Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.095
Cevap
97
Favori
126.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedenini bilmiyorum; ama ben de ödemeleri düzenli yapıyorum, çok alışveriş yaptığım için mi acaba?

Bu arada yeri gelmişken İş'te Üniversiteli kredi kartında 8000 TL limit olanı gördüm, benim limit 1000 TL'yi geçmedi kaç senedir...

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vadesiz olmadan sadece marifetli hesap açabilirmiyiz ve avansı doğrudan vadesiz hesaba aktarabilirmiyiz acaba?
  • Haber vereb arkadaşa teşekkurler.Ben 2 adet otomatik ödeme verdim benden almıyorlar hesap işlem ücreti ne kredi kartı aidatı ne vadesiz hesap işlem ücreti vermiyorum bonuslar içinde en iyisi teb bonus
  • Ben ilk çıktığında almıştım üniversitebi şimdi limiti 4000 lira kaç sene oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar parayı nasıl çektiniz? Atmden Vadesiz işlemlere bastığımda sadece kredi kartı ile ilgili işlem yapabilirsiniz diyor.ben internet şubesinden hesaplardan bakıyorum paranın bulunduğu hesap türü vadesiz tl diyor.

• Sine ne kadar sürede dönüş yapıldı. Çok uzun sürüyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Sine ne kadar sürede dönüş yapıldı. Çok uzun sürüyormu.

Yaklaşık 30 saniye sonra, ''para hesabınıza aktarılmıştır'' cevabı geldi.
  • abiler ben pek anlamam bu kredi işlerinden ama bende üniversiteb var şimdi 1000 tl istesem alacak mıyım kesin, birde 1000 tl yi 1000 tl olarak mı ödeyeceğim geri.
  • Her şey aksi gitti arkadaş.marifetli hesap açıp eft yaptım.bir bilgiyi yanlış girdim para ne zaman döner?

• Maaş bordrosu göstermeden yada banka maaşınız oldugunu bir şekilde bilmeden limti arttırımı sınırlı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Maaş bordrosu göstermeden yada banka maaşınız oldugunu bir şekilde bilmeden limti arttırımı sınırlı oluyor.

Bende hiçbirşey yok 2500 teb 1300 paraf
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Maaş bordrosu göstermeden yada banka maaşınız oldugunu bir şekilde bilmeden limti arttırımı sınırlı oluyor.

Bende hiçbirşey yok 2500 teb 1300 paraf

Üniversite kartlarında böyle oluyor en azından bana öyle olmuştu.
  • ben de şimdi gönderdim mesajı ve anında geçti hesabıma. aynı anda internet şubesinden de kredi kartıma gönderdim parayı.
  • Benim universiteb kartim var fakat bunun bagli oldugu bir vadesiz hesap felan yok bildgm kadariyla smdi bnm bundan faydalanmam icin ne yapmam lazim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Benim universiteb kartim var fakat bunun bagli oldugu bir vadesiz hesap felan yok bildgm kadariyla smdi bnm bundan faydalanmam icin ne yapmam lazim acaba?

İnternet şubesine girip marifetli hesap açın.Oradan eft ile başka bir bankadaki hesabınıza atabilirsiniz diye düşünüyorum.(ben eft de yanlış bilgi girmesem işlemin sonucunu söylerdim:) )

• Ben bir 4616 ya birde arkadaşın yazdığı cep no ya mesaj attım 1000 + 1000 2000 gelmiş sorun olurmu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktorrance

quote:

Benim universiteb kartim var fakat bunun bagli oldugu bir vadesiz hesap felan yok bildgm kadariyla smdi bnm bundan faydalanmam icin ne yapmam lazim acaba?

İnternet şubesine girip marifetli hesap açın.Oradan eft ile başka bir bankadaki hesabınıza atabilirsiniz diye düşünüyorum.(ben eft de yanlış bilgi girmesem işlemin sonucunu söylerdim:) )

Peki hocam marifetli hesap icin herhangi bi kesinti felan yansiyo mu?

• İşte KKB puanlama sistemine göre 1 gün dâhi geç yatırsan gecikmeli ödemişler sınıfına giriyorsun.

• EFT ücretsiz, hiçbir kesinti yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jacktorrance

quote:

Peki hocam marifetli hesap icin herhangi bi kesinti felan yansiyo mu?

Hayır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.