Şimdi Ara

TEB BONUS Taksitli İşlemlere 50 TL Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
15
Favori
11.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: propesyonel

Uzun numaraya sms atinca da ucret aliyor cakallar

Operator Turkcell

Avea da ücret yansımıyor. Sadece turkcell ücret alıyor sanırım.
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Sanmam hocam aylik 60 tl veriyorlar zaten iade olarak, benim aldigim urun 200 TLlik birseydi yanmis bile olsa bi hakkim daha var bu aylik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swisyn

Sanmam hocam aylik 60 tl veriyorlar zaten iade olarak, benim aldigim urun 200 TLlik birseydi yanmis bile olsa bi hakkim daha var bu aylik :)

Aylık en çok 30 lira toplamda 60 lira veriyor.

Fakat iptal edip tekrar katıldığınız için hakkınız yanmaz mağdur olmazsınız. İptal durumlarında indirimlerde iptal olur
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Ben iptal edip tekrar alışveriş yaptım iade aldim
  • ceptteb kart ile bu veya bahar kampanyası gibi bonus kampanyaalrına katılmak için ne yapmamız gerekiyor? garanti bonus var onları kullandığımız bonusflaş uygulamasından oluyor mu?
  • Aynı kampanya geçen ay da vardı. Puanlar 14unde yüklendi. Son kullanma tarihi ne zaman? İlgili sayfayı bulamıyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

%20 cepteteb iade, 10₺ taksit bonus, 10₺ de bahar kampanyası bonusu (4*100e 50) bonus

Edit bahar kampanyası ilk işleme 5, İkinciye, 10, üçüncüye 15, dördüncüye 20 bonus veriyor.

Bahar kampanyası için aşağıdaki 2 madde var. Gittigidiyor bahar kampanyasına dahil mi, değil mi?

-Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

-Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir
  • Gittigidiyor elektronik sektörü olarak geçtigi için 3 kombo yapılabilir

Taksitim, bahar ve %20
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Bu sefer puanlar hızlı yükleniyor. 18-28 Nisan arası son kullanım. Kampanya süresi uzun 15 Nisana kadar
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Sistemde ya iki adet kartta tlf vardır.
    Yasa sim kart değişimi yaptıysan ondan olabilir.
  • KAfa karıştırmaması için burası değiştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 19 Mart 2017; 18:31:19 >
    Gg %20 mücevher takı kategorisinde geçerli değil
    Üstelik taksit kampanyasından puan gelmesi için en az 6 taksit olması gerek. GG altında TEB bonusa en fazla 4 taksit veriyor. O da vade farkı alarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Hepsiburada 5 taksitini kabul ettiler.

Hocam 5 taksiti kabul ettiğini nasıl anladınız? Alışveriş sonrası sms mi geliyo?
  • mrt4209 kullanıcısına yanıt
    Geçen dönem 5 tane taksitli işlemim vardı bunlardan biride HB işlemiydi. 50TL puan yattı.
  • Önce alışveriş yaptım.

Sonra mesaj attım.

Konuyu yeni gördüm.

Napsam iptal edip yeniden mi alsam.
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Bahar kampanyasına Cepte Teb dahil değil yazıyor gelen mesaj. Emin misiniz dahil olduğuna?
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    Dahil olmadığı nerde yaziyor? Cepteteb mobil uygulamadan şartlara baktım cepteteb ile ilgili olumsuz bir ifade yok.
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    ben oyle bir ifade gormedim,okumadim.Hatta mesaj attim katilim icin gelen cevapta teb bonus ozellikli kartlar icin diye bir ifade yaziyor.cepteteb kredi kartida haliyle bonus oldgndan kampanyaya dahildir.burada bunu ozellikle bonus diye belirtmesindeki husus tebin world kart cesidide olmasindandir die yorumlanmali bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.