Şimdi Ara

Tefal AH9000 Actifry Family 1,5kg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
21.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasşlar bu fritözü almayı düşünüyoruz. İnternette yorumları okudum beğenen/beğenmeyen bir sürü kişi var. Bu aleti alıp kullananların fikrini merak ediyorum. Uzun pişirme süresi dışında olumsuz yönü var mı? Yani tek kusuru uzun pişirme süresi mi? Lezzeti falan güzel mi? Birde bu Actifry'nin 3 modeli var heralde, hangisini önerirsiniz?

• bende cevapları bekliyorum
  • Valla DH'de de kullanan bulamassak hiç bir yerde bulamayız heralde.
  • Kullanan yok mu hiç ya? Bu 1 ve 1.5 kg modeller arasında kaldım. Bir seferde 1 kg dondurulmuş patates kızartabiliyor muyuz? Bir yorum okudum içerisi az alıyor demişler kafam karıştı.

1 kg model: 270 küsür liraya bulunuyor

1,5 kg model ise: min 400 liradan başlıyor

1 kg model kafama yattı ama zaten uzun sürede pişiriyor birde içine az alıyorsa çok anlamsız olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arielortega77 -- 21 Şubat 2011; 16:15:11 >
  • Birçok kişi 300TL sini altı üstü bir fritöz için riske atmaz.
  • Bimeksten 300 tl ye aldım bakalım yarın kargolanacak sözde.
  • Eşimin ısrarı sonucu aldık bu fritözü dediğiniz gibi pişirme süresi normalden biraz daha uzun ancak pişirme kapasitesi olarak pek bir sıkıntınızın olacağını düşünmüyorum yazan değerleri rahatlıkla pişirebilirsiniz, tadına gelecek olursak evet azıcık yağ ile gerçekten çok güzel patates kızartmaları yapıyor işte tek eksi yanı uzun pişirme süresi
  • Tavuk bageti kaç dakikada kızartıyor?
    Ben de almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Eşimin ısrarı sonucu aldık bu fritözü dediğiniz gibi pişirme süresi normalden biraz daha uzun ancak pişirme kapasitesi olarak pek bir sıkıntınızın olacağını düşünmüyorum yazan değerleri rahatlıkla pişirebilirsiniz, tadına gelecek olursak evet azıcık yağ ile gerçekten çok güzel patates kızartmaları yapıyor işte tek eksi yanı uzun pişirme süresi

teşekkürler. uzun süreyi göze aldık zaten. ha 20 dakika da hazırlamışız ha 45 aradaki farkda açlıktan ölmeyiz
  • 1 kgmı, 1.5 kg mı aldınız?
  • 1kg olanı aldım.

bimeks demişim ama gold dan aldım.

299 tl kargo ücretsiz yani 300 tl'ye mal oldu. ama benim aldığım gourmet edition sadece rengi siyahmış. 1.5 kg olan model de family olarak geçiyor.

uzun pişirme süresi haricinde olumsuz başka bir yönü yoksa verilen parayı hak edecek gibi geldi bana. bir kere 1 kaşık yağla kızartarak yağdan edilen tasarrufdan evvela çok sık kızartma yiyen insanlar için sağlıklı olması en önemli etkendi benim için. bu arada nette bu aletle yapılacak yemeklerin videolu tarifleri olan siteler falan var. normal fritözlerle aynı fiyat beklemek saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arielortega77

1kg olanı aldım.

bimeks demişim ama gold dan aldım.

299 tl kargo ücretsiz yani 300 tl'ye mal oldu. ama benim aldığım gourmet edition sadece rengi siyahmış. 1.5 kg olan model de family olarak geçiyor.

uzun pişirme süresi haricinde olumsuz başka bir yönü yoksa verilen parayı hak edecek gibi geldi bana. bir kere 1 kaşık yağla kızartarak yağdan edilen tasarrufdan evvela çok sık kızartma yiyen insanlar için sağlıklı olması en önemli etkendi benim için. bu arada nette bu aletle yapılacak yemeklerin videolu tarifleri olan siteler falan var. normal fritözlerle aynı fiyat beklemek saçma.

Siyah olanında belirlenen süre sonunda kendini kapatma özelliği var, beyaz da yok.
    Baget kaç saar sürüyor_?

• ahaha valla ben aralarındaki farkı tefal servini arayıp sormuştum sadece renk farkı var demişlerdi. internetteki pek çok siteye baktım siyah olan daha pahalıydı. sonra gold da siyah olanı 300 e görünce aldım. orda da beyaz 1kg lık pahalıydı.

gold da çok yavas yapıyor işlemleri anca bugün kargoya veröişler yarın gelsin denerim, ama evde baget yok :)
  • Kardeş, haberlerini bekliyorum. Ben de alacağım ona göre.

Ayrıca Gold hata ediyor olmalı. Çünkü yeni olanı eski modelden daha ucuza satıyor ve bu fiyata gourmet edition başka yerde yok.
     Tefal AH9000 Actifry Family 1,5kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 23 Şubat 2011; 21:01:12 >
  • Kesinlikle öyle aklımda bu gourmet edition yoktu benim Gold'daki fiyatı görünce kargo ücreti de olmayınca aldım. Bana telefondaki kız sadece renk farklı demişti ama çoğu internet sitesi gourmet'i pahalıya satıyordu bende Gold'da ucuza görünce aldım. Sanırım kargo yarın gelir üründe hata falan yoksa güzel olacak. Bu arada 1.5 kg olan family versiyonunu almayarak arta kalan 100 liranın 75 ine altus mikrodalga aldım o 25 e de feast dondurulmuş patates alırım mantıklı bir seçim yaptım sanki
  • Ben de fiyatı görünce hemen gourmet edition siparişi verdim Ariş pırlanta promosyonu ile.
    Eğer sorun çıkmadan alabilirsem gourmet edition u çok duamı alacaksın beni haberdar ettiğin için.
  • Gerçekten adamlar yeni modeli eskisinden daha ucuza satıyorlar
  • Bu arada benim ürün geldi bi kaç saattir duruyor evde açmadım hala koliyi

İçinden normal eidtion çıkabilir diye

Şimdi bu gourmet, family ve normalin farkları nelerdir?

Family'nin gourmet den farkı 1.5 kg alması mı?
  • Ürünü açtım ucuz olmasının sebebi Almanca olması olabilir Kutu ve içinden çıkan yemek kitabı Almanca. Kitap kullanılmaz yani. Tefal den türkçesini istesek yollar mı acaba? Başka bir sorun göremedim.
  • Yardimci olup gonderirler sanirim hemen iletisime gecin siz ama dikkat edin kitapcik almancaysa urun spot mal olmasin garantisini tefal taniyormu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.