Şimdi Ara

Teb banka kartı 100/10 indirim kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
14
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sms ile katildim. Ama uygulamadan katıl butonu hala duruyo ve tıklayınca uygun kart bulunmadı diyip kart basvurusu aciliyor.
    Kartim cepteteb banka karti bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım,kayıt oluşturdum."Birçok şikayet gelecek,şimdiden söyleyeyim,tek tek uğraşmayın,ilgili biriminizi haberdar edin." dedim ama "bilgimiz dahilinde" gibi yavan bir cevap aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere 100 liralik yakıt aldım 1 hafta içinde sayaç hala 0

Haziran kampanyasından 10 TL eksik yattı onada 6 gün oldu kayıt olusturdum ses seda yok

• Şikayet kaydı açtım. Slip ve akaryakıt fişleri duruyor. Gerekiyorsa thh ye e devletten başvuru yaparım. Böyle saçma bir iş olamaz.

• Haziran iadeleti yatmadı hala. 3 gün önce kayıt açtırdım. Sonuç yok. Neye güvenerek Temmuz kampanyasını yapacağız. Ben haziran yatana kadar temmuz u yapmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Haziran iadeleti yatmadı hala. 3 gün önce kayıt açtırdım. Sonuç yok. Neye güvenerek Temmuz kampanyasını yapacağız. Ben haziran yatana kadar temmuz u yapmayacağım.
    Haziran ayı kampanyasında sayaç var mıydı ilerlemiş miydi?

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Haziran ayı kampanyasında sayaç yoktu ve hiç işlemiyordu

yaptık 5 tane 100 üzeri halen hiçbirşey yok

Cepteteb bitmiş! iyice bozdu

beceriksizce kampanya yaptık diyorlar cepteteb müşterilerini kandırıyorlar veya kampanya birimi çalışanları tam dunkof
  • ben bir işlem yaptım sayaça 3 gün sonra işledi
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Haziran kampanyasında Sayaç yoktu bende. 4 akaryakıt. 1 restaurant yaptım. Bekliyoruz. Bakalım.

• alexxson kullanıcısına yanıt
    sayaç neredeki?
  • Anladığım kadarıyla sayaç koymaya bu aydan itibaren başladılar işlem provizyondan çıkınca kampanya dahilinde ise sayaçta ilerleme olu
    Teb banka kartı 100/10 indirim kampanyasıy
    Teb banka kartı 100/10 indirim kampanyasıor.

• Ben de haziran kampanyasında 5 tane 100 liralık akaryakıt ve restaurant harcaması yaptım 20 lira yatırmışlar. Arayacağım müşteri hizmetlerini. Temmuz ayında henüz yapmadım

• ben de 50 tl yatmaması üzerine dün şikayet maili attım gelen cevap " kampanya koşulları gereği kampanya döneminde YAZ yazıp 4616'ya SMS ile ve CEPTETEB Mobil Şubesi?nden katılımınızın bulunmadığı belirlenmiş olup indirim yansıtılmayacağını bilgilerinize sunarız" şeklinde ancak ben mobil uygulamadan katılmıştım ve katıldın diye mobil uygulamada gözüküyordu ancak gelen cevapta bu katılımın sağlanmadığı söyleniyor siz siz olun mobil uygulamaya güvenmeyin bugün tekrar kayıt açtırdım yatırmazlarsa hesaplarımı ve kartlarımı kapatacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige73

ben de 50 tl yatmaması üzerine dün şikayet maili attım gelen cevap " kampanya koşulları gereği kampanya döneminde YAZ yazıp 4616'ya SMS ile ve CEPTETEB Mobil Şubesi?nden katılımınızın bulunmadığı belirlenmiş olup indirim yansıtılmayacağını bilgilerinize sunarız" şeklinde ancak ben mobil uygulamadan katılmıştım ve katıldın diye mobil uygulamada gözüküyordu ancak gelen cevapta bu katılımın sağlanmadığı söyleniyor siz siz olun mobil uygulamaya güvenmeyin bugün tekrar kayıt açtırdım yatırmazlarsa hesaplarımı ve kartlarımı kapatacam
    Mobil uygulamadan kampanyaya katılımın başladığı ilk kampanyada aynı şey başıma geldi..
    Uygulamadan katıldığıma ikna edemedim
    Puanım yatmadı
    Olay üzerine kredi kartı mı iptal ettirmiştim..
    Onca süreden sonra, teb de değişen birşey yok anlaşılan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Sms ile katildim. Ama uygulamadan katıl butonu hala duruyo ve tıklayınca uygun kart bulunmadı diyip kart basvurusu aciliyor.
    Kartim cepteteb banka karti bu arada.
    Aynı durumdayım,
    Sms le katıldım, onay sms i geldi
    Uygulamada ‘’ katıldınız ‘’ olarak görünmüyor..
    Sadece Cepteteb banka kartım mevcut..

• Kayıt açtırmama rağmen yükleme yapılmadı bu yüzden şikayetvar kaydı açtım, gene yüklenmezse gerekli yerlere şikayete devam edeceğim. Birkaç kişiye yükleme yapılmasa anlarım ama toplu halde yükleme yapılmamış, bir şeyler dönüyor teb'de hayırlısı..
  • benim haziran ayına ilişkin iade yatmadığından pazartesi kayıt açtırmıştım

olumlu dönüş oldu ama 11.08.2019 da yansıtacaklarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandal07 -- 11 Temmuz 2019; 14:48:25 >
  • Pazar günü açılan haziran kampanyası ile ilgili kayıt sonuçlandı. SMS ile dönüş oldu. 12.07.2019 tarihinde iade yatacak diye.

• banada sms ile cevap geldi şimdi bildiriminiz incelenmiş olup debit kart kampanyasına istinaden indiriminiz 12.07.2019 tarihinde yansıtılacağı bilgilerinize sunarız demiş
  • MuniteD7 kullanıcısına yanıt
    Benim 5 tane harcama 3 Temmuzda eksiksiz yattı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.