Şimdi Ara

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection - Reveal Trailer | PS5, PS4


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection assembles thirteen classic TMNT games by Konami in one incredible package. This collection provides a unique opportunity for gamers to experience these immensely popular and very influential games on PlayStation and includes a fantastic set of new quality of life features: Added Online Play* for certain games and Local Couch Play Save Anytime and Rewind Eleven Japanese Regional Version Releases Button Mapping Unique Development Art & Sketches Historic TMNT Media Content The games are based on the characters and themes from on the 80's children's cartoon and comic book series, The Teenage Mutant Ninja Turtles. The game often takes place in a fictionalized New York city, in the sewers, inside futuristic enemy bases and even across time itself! Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection will be available on PlayStation 4 and PlayStation 5 in 2022! •Teenage Mutant Ninja Turtles* (Arcade) •Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time* (Arcade) •Teenage Mutant Ninja Turtles (N) •Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (N) •Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (N) •Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (N) •Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (SN) •Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters* (SN) •Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist* (SG) •Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (SG) •Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (GB) •Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (GB) •Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (GB) *Online Titles TMNT (Arcade) TMNT Turtles in Time (Arcade) TMNT The Hyperstone Heist TMNT Tournament Fighters ©2022 Viacom Overseas Holdings C.V. All Rights Reserved. Teenage Mutant Ninja Turtles and all related titles, logos and characters are trademarks of Viacom Overseas Holdings C.V. Nickelodeon and all related titles, logos and characters are trademarks of Viacom International Inc. ©2022 Konami Digital Entertainment, Inc.
  https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DnlaZF5bxc50&q=EgQuLZpEGOOurJEGIhCJI1yMHQvs_TfhwGvPTGxiMgFy

  -


  Konami, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection'ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun, 2022'de hem fiziksel hem de dijital sürüm olarak piyasaya sürülecek.

   

  On üç orijinal klasikten oluşan bu inanılmaz koleksiyon, Shredder'ı kovalamaya, Foot'a karşı savaşmaya, Bebop ve Rocksteady ile dolaşmaya olanak sağlayacak. Teenage Mutant Ninja Turtles: Cowabunga Collection şunları içerir: 

   

  - Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles (NES)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (NES)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (NES)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Super Nintendo)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super Nintendo)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (Game Boy)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (Game Boy)


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Konami_Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_The_Cowabunga_Collectioni_Duyurdu-113041.htm


  -


  Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2022

  Tür: Beat 'em up

  Dağıtıcı: Konami

  Geliştirici: Konami


  https://gamefaqs.gamespot.com/ps5/360793-teenage-mutant-ninja-turtles-the-cowabunga-collection

  https://www.metacritic.com/game/playstation-5/teenage-mutant-ninja-turtles-the-cowabunga-collection


  Resmi Site: https://www.konami.com/games/tmntcollection/


  -


  Ekran Görüntüleri:


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]
  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]
  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Aralık 2022; 8:2:43 > • Çeviridir:


  -----


  https://blog.playstation.com/2022/03/09/teenage-mutant-ninja-turtles-the-cowabunga-collection-launches-this-year


  -----


  Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar: Cowabunga Koleksiyonu bu yıl piyasaya çıkıyor


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Fitler, yeşiller ve PlayStation'a gelen 13 klasik arcade ve konsol oyunuyla geri döndüler.


  Herkese selam! Sonunda Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection'ı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Koleksiyonları yayınlamaya başladığımızdan beri hayranlarımızdan gelen yanıt, bundan sonra ne yapmamız gerektiği konusunda ısrarcı oldu: “Bize Kaplumbağaları Verin!” Nickelodeon ve Digital Eclipse ile birlikte şimdiye kadarki en kapsamlı retro oyun koleksiyonlarından birini derliyoruz.


  En başından beri The Cowabunga Collection'ın 8-bit ve 16-bit oyunların tüm batı sürümlerine, bunların Japonca sürümlerine ve tabii ki TMNT Arcade oyunlarına ihtiyacı olduğu açıktı. 2022'de 13 konsol ve atari oyununun tamamını ve bölgesel sürümlerini birlikte PlayStation 4 ve PlayStation 5'e getiriyoruz.


