Şimdi Ara

Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 1 mbit kotalı interneti 1 mbit sınırsıza çevirmek istiyorum.bu çevirme işleminin zamanlamasını nasıl yapayım?yani ayı kaqçı gibi geçsem benim için iyi olur.?birde sınırsıza geçince kotalı internetiminde son faturası geliyormu?

• ayın sonunda geçersen faturalarda bi sorun yaşamazsın ama istiyosan şimdide geç ona göre ayarlıyo ttnet zarar falan etmezsin yani, ay sonuna baya var çünkü
  • kotayı doldurmadan geçme tabi :)
  • şöyle ki;

ttnet senin aylık kotanı ayın toplam gün sayısına böler.
    ayında kaçında geçtiysen o sayıyla çarpar.ve senin geçiş yaptığın zamana kadar olan kotanı hesaplar.

yani ayın 15'i gibi geçeceksen 2gb'ı aşmaman gerekir.yoksa aşım ücretini senden alır.
  • faturanı öde geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: KATADE

şöyle ki;

ttnet senin aylık kotanı ayın toplam gün sayısına böler.
    ayında kaçında geçtiysen o sayıyla çarpar.ve senin geçiş yaptığın zamana kadar olan kotanı hesaplar.

yani ayın 15'i gibi geçeceksen 2gb'ı aşmaman gerekir.yoksa aşım ücretini senden alır.

anlamadım sanki.
    o ayın başından itibaren 4gb kota kişiye verilmişse neden bitmeden aşım ücreti alsınki
  • kullandığı günün kotasını ödüyo yani 4096 mb/30 gün=136,533 mb günlük kotası var.
    ayın onunda geçerse 10*136=1365 mbden fazla kullanmamış olması lazım.
  • ayın son günü geçmek en iyisidir . 1 mbit sınırsız gayet iyi oluyor . ben bu ay geçtim sınırsıza . netten film dizi izliyorum . 6 günde 6 gb kota yaptım . diğer türlü her ay kota aşım parası ödüyodum .
  • ayın son günü kotayı geçmeden...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.