Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
24
Favori
15.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evoo

Cepteteb kredi kartınız tanıtsanız oluyormuş, twitter'dan sordum şimdi ben de.

Ben 30 TL'lik alışverişe 20 TL'lik iadeyi de henüz kullanmamıştım, yani BKM Express'i hiç kullanmadım daha.

Şimdi Cepteteb kartı tanıtsam buna, 30 TL'lik alışveriş yapsam, bir adet 20 TL iade alacağım, bir tane de 30 TL bonus alacağım. Doğru mudur?

Doğrudur.Bkm nin Kampanyası Diğer Kampanyalarla Birleşiyor.Açıklama O Şekilde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Storeden Avantaj Cepte Uygulamasını İndir.Programa Gir.Kampanya Listesinde GG ye Gir.Kampanyaya Katıl Butonuna Tıkla.Kod Ekranda;) Vodafonlu Olmana Gerek Yok:)

indip kampanyaya katıl dedıgımde giriş yapınız diyor kod vermiyor giriş yapmadan acaba bende mi sorun var
  • Hocam cebtete in vadesiz hesap kartı bu kampanyada geçiyor mu ? Biri yardımcı olursa çok memnun olurum ..
    Sanal kartt falan oluştursak olur mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynx87 -- 11 Aralık 2015; 13:48:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bkm ile alışveriş yaptım ama hiçbir bilgilendirme gelmedi 30 tl bonusla ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mh ile görüştüm biraz önce sanal kart ile oluyor dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

mh ile görüştüm biraz önce sanal kart ile oluyor dediler.

işte bunu bekliyordum, teşekkürler bilgi için
  • Teşekkürler hocam bu çok güzel haber :)

• arkadaslar bkm expres eski üyesiyim cepteteb kredi kartımı tanımlatmadım onu tanımlayıp 30 lira üstü alısveriş yaparsam kazanıyorum dimi bende sanal kart vs yapmama gerek yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

mh ile görüştüm biraz önce sanal kart ile oluyor dediler.

Edit: Az önce cepteteb sanal kartımı BKM'ye eklemeye çalıştım,..ekleniyor, ilk başta ben ekleyememişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 11 Aralık 2015; 16:58:15 >
  • capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    ben cepteten kartımı ekledim bi sorun olmadan direk eklendi. hatta bkm cepteteb sanal kartı Teb Bonus olarak görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 11 Aralık 2015; 16:44:09 >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 11 Aralık 2015; 16:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsunami_35

quote:

Storeden Avantaj Cepte Uygulamasını İndir.Programa Gir.Kampanya Listesinde GG ye Gir.Kampanyaya Katıl Butonuna Tıkla.Kod Ekranda;) Vodafonlu Olmana Gerek Yok:)

indip kampanyaya katıl dedıgımde giriş yapınız diyor kod vermiyor giriş yapmadan acaba bende mi sorun var

Arkadaşım Avea Numarasıyla Üye Oldu Aldı Kodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kombo: Gittigidiyor 100 TL lik Alışveriş Vodafone 30 TL İndirim,30 TL Bonus,Varsa 20 TL İade...

borçlu çıkartcan nerdeyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

quote:

Kombo: Gittigidiyor 100 TL lik Alışveriş Vodafone 30 TL İndirim,30 TL Bonus,Varsa 20 TL İade...

borçlu çıkartcan nerdeyse..

Teb Bonusu BKM ye Tanıtıp 30 TL lik İlk Defa BKM Alışveriş Yaparsak Borçlu Çıkıyorlar. Üstüne Birde Avantajix Destekli Site Bulursanız.........

N11 DE 50/11 Çekle de Benzer Hesaplamalar Yapılabilir

• Beyler TEB Bonus U BKM den silip tekrar tanıtıp 31 tl lik alışveriş Yaptım 50/11 Çek duruyor Combo yapmadım. 30 tl gelirse bizimdir daha önce 20 tl iade kampanyasına katıldım.

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Hocamm bende sadece cepteteb banka kartı var, ben de sanal kart kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Hocamm bende sadece cepteteb banka kartı var, ben de sanal kart kullanabilir miyim?

Onu hic bilmiyorum

• Cebteteb sanal kart ile gittigidiyordan bkm ödemesi sırasında hata alıyorum. Benzer sıkıntı yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Ben denedim ama sanal kart oluştaracak bölümü bulamadım , muhtemelen kredi kartı olmadan oluşturamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Cebteteb sanal kart ile gittigidiyordan bkm ödemesi sırasında hata alıyorum. Benzer sıkıntı yaşayan var mı?

g.gidiyordan niyetliyim ayakkabı almaya ama daha deneyemedim..
    cebteteb sanalkart taviye etmiş bazı arkadaşlar..bi arkadaş da twitterdan sordum cebteteb bonus da olur dediler diyo.. !!??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.