Şimdi Ara

TEB MASRAFSIZ 5'Lİ PAKET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEB Masrafsız 5'li Paketi, müşterilerimizin bankamızda 5 ürünü aktif olarak kullanmaları durumunda kendilerine Hesap İşletim Ücreti, Kredi Kartı Yıllık Aidatı ve İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, CEPTETEB aracılığı ile yapılacak havale ve EFT işlemlerinde ücret muafiyeti sağlayan bir hizmet anlaşmasıdır.

LİNK: http://www.teb.com.tr/bireysel/masrafsiz-besli.aspx

NASIL BAŞVURULUR?

Masrafsız Beşli’ye “Masrafsız Beşli Avantajlı Bankacılık Sözleşmesi” imzalanarak başvurulabilir. Başvuru için beş ürünün hali hazırda aktif olarak kullanılması şartı bulunmamaktadır. Ancak sunulan muafiyetler beş ürün aktif olarak kullanıldıktan sonra geçerli olmaya başlayacaktır.

SAHİP OLUNMASI GEREKEN ÜRÜNLER

Aşağıdaki on dört ürün/ürün grubundan beş adedine sahip olmak ve bu ürünlerde bir önceki takvim ayında paket kriterlerine uyan kullanıcı olmak gerekmektedir.

Vadesiz Mevduat Hesabı
    İhtiyaç Kredisi
    Konut Kredisi
    Taşıt Kredisi
    Kredili Mevduat Hesabı
    Paran Hazır Hesabı
    Mevduat (Marifetli hesap dahildir, vadesiz hesaplar dahil değildir.)
    Yatırım ürünleri
    Düzenli ödeme (Otomatik Fatura Ödemeleri dahildir)
    İnternet Bankacılığı
    Banka Kartı
    Kredi Kartı
    Sigorta Ürünleri
    Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ödemeleri

KOŞULLAR

Bireysel Bankacılık müşterileri için Masrafsız 5'li Paketi’nin ürün bazlı geçerlilik kriterleri aşağıdaki gibidir;

Vadesiz Mevduat Hesabı: Aylık mevduat ortalaması 12,5 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    İhtiyaç Kredisi: Ay ortalaması 69 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Konut Kredisi: Ay ortalaması 1000 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Taşıt Kredisi: Ay ortalaması 500 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır
    Kredili Mevduat Hesabı (KMH): Aylık ortalama 15 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Paran Hazır Hesabı: Aylık ortalama 15 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    TL Vadeli Mevduat: Aylık vadeli mevduat ortalaması 500 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    YP Vadeli Mevduat: Aylık vadeli mevduat ortalaması 500 USD’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Marifetli Hesap: Aylık mevduat ortalaması 1000 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    B Tipi Likit Fon: Aylık fon varlık ortalaması 69 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Ana Para Korumalı Fon: Aylık fon varlık ortalaması 15 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Diger Fon: Aylık fon varlık ortalaması 15 TL’ye eşit ve yüksek olmalıdır.
    Otomatik Ödeme Talimatı: Son 30 günde yapılan en az bir adet ödeme olmalıdır.
    Düzenli Ödeme Talimatı: Son 30 günde yapılan en az bir adet ödeme olmalıdır.
    İnternet Bankacılığı: Son 92 günde en az bir kere sisteme giriş yapılmış olmalıdır.
    Banka Kartı: Son 30 günde yapılan en az bir adet işlem olmalıdır.
    Kredi Kartı: Son 30 günde yapılan en az bir adet işlem olmalıdır.
    Sigorta: Geçerli poliçe teminat tutarı 0 TL’den yüksek olmalıdır.
    BES: Son üç ayda en az bir adet BES ödemesi yapılmış olmalıdır.

AVANTAJLAR:

Koşulları yerine getiren paket sahipleri

Vadesiz TL Hesap İşletim Ücreti,
    Kredi Kartı Yıllık Aidatı,
    TEB Telefon Şubesi, CEPTETEB ve TEB İnternet Şubesi'nden Türk Lirası cinsinden yapılacak olan Havale ve EFT işlemleri için ücret ödemeyeceklerdir.

