Şimdi Ara

TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K UHD vs DIGITURK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, çok kararsız kaldım. Technisat'ın DIGIT ISIO STC 4K UHD 1.400 TL fiyatla n11.com üzerinden satışını buldum. Şu anda elimde Digiturk'un IQ+ kutusu var, çok memnunum. Ayrıca LigTV abonesiyim, Beşiktaş'lıyım yani seneye de devam etme niyetim de var. Sizce efendi efendi aboneliğe devam mı edeyim? Ki 1.400 TL'ye en az 15 ay mevcut paketi izlerim, yoksa bu recieverı mı alayım. Ne dersiniz?

• digiturk 4k kutu al bence.
    technisat ı alıp fta kanalları izlersin anca.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    4K televizyonum yok, gerek te yok. Tek derdim maçlar, film dizi malum gerk yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

kardeş sapık mısın ? 4k tv yok 4k uydu alıcısını ne diye alıyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    Hayır sapık değilim, şu an olmadığı hiç olmayacağı anlamına gelmez. Ayrıca seni duyan da bu reciever sadece 4k kanalları gösteriyor zanneder. SD ve HD görüntü kalitesi yüksek, üst düzey bir reciever arıyorum. Sapıklıkla ne alakası var? Töbe töbe.
  • quote:

4k nın çok zamanı var daha. acele etme bence.
    fiyatlar yüksek zaten.
  • quote:

Hayır sapık değilim, şu an olmadığı hiç olmayacağı anlamına gelmez. Ayrıca seni duyan da bu reciever sadece 4k kanalları gösteriyor zanneder. SD ve HD görüntü kalitesi yüksek, üst düzey bir reciever arıyorum. Sapıklıkla ne alakası var? Töbe töbe.

gerçek anlamda sapık değil. durup dururken kafanı yormanın anlamı yok. başına iş açıyorsun 4k receiver ile. 4k receiverde SD ile HD görüntüsü farklı değil ki. bende 4k tv var ben bir fark göremiyorum. o yüzden sapıklık yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

gerçek anlamda sapık değil. durup dururken kafanı yormanın anlamı yok. başına iş açıyorsun 4k receiver ile. 4k receiverde SD ile HD görüntüsü farklı değil ki. bende 4k tv var ben bir fark göremiyorum. o yüzden sapıklık yapma

Tamam o zaman, 4K zaten şart değil ama görüntü kalitesi bu ayarda olacak, çift tunerli, PVR özellikli bir uydu alıcı arıyorum. 4K olsun diye yola çımadım zaten, görüntü kalitesi yüksek olsun, PVR olsun, Alman olsun diye aradım, bunu buldum. Sizin önerebileceğiniz bahsettiğim özelliklerde HD reciever varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 15 Mart 2017; 11:32:6 >

• quote:

quote:

quote:

Tamam o zaman, 4K zaten şart değil ama görüntü kalitesi bu ayarda olacak, çift tunerli, PVR özellikli bir uydu alıcı arıyorum. 4K olsun diye yola çımadım zaten, görüntü kalitesi yüksek olsun, PVR olsun, Alman olsun diye aradım, bunu buldum. Sizin önerebileceğiniz bahsettiğim özelliklerde HD reciever varmı?

4k rciver al başkasına bakma önerim fp kralı MUTANT 51HD

TV nin 4K olmasına gerek yok yinede rciver ile her tv de açar

görüntü olarakta tvin fullhd ise en iyi görüntüyü alırsın 4k olmaz ama hd den iyi olur

ayrıca beinsport modüllü satışlarını başlatabilir satarsa

bu makinada sadece modülünü takarak izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_eser -- 15 Mart 2017; 13:54:57 >

• mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkürler. Ama sormak da isterim, Mut@nt'ın SD görüntü kalitesi nasıldır? E2 cihazlardan ben pek memnun kalmadım. Gigablue vardı bende, şu anda kullandığım Digiturk IQ+'ın SD ve HD görüntü kalitesi Gigablue'ya beş basar. Ha diyeceksin ki SD kanal mı kaldı? HD kanalların da görünüt kalitesi, kare/saniye hızları farklı. Technisat, Kathrein gibi markaların görüntü kalitesi diğer e2 makinalarda yok diyorum ben. Bilmiyorum belki de bana öyle geliyor
  • quote:

quote:

quote:

o zaman kathrein al. kathrein 913 du sanırım. çok övüyorlardı

• quote:

Tavsiyen için teşekkürler. Ama sormak da isterim, Mut@nt'ın SD görüntü kalitesi nasıldır? E2 cihazlardan ben pek memnun kalmadım. Gigablue vardı bende, şu anda kullandığım Digiturk IQ+'ın SD ve HD görüntü kalitesi Gigablue'ya beş basar. Ha diyeceksin ki SD kanal mı kaldı? HD kanalların da görünüt kalitesi, kare/saniye hızları farklı. Technisat, Kathrein gibi markaların görüntü kalitesi diğer e2 makinalarda yok diyorum ben. Bilmiyorum belki de bana öyle geliyor

diğitürk makinası kullanmadığım için bilemiyorum en iyi görüntü ve hız paramda var dersen baba cihaz vu+ultimo 4k yada sen
    diğitürkün makinasından şaşma hadi hayırlı günler...
  • mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. O makineye vereceğim parayla 3 yıl Digiturk izlerim :)) Haklısın galiba, ben en iyisi rahatımı bozmayayım. Bu recieverı alsam şimdi LigTV için bin takla atıcam, onun için ayrı para vereceğim vb. Sabit kalmak en iyisi.
    UFS 913'de altın gibi arkadaşım bulunmuyor ki :) Yoksa ilk baktığım oydu zaten. Ama yok, yok oğlu yok. 2. eli bile bulunmuyor :)
    e_capkan kullanıcısına yanıt
    mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    Kathrein UFSConnect 916 aldım, ikinci el, 300TL. Çok da güzel oldu, üstelik fiyatını da uygun aldım. Demekki arayan belasını da, mevlasını da buluyormuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.