Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes scott'ın yaptıgını yazmış bi kişide gelip

ulan bu şerif yardımcısı Parrish denen adamında adı listede var acaba onun özel gücü ne diye sormamış,tahmin yürütmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

herkes scott'ın yaptıgını yazmış bi kişide gelip

ulan bu şerif yardımcısı Parrish denen adamında adı listede var acaba onun özel gücü ne diye sormamış,tahmin yürütmemiş

Rasim ozaman kütahyalı adlı kullanıcı yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Millet Scott'ın dayak yemesinden o derece bıkmış ki, kıytırık bir hareketi dahi gözlerinde nasıl büyütüp şaha çıkardılar ama

Gelelim senin elemana;
    Ben ve dizinin yakın takipçisi arkadaşım için O'nda bir şey çıkması sürpriz olmadı

Bir önceki sezonda Kitsune olaylarından beri bekliyorduk. Bir şeyler olduğu bariz belliydi...

Ama eleman o kadar iyiydi ki biz, "acaba bağışçı bu mu?" da dedik, tabi şu an için o değil gibi görünüyor. Artık insan üstü (insan dışı) (özel) güç neymiş onu açıklamalarını bekleyeceğiz.

• Scott'un ağzımızı açık bıraktığı bir bölümü geri de bıraktık
  • Yeni başladım ve sevdim bu diziyi, diğer dizilerdeki gibi tamamen kurt'a dönüşmemesi de iyi.
  • Mid-season trailerden

-Gördüğümüz kadarıyla Peter ile Scott arasında olaylar geçecek, Peter büyük ihtimalle Scott'u öldürmeye çalışacak Alfa olmak için.
    -Scott'un gittikçe canavarlaştığından bahsedildi, Talia gibi o da tamamen kurda dönüşme özelliği kazanıyor olabilir.
    -Parrish'in gördüğümüz sahnesinde tamamen üstü başı yanmıştı ama kendisi hala sapasağlamdı. Bu da acaba Parrish phoenix(anka kuşu) olabilir mi sorularını akla getirdi.
    -Bundan sonrası Sürü vs Suikastçiler şeklinde geçecek, Derek'in sözlerinden anlayabiliyoruz.
    -Braeden ile Derek arasında da yakınlaşma söz konusu, o da bizimkilerin sürüsüne yardım ediyor gibi bu savaşta.

• Altyazı da bir türlü çıkmadı
  • Bölüm sıkıcıydı ezik scott normal bir insandan bile güçsüz. Ama trailer yakıyor yeminle yayınlasalar tüm bölümleri sabaha kadar izlerim.
  • Yeni bölüm bugün mü ? Yoksa dün mü oynadı ? Dün oynadıysa altyazılı neden hala yok ?
  • Altyazı cıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Counting Stars -- 29 Temmuz 2014; 22:38:31 >
  • ulan scott yinemi
  • Yine yeni yeniden Adam bıkmadı dayak yemekten
  • Arkadaş hem gelmiş herkesi koruyacağım ayağı yapıyor,hemde dayak yiyor.Her hafta aynı terane Scott "Gerçek Alfadır." ama hep dayak yer bizde söveriz.
  • Beyler lütfen cevap;

Ergen dizilerini sevmeyen, favorisi BB ve OZ olan bi adamım.
    Bu diziyi epey öven oldu. Nerden oldu diye sormayın. Normal arkadaşlarımdan değil
    Neyse ben diziye başlamak istiyorum ama aşırı derece sıkılacağımdan korkuyorum. Bu korkum hakkında içimi rahatlatır mısınız?
    Şimdi bakıyorum imdbye 7.8 ulan diyorum ben haksızlık ettim sanırm.
    Sonra yorumlara bakıyorum onlar da güzel ama çoğu şöyle;
    "Derekçiimm ölmesin lütfen yauuuu."
    Ya da
    "bence sitil çhoookk datluu jojukkkk"

gibi.

Şimdi böyle yorumlar da insanı soğutuyor haliyle.

E ben gay de değilim. Erkeğim düz.
    Şimdi ben diziyi açarda millet orda full baklava gösterisi yaparsan sıkılırım izlerken.

Not: Garip bi istek oldu ama alkollü değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 30 Temmuz 2014; 2:51:28 >

• 4x07 yada 4x08 de scott alfalığını gösteriyor diyorlar ki bana kalırsa 7. bölümdedir, fragmanda herkese bişeyler oluyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

Beyler lütfen cevap;

Ergen dizilerini sevmeyen, favorisi BB ve OZ olan bi adamım.
    Bu diziyi epey öven oldu. Nerden oldu diye sormayın. Normal arkadaşlarımdan değil
    Neyse ben diziye başlamak istiyorum ama aşırı derece sıkılacağımdan korkuyorum. Bu korkum hakkında içimi rahatlatır mısınız?
    Şimdi bakıyorum imdbye 7.8 ulan diyorum ben haksızlık ettim sanırm.
    Sonra yorumlara bakıyorum onlar da güzel ama çoğu şöyle;
    "Derekçiimm ölmesin lütfen yauuuu."
    Ya da
    "bence sitil çhoookk datluu jojukkkk"

gibi.

Şimdi böyle yorumlar da insanı soğutuyor haliyle.

E ben gay de değilim. Erkeğim düz.
    Şimdi ben diziyi açarda millet orda full baklava gösterisi yaparsan sıkılırım izlerken.

Not: Garip bi istek oldu ama alkollü değilim

Yokluktan izliyorum diziyi, sırf takip edecek birşeyler olsun diye onun dışında izleyici kitlesinin büyük bölümü max 15 - 16 yaşındadır. Nerden baksan 10+ dizi bitirdim, bir 10 tanesinede devam ediyorum. Dizi belirtdiğim gibi teenager dizisi 23 yaşında birisi için bazen sıkıcı, saçma ve komik(olumsuz anlamda) geliyor. Bugünlerde yokluk çekiyorsan başla derim beğenmezsen bırakırsın.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Yokluk da olsa bırakmamışsın ve o izlediğin 20nin içine sokmuşsun demekki. Öyleyse hadi bana hayırlı olsun yaklaşık 35 saatimi harcayacağım buna.
  • quote:

Yokluk da olsa bırakmamışsın ve o izlediğin 20nin içine sokmuşsun demekki. Öyleyse hadi bana hayırlı olsun yaklaşık 35 saatimi harcayacağım buna.

36 saat hocam 3. sezonada ilk 2 sezona göre ortalamanın üzerinde bölümleri var 3. sezonda hafiften keyif alırsın. İyi seyirler.
  • Bir diziyi izlerken bu kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum. Neden olduğunu zaten herkes biliyor Scott sağolsun.

Az önce mid season trailer'i izledim Scott tam kurt oluyor . Gelişim sürecini tamamladıktan sonra olması gereken güçte olacağını düşünüyorum. Bu da herhalde bu sezonun 2. kısmında olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

36 saat hocam 3. sezonada ilk 2 sezona göre ortalamanın üzerinde bölümleri var 3. sezonda hafiften keyif alırsın. İyi seyirler.

1 ve 2 13, 3. 24
    Eyvallah. Çabuk ulaşırım zaten. Laptopda 18 fpsde ses olmadan cs go oynamaya çalışıyorum işkence gibi. Onu bırakırım işte yaz eğlençesi.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.