Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
24
Favori
15.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bkm 30 tl'lik alışverişe 20 tl iadeyi henüz kullanmadım. Orada Axess kartları diye bir ibare var, cepteteb buna dahil mi? şayet öyleyse ikisini birleştirmeyi deniycem ben de.
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Cepteteb sanal kart bkm de teb bonus kart olarak gözüküyor. Bana ödeme kısmında sms geliyor. Kodu gidiyorum ödeme alınamadı hatası alıyorum. Şimdi arasam bkm bankaya banka gittigidiyora gittigidiyor bkm ye suçu atacak.

*cepteteb fiziki kart bazı sitelerde bonus kart olarak gözükmez iken, sanal kart tüm bonus kart özelliklerini gösteriyor. Taksit vs vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Kombo bu; 100 Liraya iki adet biri kırmızı diğeri mavi iki Sırt-Kamp Çantası alacağım.

100 TL'ye 30 TL indirim Gittigidiyor Vodafone Cep Avantaj kampanyası
    20 TL BKM ilk alışveriş kampanyası
    30 TL TEB Bonus BKM ilk alışveriş kampanyası

Normalde tanesi 55 Lira olan çantayı 15 Liraya aldık :)

İyi fırsat.
  • Daha önce teb bonus kartimi silmiştim tekrar eklesem kazanır miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Benim Kombo bu; 100 Liraya iki adet biri kırmızı diğeri mavi iki Sırt-Kamp Çantası alacağım.

100 TL'ye 30 TL indirim Gittigidiyor Vodafone Cep Avantaj kampanyası
    20 TL BKM ilk alışveriş kampanyası
    30 TL TEB Bonus BKM ilk alışveriş kampanyası

Normalde tanesi 55 Lira olan çantayı 15 Liraya aldık :)

İyi fırsat.

100 30 gittigiyor devam ediyor mu bide altın alımlarında geçerli mi

• Sanal kartlar geçer limi diye musteri hizmetlerine sordum hafta ici beni arayıp kesin bilgi verecekler mis bilemedim tam olarak yani

• "TEB Bonus Card'ınızı BKM Express’e tanımlayın yapacağınız ilk işlem 30 TL ve üzeri ise 30 TL Bonus kazanın!"

Ben ilk günlerde buna dikkat etmemiştim. Şimdi sağlıklı kafayla okuduğumda asıl kredi kartı gibi bir kural koymamışlar. Sadece "TEB Bonus Card'ınızı" ifadesi yeterlidir. Yani, BKM sanal kartı TEB kart olarak gördüğü için kullanılabilir mesela...

Ayrıca, Cepteteb kredi kartlarında sanal kartlardan yapılan alışverişler asıl kart ekstresine yansıtıldığı için TEB kart olarak işlem yapıldığından geçerlidir. (BANA GÖRE)

Bende bu şekilde yapacağım çünkü...

• arkadaşlar ben teb bonus ile ilk kez perşembe günü 100 liralık alışveriş yaptım 3d security ile ödedim bu bkm express 3d security denilen şeymidir . 30 lira üzeri 20 lira iade için yapmıştım.Yoksa bu 30 tllik iade için şansımı kaybettim mi ?
  • gg den cebteteb sanal kart teb bonus açıp bkm ye ekleyip yaptım.. sıkıntı olmadı.. 100 tl ayakkabı 30 vodafone ile 70 kesti.. 30 bonus gelirse 40 gelmiş olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 12 Aralık 2015; 13:13:33 >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    3d security ile bkm aynı şeyler değil. 3d cep telefonunuza kod gönderir onu girip ödemeyi tamamlarsınız. yani güvenlik için olan bişey. bkm express çeşitli kredi kartlarını vs. kaydedip bkm üzerinden yaptığınız bi işlem. bkm expressin sayfasına girip üye olmanız gerekiyor, kartınızı o sisteme ekleyip daha sonra bkm ödemesi geçerli olan sitelerden alışveriş yapın. ilk defa bkm kullanacağınız için bkm size 20tl iade yapacak, ve ilk defa teb kartınızı bkm ye kaydedip kullandığınız için teb de 30tl bonus yükleyecek. tabi 30tl ve sütü alışveriş yapılmalı bunlar için. yani 30tl harcamaya 20tl iade ve 30tl bonus kazanıp 20lira karlı çıkacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

gg den cebteteb sanal kart teb bonus açıp bkm ye ekleyip yaptım.. sıkıntı olmadı.. 100 tl ayakkabı 30 vodafone ile 70 kesti.. 30 bonus gelirse 40 gelmiş olacak..