• Okurken yoruldum ben asla yapamam bu istediklerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    çok sıcak fırsat değil ama alternatif olabilir diye koydum. 5 tanesinin olması yetiyormuş. çok zor şartları yok. eft sık yapan, kart aidatı ücreti ödemek istemeyen, hesap işletim ücreti olmasın diyenler kullanabilir diye yazdım :)
  • İste tam bu yuzden teb hesaplarimi da kapattim ;) Kredi kartlari duruyor cunku aidat almayacaklarini belirttiler. Ondan alsinlar i da gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell kampanya sartlarini gecmis bunlar

• ozdek kullanıcısına yanıt
    tebi bende çok şikayetvara şikayet ettim. sorunu çözdüler , çok uğraştırsalarda. Sözleşme var diye koydum:) bu sefer alamazlar :)
  • teb en çok kullandığım bankalardan biri,
    mobil ve internet bankacılığı çok kullanışlı,
    benden hesap ücreti almıyorlar, cepteteb den de havale eft ücreti almıyorlar.
    gümüş alış-satış imkanı da var, altın alış-satış farkı çok düşük (dolarda ons başına 5 dolar).
    kk aidatı da almıyorlar benden sanırım 3 tane otomatik ödeme olduğu için.
  • Almayacağız dedikleri halde emekli maaşı hesabımızdan hesap işletim ücreti aldıkları gün sildim bu bankayı...
  • o beş tanesini aktif kullanınca ooo ne paralar gider zaten kart parası hesap ücreti v.s. hikaye.Bankaya parmağını uzatanın kolu gidiyor
  • İnternet Bankacılığı: Son 92 günde en az bir kere sisteme giriş yapılmış olmalıdır.
  • Banka Kartı: Ayda bir defa 10 TL eft yapılıp ATM'den çekilecek.
  • Kredi Kartı: Ayda bir defa alışveriş yapılacak.
  • Vadesiz Mevduat Hesabı: Aylık 13 TL hesapta kalacak.
  • Marifetli hesapta 2000 TL(aşağısına faiz vermiyor) tutulacak.
    Son maddeden, enparanın günlük 9.80 faiz oranına kıyasla aylık 80 kuruş kayıp olacak. Yani, eh işte... TEB bonus çok gerekli görürsem yaparım. Ya da şu sigorta maddesini bir inceleyelim. Aylık 3-5 kuruşa faydalı bir sigorta yapılacaksan neden olmasın?
  • ben b tipi likit fonu düşündüm. daha az bir tutar ve çok daha az bir kayıpla geçilir veya marifetlinin hoşgeldin faizi kullanılıp sonra likit fona geçilebilir.
  • 3 tanesi kafadan var. kredi çektik, banka kartı ve kredi kartı gönderdiler. gönderdikleri banka kartı vadesiz mevduat hesabı yerine geçmiyormu, yeniden hesapmı açmak gerekli
  • darkseed kullanıcısına yanıt
    geçiyordur ama bu pakete geçmek için bankaya gidip sözleşme imzalamanız lazım
  • Marifetli hesaptan EFT zaten ücretsiz.
    Kredi kartı (ÜniversiTEB) aidatını zaten iade ediyorlar.
    Öğrenci hesabı ayağına (kullanmıyorum ama) vadesiz hesap kullanımı zaten ücretsiz.

Benim bu pakete başvurmam için bir sebep yok. Bu kadar şarttan 5'ini yerine getirdim mi getirmedim mi kaygısı yaşamam, hiç değilse...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Turkcell kampanya sartlarini gecmis bunlar

aynen hocam. ing günlük paket daha iyi. üste bonus veriyor üstelik
  • Çok sıcak değil ancak te seviyorum

• benden kk ücreti almayacaklarını söylediler ama aldılar 5 tl, geri almanın yolu var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaisersan

benden kk ücreti almayacaklarını söylediler ama aldılar 5 tl, geri almanın yolu var mı arkadaşlar?

müşteri hizmetlerini arayıp iadesini isteyin.
  • Şartlar o kadar zor gelmedi bana

vadesiz hesap ortalaması en az 12.5 olmalı diyor.(ortalama nasıl hesaplanıyor ki ?)
    Düzenli ödeme (Otomatik Fatura Ödemeleri dahildir) ev telefonunu ver gec
    İnternet Bankacılığı ---- (90 gün içinde en az 1 kez girilmesi lazım)
    Banka Kartı (her ay en az 1 işlem yapılmalı diyor ,teb atm den kendi hesabına para yatırmak yeterli mi ? )
    Kredi Kartı ( ayda en az 1 kez zaten kullanılır)

sık sık eft yapmak zorunda olan bir de teb atm si yaşadığı bölegeye yakın olanlar için avantajlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 22 Haziran 2014; 1:19:26 >
  • Kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 27 Mayıs 2016; 16:44:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.