Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan scott neyse chris'le bölümü kurtardılar

• Şaka mı abi bu adam kendi dönüştürdüğü bebeden dayak yedi
  • Siz True Alpha diye Scott'ı Polat Alemdar mı sandınız geleni geçeni dövecek, attığını vuracak, bütün patlamalardan sağ çıkacak
  • Takmışsınız Scota arkadaşlar genel olarak sıkıcı bir bölümdü.

Yalnız bu ağzı olmayan adamın çok rahat ölmesi çok sıkıcıydı zaten bir esprisi yoktu. True alpha olayıda pek fazla bir şey beklememek lazım zaten dizide pek fazla aksiyonda yok öyle.

Yeni yeni suikastçiler var herhalde ve yeni kurt adamlar daha çıkcaklar büyük ihtimal bu arada allisonın babasını dönmeside güzeldi. Ayrıca lydia bakalım ne buldu onuda merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 16 Temmuz 2014; 10:13:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Takmışsınız Scota arkadaşlar genel olarak sıkıcı bir bölümdü.

Yalnız bu ağzı olmayan adamın çok rahat ölmesi çok sıkıcıydı zaten bir esprisi yoktu. True alpha olayıda pek fazla bir şey beklememek lazım zaten dizide pek fazla aksiyonda yok öyle.

Yeni yeni suikastçiler var herhalde ve yeni kurt adamlar daha çıkcaklar büyük ihtimal bu arada allisonın babasını dönmeside güzeldi. Ayrıca lydia bakalım ne buldu onuda merak ediyorum.

lydia suikast listesini buldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Yav cidden yeter artık.Scott denen insan-kurt kırmasının herkes tarafından ezildiği yeter.Sözde true alpha ama yemin ediyorum herkes döver.Daha 15 yaşındaki kendi dönüştürdüğü betaya gücü yetmiyor.Gözleri kırmızı o kadar başka bi halt yok. ilk sezonlardaki beta halinden daha beter gene derekle falan dövüşüyordu kanimayla peterla falan.True alpha olduktan sonra çöp.

Betasını dövmek istemedi güç kullanmadı bence. Ama en azından bir kükrerdi sallama alpha oldu başımıza.
  • Malia
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Yav cidden yeter artık.Scott denen insan-kurt kırmasının herkes tarafından ezildiği yeter.Sözde true alpha ama yemin ediyorum herkes döver.Daha 15 yaşındaki kendi dönüştürdüğü betaya gücü yetmiyor.Gözleri kırmızı o kadar başka bi halt yok. ilk sezonlardaki beta halinden daha beter gene derekle falan dövüşüyordu kanimayla peterla falan.True alpha olduktan sonra çöp.

Betasını dövmek istemedi güç kullanmadı bence. Ama en azından bir kükrerdi sallama alpha oldu başımıza.

Bende bir kükresin korkar kaçar dedimde konuda yapmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 2 sezondur Scott'un kendini göstermesini bekliyoruz. Kendi betasından dayak yiyecekti adam ya.
    Alfa'lık en çok Peter'e yakışıyor bence.
  • Uyuz oldum iyice sezon sonu toparlamaları lazım artık.

Ulan kendi betasından dayak yiyecekti neredeyse. Peter da varken 3 v 2 durumda berserker lardan kaçtılar aşırı güçlü diye. Bir arada kapıştılar güçleri yetmedi. Gençliğine dönmüş beta Derek 2 v 1 şeklinde 2 berserker ı püskürttü. İyice saçma sapan bir hale geldi. Hani gerçek alfa çok güçlüydü. Harbi fena uyuz oldum.
  • 4.04

Liam,Scott ve Stiles sahneleri komikimsiydi.

Şu liseye yeni başlayan tayfadan olan kız ne ayak anlayan var mı?kolyenin içine adamın ruhunu mu hapsetti ne yaptı öyle?

Size de oldu mu bilmiyorum ama şu Lydia ile o zenci çocuk o ses yalıtımlı odadayken sadece müzik sesi duyuluyordu onların konuşmaları duyulmuyordu?Ama sonra Lydia'nın yanına kitsune gelince sesleri çıktı.

