Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
24
Favori
15.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 veya 10 tl niz yattı mı? bana henüz yatmadı.
  • Yatmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teb'in bir bonus yatırma gününde daha beraberiz :)
    Bakalım bu sefer neler duyacağız :)
  • Bana yatmis

• 20/12'de işlem yapmıştım. Bana yatmamış.
  • yatmamıs hala. TEB-bet-
  • bknight B kullanıcısına yanıt
    Ne kadar yatmış ekran görüntüsü atabilirmisin?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatınca mesaj geliyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

beyler cepteteb e yatmazsa işler zor son madde nedenyile. mutlaka teb bonus diyor. benim cepteteb de vardı ben teb bonus ile yaptım. yeni yıla girer girmez 69 lirayı kitlemişler. itiraz şansımız var mı buna bilgisi olan varsa bi paylaşırsa ? teb bonus u alalı 2 ay oldu sanırım.

ben online chat den mh ile görüştüm cepteteb dahil dediler sorduğumda. ekran görüntüsüde aldım. (annemin üstüne olan üyelik ile mh ile görüşmüştüm)

kendi üyeliğim ilede telefonla görüştüm mh ile, orda da sanal kart kullansam olurmu dedim olur dediler, zaten sanal kart olduğunda cepteteb olarak değil teb bonus olarak gözüktüğü için sıkıntı olmaz dediler.

bunun üstüne annemin cepteteb kartı ile direk işlem yaptım, kendi kartım ile de sanal kart oluşturup işlem yaptım. mh nin dediğine göre iki şekilde de 30tl bonus gelmesi gerekiyor 2 karta da.

tabi şu ana kadar hala gelen giden yok bekliyoruz. ayrıca bkm nin kampanyasından da 20tl iade gelmesi gerekiyordu hala iadeleri yapmadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

beyler cepteteb e yatmazsa işler zor son madde nedenyile. mutlaka teb bonus diyor. benim cepteteb de vardı ben teb bonus ile yaptım. yeni yıla girer girmez 69 lirayı kitlemişler. itiraz şansımız var mı buna bilgisi olan varsa bi paylaşırsa ? teb bonus u alalı 2 ay oldu sanırım.

ben online chat den mh ile görüştüm cepteteb dahil dediler sorduğumda. ekran görüntüsüde aldım. (annemin üstüne olan üyelik ile mh ile görüşmüştüm)

kendi üyeliğim ilede telefonla görüştüm mh ile, orda da sanal kart kullansam olurmu dedim olur dediler, zaten sanal kart olduğunda cepteteb olarak değil teb bonus olarak gözüktüğü için sıkıntı olmaz dediler.

bunun üstüne annemin cepteteb kartı ile direk işlem yaptım, kendi kartım ile de sanal kart oluşturup işlem yaptım. mh nin dediğine göre iki şekilde de 30tl bonus gelmesi gerekiyor 2 karta da.

tabi şu ana kadar hala gelen giden yok bekliyoruz. ayrıca bkm nin kampanyasından da 20tl iade gelmesi gerekiyordu hala iadeleri yapmadılar

Ekran görüntüsünu bize yollar misin

• Yatmamış yatmamış yatınca sms geliyor. Şaka yapıyor ergenler.

• teb in tam vaad ettiği gün bonusları yatırdığını hatırlamıyorum, sarkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Ekran görüntüsünu bize yollar misin

mh ile görüşmem:

ayın 20sinde alışveriş yapmadan önce sormuştum 30tl den o gün içindede faydalanabiliyor muyuz diye, sonrada cepteteb ile oluyormu diye sordum.

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 6 Ocak 2016; 12:23:21 >

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• İnt şubesine girdim kusura bakmayın baska kampanyanın bonusları yatmıs. Bu kampanyanın yatmamış.
  • bende 22 aralıkta BKM cepteteb kredi kartımla alış veriş yaptım ,bana 30 tl mi yoksa 10 tl mi bonu gelecek?ayrıca bu BKM 20 tl iadesi nedir arkadaşlar..not:ilk defa BKM ile alış verişim oldu acaba 20 tl onunla ilgili bişeymiydi?
  • 2 Ocak gibi BKM Ekspress ile görüştüğümde ödemelerin bankaya yapıldığını, bankaların bu iadeleri gerçekleştireceğini, TEB Bankasının 6 Ocak'ta bu iadeleri karta iade yada bonus ekleme şeklinde olabileceğini söylediler. Peki böyle bir durum varsa TEB Bankası, 20TL BKM'den, 30TL kendisinden mi iade edecek? Yoksa sadece 30TL iade edip bunun 20 TL'sinin BKM, 10TL'sinin kendisinin iadesi olduğunu mu iddia edecek?
  • mutlakweb M kullanıcısına yanıt
    bkm nin 20 tl sinin üstüne yatmasın da kendi hediyesinden filan geçtim ben. kocaman kurumsal banka bu ayakları yapmamalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlakweb

2 Ocak gibi BKM Ekspress ile görüştüğümde ödemelerin bankaya yapıldığını, bankaların bu iadeleri gerçekleştireceğini, TEB Bankasının 6 Ocak'ta bu iadeleri karta iade yada bonus ekleme şeklinde olabileceğini söylediler. Peki böyle bir durum varsa TEB Bankası, 20TL BKM'den, 30TL kendisinden mi iade edecek? Yoksa sadece 30TL iade edip bunun 20 TL'sinin BKM, 10TL'sinin kendisinin iadesi olduğunu mu iddia edecek?

normalde bkm kampanyası iade olması lazım, kampanya şartları öyle yani bonus verilmemeli. kredi kartı ekstre borcundan 20tl düşmeli yada banka kartıysa 20tl hesaba para yatırılmalı. kampanyayı kafalarına göre değiştirip 20tl parayı bonus olarak yüklememeleri gerekir normalde. çünkü 20tl cebimize para girmesi lazım bu kampanyada. 20tl bonus yatırırlarsa illa bu parayı bize harcatmaya zorlamış olurlar.

teb in kendi kampanyasına görede 30tl bonus vermeli.

kampanya şartlarında 10tl sini ben 20tl sini bkm vereceği gibi bir ibare yok. ayrı ayrı kampanyaların birleşiminden 30tl bonus 20tl iade gelmesini düşünerek alışveriş yaptı bunca insan. yoksa başka kartlarlada bkm işlemi yapılıp 20tl iade kazanılırdı hemde 1 hafta önce. adamlar hem 1hafta geciktirdiler iadeyi hemde kalkıp bunlar bu şeklideydi biz bu kampanyaları böyle birleştirdik diyemez, dememeli.

bkm nin şartlarında 20tl iade 31aralıpa kadar yatırılacak diyor ama hala bkm bu işlemi yapmadı. buda kafasına göre takıldığının göstergesi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.