Şimdi Ara

Team Fortress 2'den item şeklinde kar etme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
4
Favori
10.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:26:10 >

• poker nightı alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqwwwq

poker nightı alabilirmiyim
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:25:30 >
  • Güzel paylaşım, ayrıca anlattıklarını kullanarak, steam üzerinden oyun alamayan kişiler bu şekilde istedikleri oyunuda ucuza alarak hem istediği oyunu oynamış hemde kendi steam hesabını genişletmiş olur. Kolay gelsin
  • Güzel açıklama teşekkürler
  • sharkingi anlatmışsın tebrik ederim.
  • Ben bir dönem bu oyunu oynamıştım o yüzden birikmiş mallar var ama not tradable diyor bunları nasıl satabilirim
  • Mesaj bulunsun
  • Hocam yalnız oyunu indirim olduğu zaman ucuza alıp normal fiyata sat diyosun ama hiç normal fiyata alan yok ki.Herkes ucuza arıyor.

Birde en önemli şey fiyat bilmeyenleri bulmak.Böylelerini bulunca da arkadaş listemde tutuyorum hep ileride de kullanıyorum.Tabi bu pek onurlu bir davranış değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

Selamlar,

Öncelikle ben yaklaşık 1 sene önce sadece 2 tane Left 4 Dead 2 giftiyle başladım bu işe. 15 dolara 4 tane almıştım, birini kuzenime verdim, bir gün bir trade serverine girdim ve bu işin içine girdim. Birazda şansın yardımıyla L4D2nin birini budsa diğerini beyaz billse sattım. Yani sermayemi neredeyse 6-7 katına çıkardım. Bundan sonra zaten trade serverlerinde takıla takıla gerisi geldi.

Burada önemli nokta ucuza satan kişiden malı alıp, bu malı arayan kişiye ortalama fiyatlardan satmak. Yani en basit örnek, bir itemin gerçek değeri 6-7 key ise, kolaylıkla 5 keye alıp 6 keye satabilirsiniz. Bu şekilde sermayenizi 3-4 buds edecek şekilde genişletmeniz gerekiyor. Keyleri ref ile alıp satma gibi küçük işlere girmenizi tavsiye etmiyorum zira zaman kaybından başka birşey değil. Unusual işinede sermayenizi büyüttükten sonra girebilirsiniz, fakat ben pek uğraşmadım , gerekte duymadım :)

Birkaç site var takip etmeniz gereken, bunların en başındawww.tf2outpost.com geliyor. Sadece bu sitede bile, birisi bir itemi 1 birime satarken diğeri 2 birime arıyor olabiliyor. Sadece bu ikisi arasında aracı olarak bile sermayenizi büyütebilirsiniz. Bu sitedeki search kısmını kullanarak, satanların kaçtan sattığını, alanların kaçtan aldığını araştırmanız büyük önem taşıyor. Ve oyunların indirime girdiği zamanlarda, mesela L4D2 yi 2-3 keye alıp indirimden çıktığında 8 keye bu siteden kolaylıkla satabilirsiniz.

Price check, yani fiyat kontrolü yapacağınız site;http://tf2spreadsheet.blogspot.com/ dur. Daha bir çok site var fakat siz sadece pazardaki insanların fiyatlarını ve buradaki fiyatları karşılaştırarak, itemin gerçek fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

hocam bende oynuyorum, beraber yürütelim. sana çalışıyım yani, üzerine kendi karını koyarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

sharkingi anlatmışsın tebrik ederim.

Shark ile alakası ne tf2outpost üstünden ucuza item alıp pahalıya satmak bile yeterince kar getirir sermaye büyüdükten sonra qs unusuallar alınıp satılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

quote:

Shark ile alakası ne tf2outpost üstünden ucuza item alıp pahalıya satmak bile yeterince kar getirir sermaye büyüdükten sonra qs unusuallar alınıp satılabilir.

1 yıllık mesajı nasıl buldun, tf2 umrumda bile değil artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Obilux

quote:

1 yıllık mesajı nasıl buldun, tf2 umrumda bile değil artık

post kasıyo galba arkadaş :D
  • Umrumda Bile Değil Neymiş Ya Trip Atıyor Adam Oyuna Ahahahah =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.