Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.094
Cevap
97
Favori
126.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jacktorrance

quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

quote:

Orijinalden alıntı: jacktorrance

quote:

Benim universiteb kartim var fakat bunun bagli oldugu bir vadesiz hesap felan yok bildgm kadariyla smdi bnm bundan faydalanmam icin ne yapmam lazim acaba?

İnternet şubesine girip marifetli hesap açın.Oradan eft ile başka bir bankadaki hesabınıza atabilirsiniz diye düşünüyorum.(ben eft de yanlış bilgi girmesem işlemin sonucunu söylerdim:) )

Peki hocam marifetli hesap icin herhangi bi kesinti felan yansiyo mu?

Hayır

Tskler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mesaj attığım gibi hemen yattı para, hesap ücreti kesilmeden alabildik, güzel bir fırsat oldu, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Hesap işletim ücreti olmadan alabilenlerin acaba otomatik ödeme talimatı vs. var mı.Ben de çekecem ama hesaba yatar yatmaz hesap işletim ücreti kesilirmi diye korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Ben bir 4616 ya birde arkadaşın yazdığı cep no ya mesaj attım 1000 + 1000 2000 gelmiş sorun olurmu acaba.

Limit uygunsa 2 kez çekebilirsiniz , sorun olmaz.
  • quote:

Benim universiteb kartim var fakat bunun bagli oldugu bir vadesiz hesap felan yok bildgm kadariyla smdi bnm bundan faydalanmam icin ne yapmam lazim acaba?

Vadesiz hesabınız yoksa olmaz, önce vadesiz hesap açtırmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: original_life

quote:

Ben bir 4616 ya birde arkadaşın yazdığı cep no ya mesaj attım 1000 + 1000 2000 gelmiş sorun olurmu acaba.

limit sıkıntısı yokta sonradan para kesmesinler.
  • quote:

quote:

quote:

Ben 500ken 1 ay içinde 2 tane aldım, sıkıntı olmadı.
  • quote:

quote:

quote:

müşteri hizmetlerine mail atın hocam, kampanya sadece 1000 TL'lik kısım için diyor, geriye kalan 1000TL'yi şipşak para'dan değerlendirmesinler?
  •  TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Dün PARA yazıp yolladım, 1000 TL hesaba geçti, PARA yazıp tekrar yollasam 700-750 TL daha mı gelecek, ücretsiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PARA SON6HANE mesajını 4616'ya değil de sadece 0 532 752 46 16'ya gönderip de hesabına para yatan kimse var mı?

• ben bir 4616 ya birde yukarda bir arkadaş tel no paylaşmış ona attım 2000 lira geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

Dün PARA yazıp yolladım, 1000 TL hesaba geçti, PARA yazıp tekrar yollasam 700-750 TL daha mı gelecek, ücretsiz?

Limit uygun oldukça gelir. Sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

quote:

quote:

müşteri hizmetlerine mail atın hocam, kampanya sadece 1000 TL'lik kısım için diyor, geriye kalan 1000TL'yi şipşak para'dan değerlendirmesinler?

şipşak para mesaj atıp yatan bir şey değil , rahat olun hocam

• quote:

PARA SON6HANE mesajını 4616'ya değil de sadece 0 532 752 46 16'ya gönderip de hesabına para yatan kimse var mı?

ben yolladım anında geldi.
  • quote:

quote:

Öyleyse kredi kartının limiti dolana kadar sms attıkça para gelecek yani? Paraf'ın nakit avans kampanyasını geçer o zaman bu. Kampanya koşullarında Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. diyor.. Gerçi bir defa kampanya'dan yararlanılınca bir daha kullandırmamaları lazım, bu da onların ayıbı fakat banka sonuçta, faizi kor, ücreti yazar, öde der.. Bir de teb müşteri hizmetleri lanet bir yer, telefonda bir insana ulaşmak çok zor...

Öte yandan bir daha denesek mi acaba? Şeytan da dürtmüyor değil haa

• PARA KKSON6HANE yazıp 4616'ya mesaj göndermek ücretsiz olsa gerek, iki defa yazıp yollamama rağmen TL düşmedi...

Nakit çekim limitim 1,750 TL, mesajı ilk gönderdiğimde 1000 TL, ikinci gönderdiğimde ise 700 TL hesabıma anında yattı, hiçbir kesinti olmadan... Tekrar teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

quote:

Öyleyse kredi kartının limiti dolana kadar sms attıkça para gelecek yani? Paraf'ın nakit avans kampanyasını geçer o zaman bu. Kampanya koşullarında Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. diyor.. Gerçi bir defa kampanya'dan yararlanılınca bir daha kullandırmamaları lazım, bu da onların ayıbı fakat banka sonuçta, faizi kor, ücreti yazar, öde der.. Bir de teb müşteri hizmetleri lanet bir yer, telefonda bir insana ulaşmak çok zor...

Öte yandan bir daha denesek mi acaba? Şeytan da dürtmüyor değil haa

Ben daha önce çok denedim, ihtiyacınız varsa para yatacaktır.
    kampanya şartlarını dikkatli okursanız, sadece 1 kez yararlanabilirsiniz diye bir şey yok hocam.

• Çoktan denedim, hatta para artık TEB'de bile değil...

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    tekrar teşekkürler
  • Ödeme tarihlerinizi ve tutarlarınızı teb internet şubede görebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.