Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.094
Cevap
97
Favori
126.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umtaksy

2015 de bonus kartım vardı bununla almıştım

sonra cepteteb kartı actım onunlada almıştım.

1000 TL almak için kart limitiniz 2100 TL boş durumda olması gerekir. Kart limitin 5000 TL harcamların 4000 TL olmaz 300-500 gelir.

internet bankacılığını açarak ordan ne kadar yatacağınız görebilirsiniz

http://prntscr.com/9kuopy

Ücretsiz bu da değil mi ? Yoksa ücretsiz olmasi icin 1000 mi cekmek gerekiyo. Ben bunu anlamadim yani anlasma kosullarinda 1000tl "sadece" diyor. 300-500-600 her türlü cekilebiliyor ancak normal taksitli nakit avans gibi mi yoksa faizli mi oluyor 1000 olmadiginda onu anlamadim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su anda isleminizi gerceklestiremiyoruz. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. Bilgi icin: 08502000666

• Bilen biri bankanın parayı neye göre yüksek veya düşük verdiğini açıklayabilir mi? Bir arkadaş en az 2100 TL limitiniz olması gerekir diyor başka bir arkadaş ise 1800 TL limit ile 1000 TL alıyor, anlamadım bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 1 Ocak 2016; 13:50:01 >
  • bir arkadaş nasıl yapıldığını hızlıca anlatabilir mi
    tşkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYÜPEMRE5825

Bilen biri bankanın parayı neye göre yüksek veya düşük verdiğini açıklayabilir mi? Bir arkadaş en az 2100 TL limitiniz olması gerekir diyor başka bir arkadaş ise 1800 TL limit ile 1000 TL alıyor, anlamadım bu işi.

Bu biraz şansa bağlı ancak benim bildiği ne kadar limitiniz varsa yarısı veriliyor. 1000 TL yi aşmıyor yalnız verilen nakit avans! Örneğin 1000 TL limitiniz varsa 500 TL taksitli nakit avans veriliyor.
  • Tekrar denediğimde aynı hatayı verdi. Sorun nerde?
  • Ben geçen yıl limitim 1000 TL iken 900 TL almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 1 Ocak 2016; 13:52:03 >
  • Beyler simdi yeni yila girdik 1000 lirayi alabiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Beyler simdi yeni yila girdik 1000 lirayi alabiliyormuyuz ?

Ben alamadım hata verdi birde siz deneyin
  • Cepteteb kredi kartim oldugu icin sanal kart olusturup 3 000 limit aktardim.
    PARA sanal kart son 6 hane yazip 4616 ya sms attim.
    1.000 TL hesaba yatti,islemler bu kadar.
  • İlac gibi geldi ya
    Allah razi olsun senden teb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Cepteteb kredi kartim oldugu icin sanal kart olusturup 3 000 limit aktardim.

Sanal kart yapip 1000 lirada oradan alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Cepteteb kredi kartim oldugu icin sanal kart olusturup 3 000 limit aktardim.

Sanal kart yapip 1000 lirada oradan alabilirmiyim ?

Ben sanal kart olmadan alamiyorum cunku kartim cepteteb. Sorunuzu ancak deneyerek kendiniz cevaplayabilirsiniz.
  • Ben cepteteb karttab sanal kart oluşturmadan almıştım geçen sene

• hocam faiz işlemiyor mu ? 1000 tl veriyor ama geri ödemesi faizsiz mi yoksa 1125 mi ? yorumlarda her ikisini de söylryrnler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

hocam faiz işlemiyor mu ? 1000 tl veriyor ama geri ödemesi faizsiz mi yoksa 1125 mi ? yorumlarda her ikisini de söylryrnler var

Normalde taksitli nakit avansta faiz var.
    Arkadaslara bu kampanyadaki gibi direkt para yatmış. Bi arkadasa da onay mesaji gelmis galiba 9*125 şeklinde.

• Son alınan zamandan 1 yıl geçmesi lazımmış
  • Kesin bilgi sahibi olmayan , kulaktan dolma bilgilerle paylaşım yapmayalım.
    Şundan şöyle duydum, bu bunu dedi gibi gibi...
    Üstte adam yazmış, ben aralıkta aldım, şimdi yine aldım. Denemiş kullanmış bunu kullanabilirsiniz ama şu şöyle dedi bu böyle dedi olmaz.
    Formun birkaç sayfasını okumadan rastgele bilgi kirliliği yapmamanız önemle rica edilir.
    Deneyin denediğiniz şeyi yazınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 1 Ocak 2016; 16:44:14 >
  • Çektiğinden bu yana 1 yıl geçmemesine rağmen tekrar alabilen var mı? Yoksa sadece bana mı sistem hatası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Çektiğinden bu yana 1 yıl geçmemesine rağmen tekrar alabilen var mı? Yoksa sadece bana mı sistem hatası?

2 ay olmuştu cekeli. Bir daha aldim

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.