Şimdi Ara

TEB 200 TL Harcamaya 25 paracık hopi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
2.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teb 200 harcamaya 25 Hopi paracık. Kredi ve banka kartı uygulama ve sitesinde ayrıntılar mevcut
    http://www.teb.com.tr/sizin-icin/hopi-25-paracik-kampanyasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 25 Aralık 2015; 23:51:12 >

• Daracık sa iyidir o, bu soğuklarda iyi gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Daracık sa iyidir o, bu soğuklarda iyi gider...

duzelttimm

. Kampanya yeni değil konusu var miydi? Ayrica cepteteb var sadece bende katılım sağlandı dedi ama cepteteb geçerli geçersiz dememiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

quote:

duzelttimm

. Kampanya yeni değil konusu var miydi? Ayrica cepteteb var sadece bende katılım sağlandı dedi ama cepteteb geçerli geçersiz dememiş

Link?

Ekledim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

quote:

duzelttimm

Link?

Ekledim

Alıntıları Göster
    migrostan 200 tl lik hediyem kart yuklemesi yaparsak dail olurmu acaba hopi kimlik numarasini okutmak zorunlumu deneyen varmi acaba

• Ucretsiz numara neydi 4616 nin ?
  • Cepteteb bu ay harcamam 2061 tl ve hesap kesimine 10 gun var. bi 50 tl vermisler cok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

migrostan 200 tl lik hediyem kart yuklemesi yaparsak dail olurmu acaba hopi kimlik numarasini okutmak zorunlumu deneyen varmi acaba

Bence bu soru çok önemli
    Bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkantopcu

quote:

Bence bu soru çok önemli
    Bende merak ediyorum

Hopi kimlik okutulması şartı yok hopi ve teb kartın aynı no uzerine olması ve katılım yeterli sanırım. Gerçi hopi kimlik okutulması ilk etapta bana da daha sağlıklı gibi gorundu. Ayrıca ocak 17 e kadar toplam 200tl denmiş, tek sefer ibaresi yok. Dikkat etmişsinizdir gerçi ama migros 200 tl diye sorunca gozden kaçabilmiştir diye yine belirteyim.

Edit: Aaa çok pardon hopi kimliği okutulması şartı var. Ama olsun tek seferde migros 200 yukleme şartına engel teşkil etmiyyor ki hatta birbirinden bağımsız konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 28 Aralık 2015; 12:42:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Ucretsiz numara neydi 4616 nin ?

Ucretsiz derken mesaj hakkindan yiyen numara ?
  • quote:

quote:

quote:

Bence bu soru çok önemli
    Bende merak ediyorum

Hopi kimlik okutulması şartı yok hopi ve teb kartın aynı no uzerine olması ve katılım yeterli sanırım. Gerçi hopi kimlik okutulması ilk etapta bana da daha sağlıklı gibi gorundu. Ayrıca ocak 17 e kadar toplam 200tl denmiş, tek sefer ibaresi yok. Dikkat etmişsinizdir gerçi ama migros 200 tl diye sorunca gozden kaçabilmiştir diye yine belirteyim.

Edit: Aaa çok pardon hopi kimliği okutulması şartı var. Ama olsun tek seferde migros 200 yukleme şartına engel teşkil etmiyyor ki hatta birbirinden bağımsız konu.

Hop müşteri hizmetleri der ki toplamda tek seferde 200tl Migros alışverişi olur ama karg yükleme anında hop kimliği olunamaz çünkü alışveriş olarak görünmüyor sadece tahsilat makbuzu yerleştiriyorlar yükleme yapıldığına dair bir makbuz bu kimliği buna nasıl adil edebilirler muamma?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence bu soru çok önemli
    Bende merak ediyorum

Hop müşteri hizmetleri der ki toplamda tek seferde 200tl Migros alışverişi olur ama karg yükleme anında hop kimliği olunamaz çünkü alışveriş olarak görünmüyor sadece tahsilat makbuzu yerleştiriyorlar yükleme yapıldığına dair bir makbuz bu kimliği buna nasıl adil edebilirler muamma?

Alıntıları Göster
    şimdi migrosta 200 tl hediye kart alsak geçerli olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

şimdi migrosta 200 tl hediye kart alsak geçerli olacak mı?

Alıntıları Göster
    yok mu katılan bu kampanyaya
  • kimse yok mu hakikatten ya?? internette geçerli olur mu, boynerin 250/50 hopisiyle birleşir mi, bu konu nasıl kaçar gözden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

kimse yok mu hakikatten ya?? internette geçerli olur mu, boynerin 250/50 hopisiyle birleşir mi, bu konu nasıl kaçar gözden?
    Vatan'da kullanabiliyor muyuz?

Edit: Kullanamıyormuşuz.http://www.hopi.com.tr/markalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 30 Aralık 2015; 9:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Vatan'da kullanabiliyor muyuz?

Edit: Kullanamıyormuşuz.http://www.hopi.com.tr/markalar

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar sms geldi TEB Bonus yılbaşı bonusları yüklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Arkadaşlar sms geldi TEB Bonus yılbaşı bonusları yüklendi

Alıntıları Göster
    bu hopi rootsuz androide nasıl yüklenir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

telefona yükle, apk çıkarıp tablete at ve kur.

Pardon tablete nasıl yüklenir diye okudum ve ona göre cevap verdim.
    Telefona mı tablete mi yükleyeceksiniz bilmiyorum ama playstore dan indirip yükleyemiyorsanız apk bulup yükleyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 1 Ocak 2016; 20:22:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

quote:

Telefona mı tablete mi yükleyeceksiniz bilmiyorum ama playstore dan indirip yükleyemiyorsanız apk bulup yükleyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    boynerden 200 liralık alışveriş yapmıştım bunu görmeden, sms atmadım. gelmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

quote:

telefona yüklemek istiyorum hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.