Şimdi Ara

Tek başıma Ayvalık maceram [Yoldan SS'ler] [Rehber] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
9.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de araba aldım,hayalimdir tek başına uzun yolculuk etmek..Velhasıl henüz acemiyim,sökmem lazım :)
    Dikkatli kullan hocam,aman diyim...
  • Dün ordaydım ayvalıkta
  • Senin tipin şahan adeta gerçek2teki şenola benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu kaçıncı oldu bilmiyorum şimdi değiştirmek için ugrasamayacagim, bir ara tekrardan aynısını koyacağım sonuçta yönetimden onayi aldım;

Ben değiştirdim imzanı rahatına bak sen. Hizmette sınır yok. :Pp

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Su anda ayvaliktayim bulunduğum yeri bilmiyorum ama meydanda bulunan ilk restorana attım kendimi malum ilk gelişim olunca yemegide ayvalık tostu yapayım dedim, acikmazsaniz ss'lerime devam edeceğim :)

Bu arada görüşmek isteyen olursa bu günü atlattıktan sonra belki gorusebiliriz ama söz vermiyeyim bir arkadaşım daha yakindaymis ve gelip pansiyonda kalacakmis belki bende onun yanına geçerim sonuçta maksat gezinti için attım kendimi buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu arada cundaya uğrayın filan demissiniz acaba daha önce gezmiş gormus birisi bana kısaca hesap kitap yapıp rota cizebilirmi? arkadaşla gezmeyi düşünüyoruz bir kaç günlüğüne. Yemekten sonra tekne turunu gördüm adamlardan bilgi almayı düşünüyorum yarın için. Tekne turu sizce mantiklimidir?

• Ara ara sslerle destekle konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Gece devan edersen aklına amnesia yı getir :P

Neyse şaka bir yana özlemişim oraları. Ayvalığa hiç gitmedim ama o tarafları çok severim. Bir de ben küçükken bir yerde tost yemiştik ayvalık tostu diyorlardı o gün çok güzel bir gündü, ayvalık diyince hep o günü hatırlar hüzünlenirim

Olom yaaa

• Hayal kırıklığına uğradım desem yeridir ama inat ettim gerçek ayvalık tostunu bugün yiyeceğim. Halbuki lüks bir yere gittim süper yaparlar diye bekliyordum gelecek olanlar buraya hiç ugramasinlar;

Yer adı: kanolo çalık (yada öyle birşey)
    Görüntüden belli oluyordur umarım burası anca göz boyar;
     Tek başıma Ayvalık maceram [Yoldan SS'ler] [Rehber]

• Eğer para sıkıntısı yoksa büyük tur gemileri yerine, tekne kiralamanı tavsiye ederim. Hem daha fazla gezer hem de kafanı dinlersin. Cunda da meydana yakın girit lokantasını sahilde nesosu tavsiye ederim. Taş kahveyide unutmamak gerek. Koç müzesine ve diğer tarihi mekanlara uğrayabilirsin. Denize girmek için çataltepe ve işletmesi iyidir. Tost konusuna gelince ufak işletmelerinki sanki daha güzel oluyor, bir ara slica-gem'in(taş-takı galerisi diye sorarsan herkes bilir sanırım) karşısında ufak bir dükkan sadece ayvalık tostu yapıyordu halen varsa oraya da gidebilirsin bu arada sahilde lokma yemeyide unutma.
  • Ya biraz daha dolaşıp yatıp zibarmayi düşünüyorum. Tekne turu daha makul. Hem kasımda Berline gideceğim çok harcamamam lazım. Baktım bir kaç yer için güzel turlar düzenliyorlar bir kaç kişiye daha bakıp karar vereceğim

• adamsın kanki takip
  • senden bi ricam var corsa hastasıyım :D arabanın dıştan içten falan resmini çeker misin ?
    birde istanbulda okuyomusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

senden bi ricam var corsa hastasıyım :D arabanın dıştan içten falan resmini çeker misin ?

Yoldayken önden çekmiştim, arabaya geçince detaylı çekim yaparım

Marmara univ. Seyahat acentaciligi ama bu sene IELTS'de başarılı olursam inşallah yurtdışında okuyacağım.

• Sizin için bir kaç resim daha çektim. şimdi biraz uyumam lazim, işin komiği akşama Kary ile konuşacağım işim olmasa gezecektim dışarıda ama yarın akşama inşallah hava biraz daha iyi olur, bölük pörçük uyudum zaten.

Bu arada beyler hava hiç iyi gözükmüyor esinti zaten fena oldu. tekne turunu yarin yapma dedi buradaki adam. yarinda hava kötü olacakmış sonraki gün duzelecekmis artık ne kadar doğru bilemiyorum. Tekne turu kişi başı 25 lira, iyi sanirim hem yemek serviside varmis.

• imzan 11 satır?
  • tekne turları iyidir, mutlaka yap, takip ediyoruz
  • quote:

quote:

senden bi ricam var corsa hastasıyım :D arabanın dıştan içten falan resmini çeker misin ?

Marmara univ. Seyahat acentaciligi ama bu sene IELTS'de başarılı olursam inşallah yurtdışında okuyacağım.

kirli kirli çekmişsin bide

dizelmi

• quote:

quote:

quote:

kirli kirli çekmişsin bide

dizelmi

Evet dostum dizel.

• Akşam arkadaşla kapanışı yapalım dedik. Biraz geç oldu mağum bölük pörçük uyudugumdan anca birşeyler atıştırabildim.

Yer adı: Akgöl çay bahçesi
    Yemek süperdi hesapda gayet uygun geldi.

Hava çok esiyor beyler, yarinda öğleden sonra yine esecek diyorlar. Moralim az bozulmadı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 24 Ağustos 2012; 19:33:01 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.