Şimdi Ara

Tebbet suresi hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Dünyanın her yerinde bu masalların farklı versiyonları var,fakiri soymak için
    İman ettiğimde cehennem melekleri gelip fatura kesti.İman etme vergisi ödemem gerekiyormuş.En kötüsü de dolarla iş yapıyorlarmış.Neyi var ki anlı şanlı türk liramızın

Bana bedava denmişti.Resmen soygun.Şikayetvar.com'a gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Nisan 2020; 1:4:54 >
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    bize cebimizden bir kuruş çıkmayacak demişlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bize cebimizden bir kuruş çıkmayacak demişlerdi
    İkinci martinler lazım anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

İkinci martinler lazım anlaşılan

Alıntıları Göster
    Bu sefer cenneti de satın alacak ki iş bitsin

sevdiğim nadir dincilerdensin.arada bir gevezeik etsekte amacımız kesinlikle biribimizi kırmak değildir.
    eşşeklik ettiğim anda müsanisp dille yaz anında özrümü bile bloku çakarım..

• quote:

Din düşmanlığından dolandırıcıyı bile savunur olmuşsun

Konu din olsa bin bir çeşit senaryo,detay,köken saptama çabaları havalarda uçuşurdu

Atayızların sorgulaması İslama kadarmış

Diğer konularda dogmatiksiniz

Ayutupistlik ateistlikten evla

Alıntıları Göster
    he atayizlerimi diyon he valla haklısın.adam dini kabul etmiyor ha aahlaklıyım diye dolanıyor orda burda akşamda gibip anasına bacısına saldırıyor..
    halbu ki dinciler böylemi..
    adamlar karıncayı bırak yel esse yoldan çekilir..
    geçen birini ahzap dedim yatırıp bıçak mı tabancamı diye fikrimi sordu düşün hoş görüyü..

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

sevdiğim nadir dincilerdensin.arada bir gevezeik etsekte amacımız kesinlikle biribimizi kırmak değildir.
    eşşeklik ettiğim anda müsanisp dille yaz anında özrümü bile bloku çakarım..
    münasip dille yazarsam mı yoksa yazmazsam mı blok çakacaksın anlamadım

işte atayız hoşgörüsü

görüyorsunuz işte beni tehdit etti

not:ben dinci değilim,bana dinci deme yoksa evine gelir ağlattıktan sonra paranı alırım(senbilirsinoğlu ;) ),madem dinci damgasını yiyoruz hakkını da verelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Nisan 2020; 1:27:25 >

• quote:

Dünyanın her yerinde bu masalların farklı versiyonları var,fakiri soymak için
    atayistin yalanı dolanı bitmez din kardeşim.her neyse zeusa borcum olan namazı kılıp geleyim.
    rüyama girip mızrakla kıçıma kıçıma şimşek çakıyor sonra.
    kafir doktora gittim kurt murt dedi.
    adam zeusa inanmıyor işte..

• quote:

he atayizlerimi diyon he valla haklısın.adam dini kabul etmiyor ha aahlaklıyım diye dolanıyor orda burda akşamda gibip anasına bacısına saldırıyor..
    halbu ki dinciler böylemi..
    adamlar karıncayı bırak yel esse yoldan çekilir..
    geçen birini ahzap dedim yatırıp bıçak mı tabancamı diye fikrimi sordu düşün hoş görüyü..

Alıntıları Göster
    Yok buradan da dine çekince 404 verdim,ciddili yazdım.Selo sen yemin diyorum bilinçaltı yok kuantum gibi bir adamsın
    dinci hoş görüsünü hatırlatma agerek yok.
    dinciyim deyince aklıma yeterine otellerde yakılan sokak ortasında kurşunlanan dergahlarda camilerde taciz tecavüz edilip anlatmasın diye kaza süsü verilip öldürülen insan geliyor..
    xuda büyüktür..

yaw 380 voltluk elektiği yeyince ne olduysa oldu.yoksa varya.ne kafa vardı..kiloyla eroin alsan erişemezdin..

canımsın yaw
    bi ara senle buluşup şu avcı ve alinovaya sopamı çeksek.arada bir yüce dinimize giydiriyorlar.islamın barış dini olduğunu iskisini sımsıkı bağlayıp kafarına medusanı yılnlarını bağlayalım.yılan kurtulmayıp kzıdıkça bunlara sokup dursun....
    görsünler kafirliği..

• quote:

yaw 380 voltluk elektiği yeyince ne olduysa oldu.yoksa varya.ne kafa vardı..kiloyla eroin alsan erişemezdin..

canımsın yaw
    bi ara senle buluşup şu avcı ve alinovaya sopamı çeksek.arada bir yüce dinimize giydiriyorlar.islamın barış dini olduğunu iskisini sımsıkı bağlayıp kafarına medusanı yılnlarını bağlayalım.yılan kurtulmayıp kzıdıkça bunlara sokup dursun....
    görsünler kafirliği..
    Azgın atayızlar artık kalmadı be.Forum çok yaşlandı.Eskiden gokuba vardı
    nasıl ki bilgelerin toplum hayatından siyasetten el çekmesiyle aptalşlarca yönetilip gücü tamamiyle ele geçirmleriyle aşağılanmaları söz konusu olduysa atayiztim aydınlandım kıçımı kurtardım köşeme çekilip kürt mantolu madonnlara boğulayım demesiyle dinciyim diyenin mantar gibi üreyip kaapsına dayanan dincinin hakaretleriyle ah vah demeye başlar.
    mesele zaman meselsidır.onlar ve bizim adımıza üzülüyorum.kimler vardı kimler.şimdi
    ananı kim doğurdu onu kim onu kim peki onu kim yarattı seviyesinde allaha ulaşan özürlülere kaldık..

