Şimdi Ara

TECAVÜZCÜLERE LİNÇ CEZASI UYGULANSA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet barbarca canice olabilir çağdışı da olabilir bu ceza ama bu varlıkların yaptıkları da çağ dışı..Düşünüyorum bir kız yetiştirip okula gönderiyorsunuz ve o kızı öğretmeni istismar ediyor kız sonra intihar ediyor yazarken bile elim ayağım titriyor..Ya bu varlıklar yaşasa ne olur yaşamasa ne olur..

• Şimdi gelir hümanistler ama o da insan diye,onların insanlık kavramı nedense sadece tecavuzculere teroristlere calisiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULU HAKANDAN istimdat

Şimdi gelir hümanistler ama o da insan diye,onların insanlık kavramı nedense sadece tecavuzculere teroristlere calisiyor

Ölen de insandı.. Suçsuz bir insan... Hem kim vurduya gider linç edilirse..
  • Tecavüzcü itlere her şey müstahak ne türlü kötülük yapılırsa o kadar iyi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde hapiste deşiyorlar zaten. Hatta öldürmekten beter ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULU HAKANDAN istimdat

Şimdi gelir hümanistler ama o da insan diye,onların insanlık kavramı nedense sadece tecavuzculere teroristlere calisiyor

Yemişim onların hümanizmini

Biz neyiz vahşi barbar mıyız? Niye başkasının linç edilmesini istemiyoruz.?
    Çünkü tecavüz kadar iğrenç bir suç yok.
  • en iyi ceza bu insanlar için hadım edilmesidir. kafasınada tecavüzcüdür diye yazacaksın. bak bakalım birdaha yaşanıyormu bu olaylar.
  • Hadım veya idam

• Falaka olsun

• Konuda herkes olaydan sonra olacakları yazmış önceden ne yapılabilir ? Bir şey olmaz böyle geldi böyle gider. Hadım, falaka, linç geçin onları.
  • Linç cezası ne ya saçmalamayın

• Kısas adil olandır.
    Hümanist olacak kadar insanlıktan çıkmadım. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dar-ül Harb -- 22 Şubat 2016; 23:53:39 >
  • Bir farkınız olması gerek o canilerden, hadım, işkence, linç, ölüm yerine tek hücreli kodese tıkılmalı. Pozisyonlar değişik ama araç aynı, bu doğru değil.

• linç cezası kafasındaysan eğer senin yerin suudi arabistandır

ilkelsin barbarsın demektir

islamda bile zina için 5 şahit istenir 5 şahitde cinsel ilşki esnasında bizzat gördüklerine yemin ederlerse zina suçu sayılır.

hem tecavüz denilyorda ne biliyorsun kızın kuyruk sallamadığını ben görüyorum lise1-2 deki kızlar o yaşda ergenler hocalarına felan böyle gözle bakarlar belliki kız bir işaret vermiş adamda ha,rekete geçmiş olabilir

olayın aslını astarını bilmeden edelim linç gitsin e iyi mahkemeleride kaldıralım herkesi idam edelim en başta seni asalımki millete ibret olsun

esasen bu cezası 100 sopadır kızında recm edilmesi yani taşlanarak öldürülmesi gerekir.

http://www.islam-tr.net/forum/konu/islama-gore-tecavuzun-hukmu-nedir.22557/

• En mantıklısı idam ve hadım. Getirsinler bu cezaları bir kaç kere uygulansın sonra oturun izleyin cinayet ve tecavüz vakalarındaki azalışı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinirlikaplan

linç cezası kafasındaysan eğer senin yerin suudi arabistandır

islamda bile zina için 5 şahit istenir 5 şahitde cinsel ilşki esnasında bizzat gördüklerine yemin ederlerse zina suçu sayılır.

hem tecavüz denilyorda ne biliyorsun kızın kuyruk sallamadığını ben görüyorum lise1-2 deki kızlar o yaşda ergenler hocalarına felan böyle gözle bakarlar belliki kız bir işaret vermiş adamda ha,rekete geçmiş olabilir

olayın aslını astarını bilmeden edelim linç gitsin e iyi mahkemeleride kaldıralım herkesi idam edelim en başta seni asalımki millete ibret olsun

esasen bu cezası 100 sopadır kızında recm edilmesi yani taşlanarak öldürülmesi gerekir.

Öğrenci kuyruk sallamış öğretmende atlamış he bu kafayla olmaktansa bırak barbar olayım..Ya ayıp ya.. Diyelim oldu dediğin öğretmenin böyle birşey yapması gerekir mi? Hem kuyruk sallasa öğrenci intihar edermiydi ya nasıl bir kafa sizdeki..

• Tecavüzün hükmü bellidir.. Ama ne yazık ki uygulanmıyor! Allah dostumdan düşmanımdan uzak eylesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

Öğrenci kuyruk sallamış öğretmende atlamış he bu kafayla olmaktansa bırak barbar olayım..Ya ayıp ya.. Diyelim oldu dediğin öğretmenin böyle birşey yapması gerekir mi? Hem kuyruk sallasa öğrenci intihar edermiydi ya nasıl bir kafa sizdeki..

ben bilmem birader kim kime ne etmiş cezası şudur tecvüz edene 100 sopa tecavüz edilende recmedilerek taşlanarak öldürülür şeriat bunu diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

ben bilmem birader kim kime ne etmiş cezası şudur tecvüz edene 100 sopa tecavüz edilende recmedilerek taşlanarak öldürülür şeriat bunu diyor

Millete yanlış anlatarak insanları İslama karşı tepkilendirmek mi istiyorsun sen ? İslamda kim söylemiş tecavüz edilen taşlanarak öldürülsün diye? Senin o söylediğin zinada olan bi hüküm.

• tecavüzcüler iğrençtir ama tecavüzcüye insanca muamele etmeyen haketmediği muameleyi yapanda iğrençtir ne farkınız kalır onlardan birde adaleti savunduğunuzu mu iddia ediyorsunuz?yani tecavüzcüye ceza ama tecavüzcüye haketmediği muameleyi yapanada ceza adalet yerini bulsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.