ben vodafone avantaj cepte uygulamasıyla gg den 100/25 indirim kodu aldım. bu 30tl indirim naıl oluyor acaba?
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Taksitli mi peşin mi hocam? Ben 6 taksidi seçiyorum ödeme alınamadı diyor. Peşin ise bende peşin deneyeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

gg den cebteteb sanal kart teb bonus açıp bkm ye ekleyip yaptım.. sıkıntı olmadı.. 100 tl ayakkabı 30 vodafone ile 70 kesti.. 30 bonus gelirse 40 gelmiş olacak..

ben vodafone avantaj cepte uygulamasıyla gg den 100/25 indirim kodu aldım. bu 30tl indirim naıl oluyor acaba?

25 lik kodu yukle gg ye.. 30 oluyor..

• quote:

quote:

quote:

25 lik kodu yukle gg ye.. 30 oluyor..

Vaay super cok saol

• veziroglu kullanıcısına yanıt
    ben taksit filan goremedim hiç .. 95 tl lik ayakkabının yanında.. 5 tl lik kargo bedava banvit tavuk ürünü aldım diye sanırım..
    100 e tanamlamak için banvit alınır.. dükkanlara dagt. yapan kamyon eve ugrayıp paketi burakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 12 Aralık 2015; 14:30:32 >
  • quote:

3d security ile bkm aynı şeyler değil. 3d cep telefonunuza kod gönderir onu girip ödemeyi tamamlarsınız. yani güvenlik için olan bişey. bkm express çeşitli kredi kartlarını vs. kaydedip bkm üzerinden yaptığınız bi işlem. bkm expressin sayfasına girip üye olmanız gerekiyor, kartınızı o sisteme ekleyip daha sonra bkm ödemesi geçerli olan sitelerden alışveriş yapın. ilk defa bkm kullanacağınız için bkm size 20tl iade yapacak, ve ilk defa teb kartınızı bkm ye kaydedip kullandığınız için teb de 30tl bonus yükleyecek. tabi 30tl ve sütü alışveriş yapılmalı bunlar için. yani 30tl harcamaya 20tl iade ve 30tl bonus kazanıp 20lira karlı çıkacaksınız

Hocam teb kredi kartımı bkm ye kaydettirsem ben ve ggdan da vodafone 100e 25 alsam toplamda bkm+teb+gg vodafone =75 tl kazancım mı oluyor 100 lira ve üzerine ? Ve bu teb ile bkm nasıl iade oluyor ve nereye iade oluyor ?

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    evet hepsi birşeşir o şekilde. bkm harcama yapılan karta ayın 31ine kadar iade yapıyor, teb 6 ocakta karta 30tl bonus yüklüyor.
  • quote:

evet hepsi birşeşir o şekilde. bkm harcama yapılan karta ayın 31ine kadar iade yapıyor, teb 6 ocakta karta 30tl bonus yüklüyor.

O iadeler kartın bağlı olduğu hesaba mı aktarılır yoksa hocam ? Biraz bilgisizim bu konularda bitek kartı harca para oldumu asgarisini yatır bunu bilirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

O iadeler kartın bağlı olduğu hesaba mı aktarılır yoksa hocam ? Biraz bilgisizim bu konularda bitek kartı harca para oldumu asgarisini yatır bunu bilirim :D

Kredi kartiysa kartin borcundan duser banka kartiysa hesaba para gecer diye okumustum sanki ama hatirlamiyorum. Bkm nin sayfasindan bakabilirsiniz aciklamalar yazar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Kredi kartiysa kartin borcundan duser banka kartiysa hesaba para gecer diye okumustum sanki ama hatirlamiyorum. Bkm nin sayfasindan bakabilirsiniz aciklamalar yazar

inşallah hesaba nakit olarak geçer ikiside :) borçtan düşme olayı sıkıntı birazda

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.