Şimdi Ara

TEB MARİFETLİ HESAP (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
29
Favori
96.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

Arkadaşlar teb in normal şubesine gidip vadesiz hesap açsam sonra mobil uygulamadan marifetli hesap açabiliyormuyum? Bu şekilde her türlü kampanyadan örneğin 3 ay %25 den yararlanırmıyım? internetten başvuru bana uygun değil kurye vs bulamaz beni.
    ben aynen öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

ben aynen öyle yaptım

Alıntıları Göster
    Hoşgeldin faizinden va herşeyden yararlanıyormusunuz? Buarada 3 ay hoşgeldin bitince faiz kaça düşüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah hesabıma bakayım dedim faiz oranının 20ye düştüğünü gördüm. 3 ay olmamıştı aç kapa yaparak 2 kez faiz yükselttim o yüzden mi erkenden düşürdüler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet bu şekilde yapılabiliyor. Ben geçen hafta öyle yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar başka banka önerir misiniz? Şimdi ingye geçtim 22 verdi

• 2 hafta önce %25 ten hesap açtık marifetli. Şimdi baktım bir kaç gün önce %24 yapmış kendini. Bu şekilde kendini aşağı çekebiliyor mu? Sabit kalması gerekmez mi? 3 ay boyunca %25 vermesi gerekmiyor muydu? Kaçırdığım bir konu mu var?

• Yarın enparaya taşıyorum hesabı 22 veriyo ayın enparalısı olursanız +2 daha veriyo 24 oluyo süre sınırı yok teb gibi

• torice T kullanıcısına yanıt
    Ben %25 iken açmıştım ve hala aynı gözüküyor. Bence şubedeki müşteri temsilciniz ile görüşün.
  • Genç globalden %25 alıyorum suan bu sene şubat ayında yaşımı dolduruyorum şubata kadar 25 alabilirim dğeil mi ? Bu hesabıma para eklesem vade oranı düşer mi yoksa hesabı kapatmadığım sürece hep %25 alır mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 31 Ekim 2018; 12:53:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Genç globalden %25 alıyorum suan bu sene şubat ayında yaşımı dolduruyorum şubata kadar 25 alabilirim dğeil mi ? Bu hesabıma para eklesem vade oranı düşer mi yoksa hesabı kapatmadığım sürece hep %25 alır mıyım?
    Hesabı açtığınız tarihten itibaren 3 ay boyunca ve hesabı kapatmadığınız sürece hep % 25 alırsınız. 3 ay dolunca faiz düşüyor.
    Hesabı bugün açmış olsanız bile Şubat ı görmüyor.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Görüştüm. Bilinen bir sıkıntı imiş ve haftaya Salı düzeltilecekmiş. Bu şekilde bilgi verdi. Bu arada çok takip edemedim belki konuda geçmiştir ama yeni müşterilerde artık ING gibi oran güncellenecekmiş. Benim başlangıç biraz daha eski olduğu için beni etkilememeliymiş, bu şekilde sistemsel sıkıntıdan etkilenenleri Salı gününe kadar düzelteceklermiş.

• Döviz hesabı için de benzer yüksek faiz oranı var mi arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şubeden hesap cuzdanini almazsak nolur?

3 ay sonra hesabi kapatabiliyoruz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: torice

Görüştüm. Bilinen bir sıkıntı imiş ve haftaya Salı düzeltilecekmiş. Bu şekilde bilgi verdi. Bu arada çok takip edemedim belki konuda geçmiştir ama yeni müşterilerde artık ING gibi oran güncellenecekmiş. Benim başlangıç biraz daha eski olduğu için beni etkilememeliymiş, bu şekilde sistemsel sıkıntıdan etkilenenleri Salı gününe kadar düzelteceklermiş.
    Teb de artık iyice üç kağıda bağladı. Faizler yükselirken güncellenmeyen oran düşerken güncellenmeye başlayacak, ne ilginç.
  • Son oran nedir haberi olan var mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Son oran nedir haberi olan var mı..?
    Var tabi olmaz olur mu ?

Mogolistanda bir arkadaşa sordurdum, bilinen ilk yazılı türk belgesi orhun yazıtlarının olduğu bölgeden 4,5G interneti üzerinden kontrol etmiş, oranlar % 1,2789 a düşmüş.

yani yeni oran % 1,2789
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Cevap vermek zorunda değildin internet sayfalarında % 24 yazıyor güncelleme yapılmamış olabilir diye son oranı sordum internet bankacılığı kullanan arkadaşlara..
  • Doğum günüm olan 20 şubata kadar %25 ten faydalanmaya devam edebiliyorum iyi oldu bu.
  • ilk başta %25 veriyordu açmıştık marifetli. şimdi %24 ten devam ediyor. ilk baştaki gibi devam etmesi gerekmez mi?
  • ozggr O kullanıcısına yanıt
    Güncel orandan devam eder.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.