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Digital Eclipse'in bu proje için doğal bir uyum olduğunu hemen söyleyebiliriz. Digital Eclipse, en sevilen video oyunu klasiklerinden bazılarına yeni bir soluk getiren usta geliştiriciler ve video oyunu tarihçileridir. Teknik yeteneklerinin ötesinde, TMNT serisi için gerçek bir bağlantı vardır. Birlikte, modern yaşam kalitesi özellikleri ekledik ve hayranların beğeneceği bir sürü ekstra topladık. Geri Sar ve Her Zaman Tasarruf ile birlikte, 80'lerin ve 90'ların video oyun dergilerinin estetiğine uyan özel oyun kılavuzları tasarlıyoruz ve oyuncuların bu kötü şöhretli zor kısımlardan bazılarını atlatmalarına yardımcı oluyoruz… neden bahsettiğimizi biliyorsunuz!


  Nickelodeon'daki ortaklarımız, orijinal çizgi film dizilerinden ve çizgi romanlardan harika görüntüler sağladı ve franchise'ın farklı ortamlardan bağlanmasına yardımcı oldu. Kahramanlarımızı yarım bir kabukta tekrar yüzeye çıkarırken, April'i yanan bir binadan kurtarmak için diğer üç arkadaşımızı yakaladığımız, engellerin üzerinden yüzmeye ve barajın patlamasını önlemeye çalıştığımız ya da keşfettiğimiz bir zamana geri döndük. Casey Jones'un Raphael'i yere çarptığı gizli alanlar vardı.


  Cowabunga Collection'ın Arcade oyunları (Teenage Mutant Ninja Turtles ve Teenage Mutant Ninja Turtles: Zamanda Kaplumbağalar), bir makine dolusu depoyu pompalamak yerine, sizin ve en fazla üç arkadaşınızın evde kanepenizde veya çevrimiçi olarak arcade deneyimi yaşamanıza olanak tanır. 8-bit TMNT II: The Arcade Game, TMNT III: The Manhattan Project ve 16-bit TMNT IV: Turtles in Time ve The Hyperstone Heist, geçmiş yılların tüm yerel çok oyunculu eğlencesine de sahip olacak.


  Koleksiyonu tamamlamak için elde taşınabilir başlıkları ekledik. Bazıları için daha derin bir kesim, ancak bu üç elde taşınan macera, herhangi bir platformda en iyi yan kaydırma hareketlerinden bazılarına sahipti. TMNT III: Radical Rescue (1993), daha sonra Castlevania: Symphony of the Night (1997) tarafından popüler hale getirilen bir oyun stili kullanır ve oyuncuları, kardeşlerini kurtarmak için bir maceraya Michelangelo olarak sokar. Michelangelo'nun kurtardığı her ninja kaplumbağası, yeni yetenekler getiriyor ve keşfedilecek daha fazla haritayı açıyor. Gerçekten zamanının ötesinde bir oyun.


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Son olarak, üç bire bir dövüş oyunu: Turnuva Savaşçıları. En sevdiğimiz karakterleri karşı karşıya getirmenin hayalini kurduk ve bu oyunlar hayallerimizi gerçeğe dönüştürdü. İki 16-bit oyun, oyuncuların her hamlede ustalaşmasıyla gerçek birer klasik oldu. Ancak Konami'nin piyasaya sürdüğü son 8 bitlik oyunu dahil etmemiz gerektiğini biliyorduk. O konsoldaki en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul edilen ve yıllardır gözden kaçan bir oyun olarak bu oyuna hak ettiği ilgiyi vermek için sabırsızlanıyorduk.


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Bu başyapıtların bir koleksiyonu için 30 yıl beklemek uzun bir süre, ancak Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection'ın beklemeye değdiğini umarız.

 • TMNT: The Cowabunga Collection için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

  PlayStation Blog'da PlayStation 5 konsollarında da oynanabilecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection'ın dokuz dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, Konami'nin on üç klasik TMNT oyununu muhteşem tek pakette bir araya getiriyor. Koleksiyon, oyunculara bu aşırı popüler ve etkileyici oyunları deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor ve ayrıca yepyeni müthiş iyileştirme özellikleri barındırıyor.