• quote:

nasıl ki bilgelerin toplum hayatından siyasetten el çekmesiyle aptalşlarca yönetilip gücü tamamiyle ele geçirmleriyle aşağılanmaları söz konusu olduysa atayiztim aydınlandım kıçımı kurtardım köşeme çekilip kürt mantolu madonnlara boğulayım demesiyle dinciyim diyenin mantar gibi üreyip kaapsına dayanan dincinin hakaretleriyle ah vah demeye başlar.
    mesele zaman meselsidır.onlar ve bizim adımıza üzülüyorum.kimler vardı kimler.şimdi
    ananı kim doğurdu onu kim onu kim peki onu kim yarattı seviyesinde allaha ulaşan özürlülere kaldık..
    Yani sen gigcisin.Hardcore ateist,sahadan çalışan ateist

Yalnız gigle edip yüksek iyi anlaşamıyor gibiler ona göre

gig tv nin bi videosuna dayanamyıp geçen yil yorum yapmışım.tabi dincilere giydirmisim ama ibomun kufurlerinedenk mi geldim nedir.sinir oldugumu hayirliyorum.gıg nedir la deyip geçmiştim.klasik tepki ateisti veya altan alta dincilik yapan kesimlerden diye aptalca ön yargıyla geçmişti.huyumdur bi şeyi negati damgayla damgalarsam s.sene daha dönüp bakmam.
    Biti gecen a****da konuyaeklemisti vidosunu.3 5 haftadır sabah aşkam videolarını izliyorum.ne büyük aptallık yaptığımı anlıyorum.
    hele ilyas diye arkadaş varsa dna larmız dile aynı olmalı..:)
    hard core hakaret ve küfüre karşıyım.dincilere büyük koz vermektir.
    asıl kızdığım noktalardan biri sosyal hayat ve mdyada beni bilen onca sizlerin hiç birinin uleyn senin mekan gıg diye uyarmamanız.alayınıza bundan dolayı face to face dahil çok sövmek isityorum.saygılamla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 30 Nisan 2020; 3:48:25 >
  • quote:

gig tv nin bi videosuna dayanamyıp geçen yil yorum yapmışım.tabi dincilere giydirmisim ama ibomun kufurlerinedenk mi geldim nedir.sinir oldugumu hayirliyorum.gıg nedir la deyip geçmiştim.klasik tepki ateisti veya altan alta dincilik yapan kesimlerden diye aptalca ön yargıyla geçmişti.huyumdur bi şeyi negati damgayla damgalarsam s.sene daha dönüp bakmam.
    Biti gecen a****da konuyaeklemisti vidosunu.3 5 haftadır sabah aşkam videolarını izliyorum.ne büyük aptallık yaptığımı anlıyorum.
    hele ilyas diye arkadaş varsa dna larmız dile aynı olmalı..:)
    hard core hakaret ve küfüre karşıyım.dincilere büyük koz vermektir.
    asıl kızdığım noktalardan biri sosyal hayat ve mdyada beni bilen onca sizlerin hiç birinin uleyn senin mekan gıg diye uyarmamanız.alayınıza bundan dolayı face to face dahil çok sövmek isityorum.saygılamla.
    Kaç kere gigin bahsi geçti kaç kere.Sen yoksan biz napalım

Hem edipi bilip gigi bilmemekte neymiş

Gigin ağzı biraz bozuk evet,ayrıca sakince tartışamıyorlar

Çok azgınlar

Yaw edibin allah belasink vermesin.
    Gig de bekir dkye atkadas var.cougu yasinda edibe on basar..
    Nedir bu mucizevi salaklardan cektigkmiz.
    Topa cikar eee3 du olmadi
    Catp 19 ve 40 yapar ve milliyerci hateketin 40.ci yili..

• quote:

Yaw edibin allah belasink vermesin.
    Gig de bekir dkye atkadas var.cougu yasinda edibe on basar..
    Nedir bu mucizevi salaklardan cektigkmiz.
    Topa cikar eee3 du olmadi
    Catp 19 ve 40 yapar ve milliyerci hateketin 40.ci yili..
    Gücendim.Edip kadar mübarek adamı sırf iki gig gördün diye sattın.Edibin gülmesi yeter be,zındıkkkkkkkk
  • Yaw resathalife dangaladina denkgeldim.
    Gavur murid diye edibie klemis.
    Bende oyillardaortam ve hatundan dilayi gik diyemiyorum.
    Dedim ya efe ayfalin badem biyiklibidyosunu izleyince vihayci pzvnk deyip gevmistim.megerse herifironu yapmis.
    Gig tv ye benzer durum.
    Sildim mi 1000 kezbahsedilse donupbakmam.
    Dukkandan adam movmakla unluruh hastasiyim.anlaartik.
    Babami tanimam..
    Yeter mi kotu diyeyim.
    Nerden bileyim yaw.ki coguda zeka ve olgunluk yasini espriyle belirleyen aydinlandigini insanlar.gakqt cok degerli kisilercebir arada tutukuyor.ateizm dernegi bunlarin yaninda hikaye.
    Anca bol makyaj and team clothes..

• quote:

Gücendim.Edip kadar mübarek adamı sırf iki gig gördün diye sattın.Edibin gülmesi yeter be,zındıkkkkkkkk

Alıntıları Göster
    Canim edipcigim ya.yerim gulusunu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.