Şu para hesabına transfer edildi muhabbeti neydi?

Şu ağızsız adam dandik öldü ben de birşey sanıyordum.Şerif'in sessiz kalma hakkına sahipsin demesi güldürdü :D

Ben de dedim ne kodu acaba bu meğerse öldürülecek adam listesiymiş çok da heyecanlandırmadı.İsimlerin yanındaki numaralar neydi acaba.

Dizide hep şöyle bir olay var atıyorum önemli bir olay oluyor o bölüm bitiyor sonra gelen 2-3-4bölüm boyunca o konuyu sanki karakterler unutuyor ve hiç bahsetmiyor ayrıca sık sık gördüğümüz karakterler birden ortadan kayboluyor onlardan da bahsedilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 17 Temmuz 2014; 5:24:50 >

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Kolye ile ruhunu hapsetmedi, adamın kafayı kopardı...

Lydia ile zenci arasındaki konuşmada sadece müzik sesi duyulmasının nedeni Lydia'nın Banshee (ya da doğrusu neyse öyle okuyun) özelliğinin aktif olmasından kaynaklanmaktadır. Orada neler konuştuklarını gösteren video olduğuna dair söylentiler de var...

Onlar kiralık katil ve bizim elemanların öldürülmesini isteyen kişi onlara paralarını yatırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 17 Temmuz 2014; 10:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castorio

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: Vampir Damon Salvatore

malia der susarım : abi yok böyle bir tatlılık

/>

kira varken

Favorim avatarındaki kişi ve malia. O lanet olası bilmem kaç saatlik filmi, sırf o kız için izledim.

Filmin adı ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Kolye ile ruhunu hapsetmedi, adamın kafayı kopardı...

Lydia ile zenci arasındaki konuşmada sadece müzik sesi duyulmasının nedeni Lydia'nın Banshee (ya da doğrusu neyse öyle okuyun) özelliğinin aktif olmasından kaynaklanmaktadır. Orada neler konuştuklarını gösteren video olduğuna dair söylentiler de var...

Onlar kiralık katil ve bizim elemanların öldürülmesini isteyen kişi onlara paralarını yatırdı.

Anladım,teşekkürler.

Yukarıda geçen konuşma şöyle;

Lydia-Burada ne yapıyorsun?Parti aşağıda.

Çocuk-Liam'ı arıyorum.

Lydia-Üzgünüm ama kayıp bir liseli öncelik listemde biraz alt sıralarda.(saçma oldu ama)

Çocuk-freshmen olduğunu bilmesen alt sıralarda olmaz yani? .d

Lydia-Tamam onu görmüş olabilirim.
    Bardaklar yere düşer- Hayır olamaz kilim berbat oldu.

Çocuk-Sıkıntı yapma o kir çıkar.
    Çok mu değerliydi?

Lydia-Hayır,sorun da bu ya zaten buradaki hiçbir şey değerli değil.
    Daha yeni evi satılığa çıkarmıştık.Bir çizik dahi almaması gerekiyordu.Ev tam takır olmalı, alabileceğimiz her kuruş bize lazım bu evden.

Çocuk-Tamam o zaman gidip soda ve tuz getireyim.
    Lydia,kir çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 17 Temmuz 2014; 17:22:45 >

• haviconi kullanıcısına yanıt
    Bu iyi oldu bende genellikle böyle bir kanıya vardım.
    Büyük ihtimalle Suikastçi diye tahmin ediyorum onları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 17 Temmuz 2014; 17:37:57 >
  • Breakage kullanıcısına yanıt
    Blue Is the Warmest Color

http://www.imdb.com/title/tt2278871/
  • İlk defa Scott'un ezik olmadığı bir bölüm, başımıza taş yağacak
  • Altyazı çıktı mı? İzleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

İlk defa Scott'un ezik olmadığı bir bölüm, başımıza taş yağacak

evet bir daha ki sezonda artık yeter Scott önüne geleni dövüyor deriz
  • Yok artık Scott dayak yemedi..
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.