Şimdi Ara

Tecili bozdurduktan sonra bir daha tecil yaptırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesela Ağustos celbi için bu nisanda tecili bozdursam, kayıt olsam, sonra haziranda iş bulup tecili tekrar uzatma hakkım var mı? Yoksa bir kere bozdurdum mu illa alırlar mı ağustosta?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaska Yolcusu

Mesela Ağustos celbi için bu nisanda tecili bozdursam, kayıt olsam, sonra haziranda iş bulup tecili tekrar uzatma hakkım var mı? Yoksa bir kere bozdurdum mu illa alırlar mı ağustosta?

Mayıs 31 e kadar bozdurduğun tecili tekrar iptal edeibilirsin.Tecilli olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

quote:

Mesela Ağustos celbi için bu nisanda tecili bozdursam, kayıt olsam, sonra haziranda iş bulup tecili tekrar uzatma hakkım var mı? Yoksa bir kere bozdurdum mu illa alırlar mı ağustosta?

Mayıs 31 e kadar bozdurduğun tecili tekrar iptal edeibilirsin.Tecilli olabilirsin.

Son tarih 15 mayis normalde, 15 gun icinde vazgecebiliyorum yani oyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

quote:

Son tarih 15 mayis normalde, 15 gun icinde vazgecebiliyorum yani oyle mi?

31 mayıs son tarih bu tarihe kadar vazgeçebilirsin...
  • Eğer mezuniyetten sonra verilen 2 yıllık tecil hakkınız varsa, askerlik görev yeriniz açıklanana kadar tecil ettirebilirsiniz. Hatta yerler açıklandıktan sonra bile tecil ettirenler var. Ben şubeye sorduğumda yerler açıklanana kadar demişti yalnız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.