Şimdi Ara

Tehdit ediliyorum ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
6.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Savcılığa başvurun.Hatta ona dava açın 15 bin lirayıda alın
  • bikere faiz sözleşme yoksa uygulanmaz ticari iş olmadığına göre hakkıda yok en iyisi savcılık
  • adamın elinde resmi bir belge varsa kuzu kuzu ödeyeceksiniz ama olacağını sanmam.borç kredi kartı borcuysa o faiz normal ama adam hiçmi farketmemiş borcun kaldığını 3 yılda.adam uyanıklık yapmaya çalışıyor bence.savcılığa başvurun...
  • gel yüzyüze konuşalım de adres ver ve inan bana bidaha adamdan mesaj bile almazsın
  • Savcılık bakar çaresine
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

4500 tl zamanla 20 bin çok uyanık bırıymıs
    aynı seyı bır bılgısayarcı yapmıstı 1 haftalıgına ödünç bir parça aldık,onu gerı vercektık,daha sonra adam sesını cıkarmadı 1 ay sonra msj atmıs parasını getir dedi,ürünü almadı
    böyle uyanık adamlar çok var,en ıyısı o kişiyi kaşımak,anlarsın işte

bence uyanıklığı sen yapmışsın ödünç aldım diyorsun 1 haftalığına adam sesini çıkarmasa üstüne yatacan iyisini yapmış
  • Demek adam seni facebook üzerinden tehdit ediyor.Oda güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

aynı seyı bır bılgısayarcı yapmıstı 1 haftalıgına ödünç bir parça aldık,onu gerı vercektık,daha sonra adam sesını cıkarmadı 1 ay sonra msj atmıs parasını getir dedi,ürünü almadı

bence uyanıklığı sen yapmışsın ödünç aldım diyorsun 1 haftalığına adam sesini çıkarmasa üstüne yatacan iyisini yapmış

ben almadım ki,arkadaş aldı
    o yüzden aldık kelimesi kullandım,ben alsam 1 gun sonra gerı verırdım
    ama arkadas unutmus olabılır,bu adamda hatırlatması gerekırdı,ama uyanıklık yapmıs
    soyledıgın kelıme ağzına tıkandı kaldı ama olsun

• hepsini doğraaaa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

ben almadım ki,arkadaş aldı
    o yüzden aldık kelimesi kullandım,ben alsam 1 gun sonra gerı verırdım
    ama arkadas unutmus olabılır,bu adamda hatırlatması gerekırdı,ama uyanıklık yapmıs
    soyledıgın kelıme ağzına tıkandı kaldı ama olsun

Ağzına falan tıkanmadı...Sen arkadaşımın başından geçti dememişsin ki orda aldık maldık demişsin.Aldık dediğinizden insanın aklına ailesinden bi kişi ve kendi gelir...Bence sorun senin anlatmaya çalıştığın şeyde

• Elinde imzalı bir belge yok ise.Daha önvedende borcunuz ödemişin.Adam baktı bunlarda para var.Kör tuttuğunu öper misali.İmzalı bir belge gösterde değilde savcılığa gidiyorum de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrySystem

Arkadaşlar konu kısaca şu; ben büyük miktarda para batırdım 3 sene önce. adamın birisinin 15 bin tl kredi kartını kullandım, 3 ay sonra babam adama ; oğlumun borcu ne kadar die sordu , adam hesapladı , oğlunun bana borcu 15 bin tl dedi, babam o adama 15 bin tl ödedi ... benim diğer borçlarda ödendi, 6 ay sonra askere gittim ve ve şu an 6 ay oluyor askerden geleli, adam bana facebook tan mesaj attı geçen, hesaplamadığım 45oo tl kalmış onunda faizilyle 20.000 tl oldu diyor,
    biraz önce de faceden mesaj attı;

"ya bana ulaş yada ben sana eninde sonunda ulaşacağim o zaman işte çok geç olacak bu işi sana çözdürecem hemde çok acı olacak çoooook" die,

sakın yanlış anlamayın , korkum yok, kaybedecek bu dünyada bişeyim kalmadı , öbür dünyamı yakmak istemiyorum ,
    adamın çoluk çocuğu var, kafam atıyor, ana baba dalayım keseyim sülalesini diyorum ama Allah korkum mani oluyor, ne yapayım nasıl davranayım ve şu an nasıl bir cevap yazayım bu mesajına karşı?

Seni bulacam oğlum seni bulacağam

• quote:

Orijinalden alıntı: EUPH[R]®[R]ATES

quote:

Arkadaşlar konu kısaca şu; ben büyük miktarda para batırdım 3 sene önce. adamın birisinin 15 bin tl kredi kartını kullandım, 3 ay sonra babam adama ; oğlumun borcu ne kadar die sordu , adam hesapladı , oğlunun bana borcu 15 bin tl dedi, babam o adama 15 bin tl ödedi ... benim diğer borçlarda ödendi, 6 ay sonra askere gittim ve ve şu an 6 ay oluyor askerden geleli, adam bana facebook tan mesaj attı geçen, hesaplamadığım 45oo tl kalmış onunda faizilyle 20.000 tl oldu diyor,

"ya bana ulaş yada ben sana eninde sonunda ulaşacağim o zaman işte çok geç olacak bu işi sana çözdürecem hemde çok acı olacak çoooook" die,

sakın yanlış anlamayın , korkum yok, kaybedecek bu dünyada bişeyim kalmadı , öbür dünyamı yakmak istemiyorum ,
    adamın çoluk çocuğu var, kafam atıyor, ana baba dalayım keseyim sülalesini diyorum ama Allah korkum mani oluyor, ne yapayım nasıl davranayım ve şu an nasıl bir cevap yazayım bu mesajına karşı?

şaka bir yana, tefecimiydi bu herif?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

klavye erkeğidir bence

• Bu adamın bi yere borcu var senden çıkarmaya çalışyo söyliyim bak
  • Baban sözleşme yapmadıysa senden kesinlikle para çıkacaktır,tabi karşınızdaki vicdansızın tekiyse.
  • facebookta attığı mesajları silme.Adamı konuştur biraz bakalım nerden kalmaymış bu 4500 tl de 20.000 faize hangi ara da binmiş.Elinde çek-senet herhangi bir ibare varmı bunu resmilendiricek onuda sor.Savcılığa suç duyurusunda bulun.Onlar çözemezlerse ondan sonra konuşalım.Çözücek birileri vardır muhakkak.
  • tefeci bile o kadar faiz istemez yav
  • Sakın karşılık verme, küfür felan etme kendisine yada ailesine zarar verme.

Yoksa senin de başın ağrır.Yapacağın iş belli, savcılığa gidiyorsun, gerisini onlar hallediyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: EUPH[R]®[R]ATES

quote:

şaka bir yana, tefecimiydi bu herif?

telefeci kredi kartı kullandırmaz ki nakit çalışırlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.