Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
24
Favori
15.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünkü ( 20.12.2015 ) işlemler dahil midir yoksa bitti mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Bugünkü ( 20.12.2015 ) işlemler dahil midir yoksa bitti mi acaba?

Bunu bende merak ediyorum

• Bugün dahil dedi Mh. Sizde mobil şubeden yazışarak sorabilirsiniz.ben olumlu cevap aldim

• Bugün dahil arkadaşlar. Benim de merak ettiğim alışverişten sonra mesaj yada bildirim geliyor mu ? Bana bişey gelmedi de

• Benim teb total bonus kartım tanımlıydı, cepteteb kartımı daha önce bkm ye tanımlamamıştım tanımlayarak 40-tl lik alışveriş yaptım. Benim konumda olup teyit eden oldu mu?

• tüh ya dün bitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

TEB Bonus Card'ınızı BKM Express’e tanımlayın yapacağınız ilk işlem 30 TL ve üzeri ise 30 TL Bonus kazanın!
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 20.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.
    Yapılacak işlemin en az 30 TL olması gerekmektedir.
    Her müşteri kampanyadan en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonuslar 06.01.2016 tarihinde yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 20.01.2016 tarihinde geri alınacaktır.
    Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar ayrıca bonus kazanamaz.
    İşlemlerin mutlaka kayıtlı TEB Bonus Card ile yapılması gerekmektedir.

verildiyse kusura bakılmasın bkm nin 20 tl iadesi hariç bir kampanya sanırım ancak ilk alışveriş dememiş ilk işlem tanımladıktan sonra tanımlamayıp silip tekrar yapsak alışverişi yapsak veriyormu yine 30 tl bonus bilgisi olan varmı beyler ?

http://www.teb.com.tr/sizin-icin/10tl-bonus/?source=kampanya kampanya linki.

Çakallar aynı link üzerinden 10 tl bonuslu kampanya başlatmış 31.12.2015 te bitecekmiş buda umarım bizim 30 tl bonusları iç etmezler.

Sizin İçin » Kampanyalar » BKM Express ile 10 TL Bonus

TEB Bonus’ta BKM Express işlemlerine 10 TL Bonus! TEB Bonus Cardını BKM Express’e tanımla yapacağın ilk işleme 10 TL Bonus kazan!
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 01.11.2015 – 31.12.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
    Her müşteri kampanyadan en fazla 10 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonuslar 06.01.2016 tarihinde yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 20.01.2016 tarihinde geri alınacaktır.
    Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar ayrıca bonus kazanamaz.
    İşlemlerin mutlaka kayıtlı TEB Bonus Card ile yapılması gerekmektedir.

• ayni linkte kampanya 10 tl olmus umarim tarihler ayni yuklenme falan. umarim bizede kampanya degisiklkk hakki saklidir deyip 10 tl vermezler.

• Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu yukarı çekiyorum ama 30 TL bonus yazılı olan kampanyanın ekran görüntüsünü alan var mı?
  • Var kardeşim
     TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmt51

Var kardeşim

Bravo çok iyi yapmışsınız

Bu kampanya ilk çıktığında zaten 31 aralığa kadar 10 tl bonus verilecek şeklinde çıktı. Daha sonra eğer 20 Aralığa kadar işlem yapılırsa 30 tl bonus verilecek diye guncellediler. Yani değişen birsey olmadi arkadaşlar. Kampanya guncellendiginde yani 20 araliktan once bizzat müşteri hizmetlerinden teyit almıştım 10tl mi 30mi bonus verilecek diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

quote:

Orijinalden alıntı: mhmt51

Var kardeşim

Bravo çok iyi yapmışsınız

Bu kampanya ilk çıktığında zaten 31 aralığa kadar 10 tl bonus verilecek şeklinde çıktı. Daha sonra eğer 20 Aralığa kadar işlem yapılırsa 30 tl bonus verilecek diye guncellediler. Yani değişen birsey olmadi arkadaşlar. Kampanya guncellendiginde yani 20 araliktan once bizzat müşteri hizmetlerinden teyit almıştım 10tl mi 30mi bonus verilecek diye.

Çok teşekkür ettim, herhangi bir sıkıntı olursa BDDK ya başvuru yaparken elimizde belge olsun. 45 TL bonusu da sağ olsunlar kampanya şartlarını açık yazmamışlardı. Bende gerekli yerlere şikayetimi yaptım hiç alışveriş yapmadan 45 TL bonus yatırdılar CepteTeb kartıma :) Bunda da yaparlarsa yine başvuru yapacak bir belge bulunsun.

• Hayatımda bunlar kadar Mal bir banka ne gördüm nede duydum

• Az önce teb mesaj atmış yılbaşı kampanyasından 10 TL puan yüklendi diye , hangi kampanyaydi unuttum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEB 30 TL Bonuslar yarın yatacak sanırım! Unutan arkadaşlara duyurulur! Konuyu yukarı çekiyorum kusura bakmayın ancak dediğim gibi unutan arkadaşlara hatırlatma yapmak istedim.
  • Beyler sizin 20 tl iadeler yattımı cepteteb ?
  • beyler cepteteb e yatmazsa işler zor son madde nedenyile. mutlaka teb bonus diyor. benim cepteteb de vardı ben teb bonus ile yaptım. yeni yıla girer girmez 69 lirayı kitlemişler. itiraz şansımız var mı buna bilgisi olan varsa bi paylaşırsa ? teb bonus u alalı 2 ay oldu sanırım.
  • Alisveris yaptim ve iptal ettim. Daha sonra gene yaptim ve sonuc ne olur bekliyorum yarina

• quote:

beyler cepteteb e yatmazsa işler zor son madde nedenyile. mutlaka teb bonus diyor. benim cepteteb de vardı ben teb bonus ile yaptım. yeni yıla girer girmez 69 lirayı kitlemişler. itiraz şansımız var mı buna bilgisi olan varsa bi paylaşırsa ? teb bonus u alalı 2 ay oldu sanırım.

Hocam şikayetvar a yazın iadesini isteyin.Kabul etmezlerse puan olarak iade verin yoksa kapatalım deyin.
    En azından ben bu şekilde geri ödeme aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

quote:

beyler cepteteb e yatmazsa işler zor son madde nedenyile. mutlaka teb bonus diyor. benim cepteteb de vardı ben teb bonus ile yaptım. yeni yıla girer girmez 69 lirayı kitlemişler. itiraz şansımız var mı buna bilgisi olan varsa bi paylaşırsa ? teb bonus u alalı 2 ay oldu sanırım.

Hocam şikayetvar a yazın iadesini isteyin.Kabul etmezlerse puan olarak iade verin yoksa kapatalım deyin.
    En azından ben bu şekilde geri ödeme aldım.

ne zaman iade aldınız hocam. bende aynı blöfü yaptım ama olmadı. kartı kapattırdım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.