  Koleksiyonda yer alan oyunlar:

  - Teenage Mutant Ninja Turtles* (Arcade)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time* (Arcade)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles (N)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (N)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (N)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (N)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (SN)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters* (SN)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist* (SG)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (SG)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (GB)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (GB)

  - Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (GB)


  Çevrimiçi Oyunlar


  - TMNT (Arcade)

  - TMNT Turtles in Time (Arcade)

  - TMNT The Hyperstone Heist

  - TMNT Tournament Fighters

  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection 2022 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.

  Oynanış videosu


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  Let's play Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection! We're joined by friends from Konami and Digital Eclipse for a look back at several classics included in the collection. As a treat, we spotlight boss fights against everybody's favorite dimwitted henchmen: Bebop and Rocksteady. https://store.playstation.com/concept/10003357/ #ps4games
  https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DCnxtjOVMITk&q=EgQuLZpEGJaTvZYGIhB0mT0v6s3UWloWloeJGPU6MgFy


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-TMNT_The_Cowabunga_Collection_icin_Yeni_Oynanis_Videosu_Yayinlandi-114549.htm

 • Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection - Exclusive Release Date Trailer


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]IGNyoutube
  Join Donatello, Leonardo, Michelangelo, and Raphael in Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection. Check out the TMNT: The Cowabunga Collection release date trailer for the 13 TMNT titles and their Japanese versions, coming to PC via Steam, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, and Nintendo Switch on August 30, 2022. The collection includes: Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade), Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade), Teenage Mutant Ninja Turtles (NES), Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (NES), Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (NES), Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES), Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Super Nintendo), Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super Nintendo), Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis), Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis), Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy), Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (Game Boy), and Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (Game Boy). #IGN #Gaming #TMNT
  https://www.youtube.com/watch?v=aR3ZE5vFi7c&list=WL&index=50
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection Çıkış Fragmanı


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]Konamiyoutube
  This incredible collection of 13 original classics is available now! Take on Shredder, Bebop, Rocksteady and the Foot Clan solo, or bring the action online with friends or locally on couch co-op. -------------------------------------------------------------------------------------- Available now for PlayStationⓇ5, PlayStationⓇ4, Xbox Series X|S and Nintendo Switch. For more information visit: https://www.konami.com/games/tmntcollection/
  https://www.youtube.com/watch?v=8uOX4rDyXBI
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Cowabunga Koleksiyonu'nun ilk Güncellemesi Sizlerle!


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Konami Digital Entertainment B.V. bugün itibarıyla Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection’a gelen ilk büyük güncellemeyi duyurdu. İlk yama, 13 klasik TMNT oyununu daha da eğlenceli kılacak yeni oyun geliştirmeleri getiriyor! Çevrimiçi modları iyileştirecek değişiklikler de bu yamaya dahil edildi. Bu güncellemeyle Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Süper Nintendo)’a çevrimiçi çok oyunculu mod eklenirken, Teenage Mutant Ninja Turtles III: Manhattan Project (NES)’e çevrimiçi çok oyunculu mod özelliklerinin ilerleyen güncellemelerde ekleneceği belirtiliyor.

   

  Ek olarak, oyuncuların her iki Tournament Fighter oyununda rakiplerine karşı üstünlük kazanmalarına ve Splinter Usta'yı gururlandırmalarına yardımcı olmak için strateji kılavuzlarına yeni ipuçları ve püf noktaları eklendi. Özelleştirilebilir düğme eşleme, tüm GameBoy oyunları için ek ekran filtreleri ve diğer yaşam kalitesi değişiklikleri de yeni güncellemeyle gelenler arasında.


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Yama Notları:

   

  Yeni Eklemeler:

   

  - Home Menu ikonu kutu görseliyle değiştirildi. (Switch)

   

  - PS4 arcade denetleyicisi artık destekleniyor. PS4 joystick desteği geldi (PS5)

   

  - Xbox arcade stick artık destekleniyor. Xbox joystick desteği geldi (XB1/XSX)

   

  - Çevrimiçi bir lobi oluştururken, oyuncu artık iki arcade oyunu için lobi boyutunu ayarlayabilir. Ev sahibi oyunu 2, 3 veya 4 oyuncu ile sınırlayabilir.

