Şimdi Ara

TECAVÜZCÜLERE LİNÇ CEZASI UYGULANSA? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece cezalar için şeriatı örnek alsaydık şuan daha az suç işleNirdi ve halk vicdanı rahat olurdu. Şimdi buna bir kaç yıl verirler sonra çıkar bu mudur adalet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence linç edilmeli..Biz çocuklarımızın üzerine toz kondurmayalım şerefsiz adi köpeğin biri gelsin evlatlarımızın hayatını karartsın,canını alsın..Sonrada 5-10 yıl yat çık ne güzel dünya..Ver halkın elinede bakalım bir daha tecavüz vakası oluyormu bırak tecavüzü laf bile atamazlar kancık herifler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlikaplan

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

linç cezası kafasındaysan eğer senin yerin suudi arabistandır

ilkelsin barbarsın demektir

islamda bile zina için 5 şahit istenir 5 şahitde cinsel ilşki esnasında bizzat gördüklerine yemin ederlerse zina suçu sayılır.

hem tecavüz denilyorda ne biliyorsun kızın kuyruk sallamadığını ben görüyorum lise1-2 deki kızlar o yaşda ergenler hocalarına felan böyle gözle bakarlar belliki kız bir işaret vermiş adamda ha,rekete geçmiş olabilir

olayın aslını astarını bilmeden edelim linç gitsin e iyi mahkemeleride kaldıralım herkesi idam edelim en başta seni asalımki millete ibret olsun

esasen bu cezası 100 sopadır kızında recm edilmesi yani taşlanarak öldürülmesi gerekir.

http://www.islam-tr.net/forum/konu/islama-gore-tecavuzun-hukmu-nedir.22557/

Öğrenci kuyruk sallamış öğretmende atlamış he bu kafayla olmaktansa bırak barbar olayım..Ya ayıp ya.. Diyelim oldu dediğin öğretmenin böyle birşey yapması gerekir mi? Hem kuyruk sallasa öğrenci intihar edermiydi ya nasıl bir kafa sizdeki..

ben bilmem birader kim kime ne etmiş cezası şudur tecvüz edene 100 sopa tecavüz edilende recmedilerek taşlanarak öldürülür şeriat bunu diyor

Tecavüz edilenin ne kabahati var yahu kafaya bak..Şeriat diyip de uydurduğunuz saçma sapan şeyleri katmayın. Birisi bir bayana tecavüz etmiştir kadın kuyruk sallamıştır al kafaya bak..

• Hadım yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecavüz edene Ta'zir cezası uygulanır. Uyanığın biri yukarıda İslama saldırmak için fırsat kollamış ondan dolayı yazmak istedim.

Şartlar var tabi bu durumun. Şahitlik gibi, mahkemede yargılanma gibi. Fakat günümüzde teknoloji gelişti artık.
    Hatta polis adamı bülbül gibi öttürebiliyor.

Ta’zir cezası ise suçlunun durumuna ve suçun niteliğine göre ağır söz, hapis, dayak, ölüm gibi hakimin uygun göreceği cezalardır.

Yani bu adama dinen ölüm cezası verebilir hakim. Ben uzman değilim ama az çok böyle gibi durum.

Yani pislik adamın dinde de, toplumda da yeri yok. Acımadan vereceksin layığını.

Allah bu gibi insanlardan uzak etsin tüm masumları. Bunlarında belasını versin kimseye zarar veremeden.

• Ha birde unutmadan bu cezalar insanlar tarafından değil devlet tarafından ve görevlilerce uygulanır.
    Yani linç ederek öldürme diye bir şey yok İslamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dar-ül Harb

Kısas adil olandır.
    Hümanist olacak kadar insanlıktan çıkmadım. (:

Diye konuştu İşidçi.Sizin suriyeye dalma işi ne oldu.
  • Hangi insan kızını tecavüz eden birini affedebilir ki?
    O zaman buraya gelip "o da" diye yaftalamayın!

• Suçun ağırlığına göre hadım veya idam edilmelidir.

• öncelkle tepecikli gibileri katletmeli
  • Hırlıya Eyvallah Hırsıza Eyvallah Dolandırıcıya Eyvallah Kan Emiciye Eyvallah Ama Namussuza Dur!

• tecavüzcüleir mikiceksin.günde 3 vakit
  • Abicim her tecavüz edeni assınlar direk ona lafım yok.

Ancak hukukun olmadığı bir ülkede Tut ki sen AKP karşıtısın ve iftira atıldı ne olacak ?

Ha linç olmasa koğuşta da yaparlar sana yapacaklarını ancak Hukukun olmadığı bir ülkede idam - linç kırbaç cezaları olmamalı .
  • hayır tazir felan yok islam hukuku yani şeriatına göre tecavüz edene 100 sopa tecavüz edilenede recm (taşlanarak öldürülme var)

tecavüz eden daha sonra ikinci biirne tecavüz ederse 50 sopa vurulur ikinci tecavüz ettiğide recm edilerek öldürülür.

burada şimdi tecavüz edilenen ne günahı var diye sorarsanız öldürülüyopr.

bence sebebi toplumda tecavüze uğramış namusu kirlenmiş insanların bulunmaması gerektiğindendir.

ALLAh ın kanunu böyledir.Şüphesizki ALLAH herşeyi en iyi ve hakkıyla bilendir.

Hadım etmekde ceza değildir şeriata ve allahın kanunlarına aykırıdır.
  • quote:

hayır tazir felan yok islam hukuku yani şeriatına göre tecavüz edene 100 sopa tecavüz edilenede recm (taşlanarak öldürülme var)

tecavüz eden daha sonra ikinci biirne tecavüz ederse 50 sopa vurulur ikinci tecavüz ettiğide recm edilerek öldürülür.

burada şimdi tecavüz edilenen ne günahı var diye sorarsanız öldürülüyopr.

bence sebebi toplumda tecavüze uğramış namusu kirlenmiş insanların bulunmaması gerektiğindendir.

ALLAh ın kanunu böyledir.Şüphesizki ALLAH herşeyi en iyi ve hakkıyla bilendir.

Hadım etmekde ceza değildir şeriata ve allahın kanunlarına aykırıdır.

Kardeş hele bi ispat etsene sen o söylediklerini. Ama öyle internetten saçma siteler atma kaynak olarak. Sahih kaynaklar ver kitap adı sayfa sayısı sıra satır numarası olarak. Ver bakıyim nerde yazıyormuş tecavüz edilenin öldürülmesi. Bol keseden sallıyorsun hiçbir şey bildiğin yok cahil seni

• Nerde diyomus tecavüz edilen recmedilir diye göstersene attigin linkte yazanları okudun mu sen!!!

• kimseyle polemiğe girmiyorum şeriat bellidir tecavüz edilen recmedilir sizi ikna edicem diye vaktimi harcayamam

okey

tembelliğe alışmayın araştırın
  • Kanıtlanmış ise tecavüz, onun yaptığı gibi insanlık dışı şekilde ceza alabilir. Bunda bir sakınca görmüyorum.

Sürünsün, burnu sürtsün diye sevgilisiyle yatıp, başkasına suç atan kadınlar da sağlam ceza almalı. Yoksa bu işin sonu hoş olmaz.

• Psdsisyagghcao kullanıcısına yanıt
    Koskoca Arap ülkeleri dururken siteyle kim uğraşsın? Şeriatla yönetilen ülkelerdeülkelerde kanun aynen bu şekilde. Kadın, insan değeri görmüyor. Dinlerde erkek her zaman ön planda, kadın her zaman arka planda.

• hachiko kullanıcısına yanıt
    Seriat gelmeli diyorsun yani.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.