   

  - Çevrimiçi bir lobi oluştururken, oyuncu artık frame gecikmesini "Otomatik" olarak ayarlayabilir. Bu ayarlandığında, input lag’i oyuncu sayısına göre ayarlanır.

   

  - SNES ve Super Famicom TMNT: Tournament Fighters'a yeni bir geliştirme eklendi. Nihai Saldırılar artık Öykü Modunda AÇIK/KAPALI olarak etkinleştirilebilir.

   

  - Super Famicom TMNT: Tournament Fighters'a yeni bir geliştirme eklendi. “Grup Modu” artık AÇIK/KAPALI olarak etkinleştirilebilir. (Yalnızca Japonca sürümde mevcuttur.)

   

  - Arcade US/JP Teenage Mutant Ninja Turtles'a yeni bir geliştirme eklendi. Jeton başına can sayısı 1-5 arasında ayarlanabilir.

   

  - Arcade US Turtles in Time'a yeni bir geliştirme eklendi. Jeton başına can sayısı 1-8 arasında ayarlanabilir.

   

  - Arcade US/JP Teenage Mutant Ninja Turtles'a yeni bir geliştirme eklendi. Oyun zorluğu ayarlanabilir.

   

  - Arcade US Turtles in Time'a yeni bir geliştirme eklendi. Oyun zorluğu ayarlanabilir.

   

  -Arcade US Turtles in Time'a yeni bir geliştirme eklendi. Oyun Döngüsü artık AÇIK/KAPALI hale getirilebilir. AÇIK iken, credits bittikten sonra oyun baştan başlar. 

   

  - "Arcade US/JP TMNT", "Arcade US Turtles in Time", "SNES/Super Famicom Turtles in Time" ve "Genesis/MegaDrive Hyperstone Heist" öğelerine yeni düğme eylemi eklendi. Oyuncular artık “Özel”e bir düğme atayabilir. Bu düğme, özel saldırılar yapmayı kolaylaştırmak için “Saldır” ve “Zıpla”ya birlikte basar.

   

  - Tüm GameBoy oyunlarına yeni bir renk geliştirmesi geldi. GBC Modu AÇIK/KAPALI eklendi. Tüm GameBoy oyunları için Duraklatma Menüsüne yeni bir “Renk Paleti” seçeneği eklendi. Diğer filtrelere ek olarak oyuncular, 1. siyah beyaz, 2. GameBoy yeşil, 3. GameBoy Pocket yeşil, 4. GameBoy Açık mavi olmak üzere 4 renk paleti arasından seçim yapabilir.

  - Çeşitli oyunlar için ses ve Ana Menü ayarlandı

   

  - NES Tournament Fighters ve GEN Tournament Fighters için ek sayfalar Strateji Kılavuzuna eklendi.

   

  - GEN Tournament Fighters ve GEN Hyperstone Heist için ek sayfa, Strateji Kılavuzuna eklendi.

   

  - Görsel ayarlar artık oyun başına ayrı ayrı kaydedilebilir.


  Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Düzeltilen sorunlar:

   

  -Strateji rehberi sayfa 11 için "Tekrar tekrar yumruk at" kelimesinin Almanca çevirisi düzeltildi.

  - Müzik çalarda, arcade TMNT şovu için kaset simgesi artık doğru simgeyi gösteriyor. 

   

  - Strateji Kılavuzunun (SNES Turtles in Time) 5. sayfasında, Kaplumbağa İpucu 3 ekran görüntüsü değiştirildi

   

  - SNES Turtles in Time'da, Stage Select geliştirmeleri artık Seçenekler'deki ayarlar değiştirildikten sonra bile çalışıyor.

   

  - Hyperstone Heist'te Stage Select geliştirmeleri artık 2 oyuncu seçerken çalışıyor. 

   

  - TMNT III Manhattan Project (NES) / TMNT 2 Manhattan Project (Famicom) için Kolay Menü Gezinme geliştirmesi artık çalışıyor.

   

  - SNES Tournament Fighters'a yönelik Ekstra Credits geliştirmeleri artık çalışıyor

   

  - Müzedeki SNES Turtles in Time kılavuzunda eksik olan 18-19. sayfalar artık yer alıyor.


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_Cowabunga_Koleksiyonunun_ilk_Guncellemesi_Sizlerle-116248.htm

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.