Şimdi Ara

Team Force (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
1
Favori
13.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Ben de giremiyorum çünkü bizim düzel alt üst oldu.. 1 ay içinde bebeğimiz olacak ve eşim ya ruhsal olarak yada fiziksel olarak pek iyi değil şu aralar. Hastane de annemlere yakın olduğu için zaman zaman onlarda kalıyoruz. Anlayacağınız özellikle bu pazardan sonra bende kafa falan kalmadı..

2-3 hafta böyle devam etti desem, bu sefer bebek Allahın izniyle doğunca kayınvalide falan bizde olur ve büyük bi ihtimal bütün boş vaktimi bebişe ayırıcam.. Açıkçası daha yeni baba olduğumu hissetmeye başlıyorum desem doğrudur.

Bu süreçte siz olmasanız oyunu çoktan atardım kenara ama muhabbeti gerçekten özlüyorum.. Ara ara girmek istiyorum ama eşim çocuk gibi oldu iyice..

Eğer klandan çıkartırsanız anlarım. Ama arada denk geldiğimde yine beraber takılmak isterim. Akşamları annemlerdeki net çok yavaş o yüzden sadece skype açılıyor.. Ama evde olursam, bizimki uyurken falan girmeye çalışırım.

Yarı yolda bırakır gibi oldu, özür dilerim.

baba adayı durumundan baba sevıyesıne level atlıyacaksın desene sen asıl bundan sonra bak neşeye Dogan kardesım :) ben oglanlarla bf3 oynıcam dıye kavga edıyorum hergun Allahtan COD laptopda calısıorda onunla kandırıyoruz veletlerı yoksa ızın falan cıkmaz banada oynamak ıcın.. Allah sımdıden hayırlı etsın ınsallah hersey gonlunce olur.. bızım kımseye sıtemımız yok bu arada sadece server alındıgında bosu bosuna olmasın , maddı olarakda pek bırsey beklemıyoruz sadece takım ruhunu olusturalım amacımız bu :) yarıda kalmayalım yoksa herkes hergun her an oyun ıcın hazır olmalı gıbı bır beklentı kesınlıkle yok, hepımızın ozel durumları olur olacakda, sadece takımda olacak kısılerde bu cıddıyetı gorelım tek ıstedıgımız bu...

ufaklıkları kandırma yöntemini bulmuşsun yaşar hocam aynen yaşarın dediği gibi abi sıkıntı yok no problem sen üzerine alınma anlayacağın

• arkadaşlar bende size katılmak isterim ancak şu anda önümde üniversite sınavı gibi bir illet var.
    Oyun ilk çıktığında oynuyordum ama yıl içinde beni derslerden alıkoymasın diye arkadaşa verdim. Tekrar sıfırdan başlamam sizin için sorun olur mu bilmem ama kısa zamanda yetişirim size .
    level konusu sizin sorun olmazsa bende size katılabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 21 Şubat 2012; 15:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

arkadaşlar bende size katılmak isterim ancak şu anda önümde üniversite sınavı gibi bir illet var.
    Oyun ilk çıktığında oynuyordum ama yıl içinde beni derslerden alıkoymasın diye arkadaşa verdim. Tekrar sıfırdan başlamam sizin için sorun olur mu bilmem ama kısa zamanda yetişirim size .
    level konusu sizin sorun olmazsa bende size katılabilirim

aynen yukarda belirttiğimiz gibi dostum bu şartlarda bizimle sürekli olacak biri zaman ayırabilecek biri olursa daha sağlıklı olur tabiiki katılmanı canı gönülden isteriz istersen battlelog nicklerimiz friend listine ekle görüşelim

• quote:

Ben de giremiyorum çünkü bizim düzel alt üst oldu.. 1 ay içinde bebeğimiz olacak ve eşim ya ruhsal olarak yada fiziksel olarak pek iyi değil şu aralar. Hastane de annemlere yakın olduğu için zaman zaman onlarda kalıyoruz. Anlayacağınız özellikle bu pazardan sonra bende kafa falan kalmadı..

2-3 hafta böyle devam etti desem, bu sefer bebek Allahın izniyle doğunca kayınvalide falan bizde olur ve büyük bi ihtimal bütün boş vaktimi bebişe ayırıcam.. Açıkçası daha yeni baba olduğumu hissetmeye başlıyorum desem doğrudur.

Bu süreçte siz olmasanız oyunu çoktan atardım kenara ama muhabbeti gerçekten özlüyorum.. Ara ara girmek istiyorum ama eşim çocuk gibi oldu iyice..

Eğer klandan çıkartırsanız anlarım. Ama arada denk geldiğimde yine beraber takılmak isterim. Akşamları annemlerdeki net çok yavaş o yüzden sadece skype açılıyor.. Ama evde olursam, bizimki uyurken falan girmeye çalışırım.

Bu süreci hayırlısıyla atlatırsın inşAllah Doğan'cığım. Hem clan'dan çıkartmak ne kelime sen her zaman çekirdek kadrodansın yerin sağlam merak etme
    bizde seni özlüyoruz fazla açma arayı

• quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

baba adayı durumundan baba sevıyesıne level atlıyacaksın desene sen asıl bundan sonra bak neşeye Dogan kardesım :) ben oglanlarla bf3 oynıcam dıye kavga edıyorum hergun Allahtan COD laptopda calısıorda onunla kandırıyoruz veletlerı yoksa ızın falan cıkmaz banada oynamak ıcın.. Allah sımdıden hayırlı etsın ınsallah hersey gonlunce olur.. bızım kımseye sıtemımız yok bu arada sadece server alındıgında bosu bosuna olmasın , maddı olarakda pek bırsey beklemıyoruz sadece takım ruhunu olusturalım amacımız bu :) yarıda kalmayalım yoksa herkes hergun her an oyun ıcın hazır olmalı gıbı bır beklentı kesınlıkle yok, hepımızın ozel durumları olur olacakda, sadece takımda olacak kısılerde bu cıddıyetı gorelım tek ıstedıgımız bu...

Allah'tan benimkilerin üçü de kız, Cod la BF3 le filan işleri yok
    barby giydirme yada plans zombies oynuyorlar en küçüğü(4 yaşında) de pepe bağımlısı tv'de ki bitince youtube'dan açtırıyor

• Mesaj bulunsun bilgisayarim gelince katilmak isterim
  • Beyler kusra bakmayin bende epeydir adam gibi oynayamiyorum, bir mikrofon sorunu yasadim arkasindan ses sistemimi yeniledim o da bozuk cikti getir gotur oldu simdide okul acildi daha programimi tam ayarlayamadim. Cuma gunu hesap kesimim,bir mikrofonlu kulaklik alayim diyorum oncelikle,mikrofonsuz size katildim bi kac defa ondada biraz garip oldu heralde.velasil ben surekli her maca katilamasamda aranizda oynamak isterim.listeden cikarirsaniz problem degil, hepimiz yetiskin insanlariz neticede :) buarada bicogunuz evli barkli hatta coluk cocuga katilmis,boyle oyuncularla oynadigimi bilmek bile guzel :)

edit: yav buarada siz nasil kulakliklar kullaniyorsunuz bir tavsiyeniz varmi soyle uygun fiyatli duzgun ses alan/veren?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 22 Şubat 2012; 13:39:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Beyler kusra bakmayin bende epeydir adam gibi oynayamiyorum, bir mikrofon sorunu yasadim arkasindan ses sistemimi yeniledim o da bozuk cikti getir gotur oldu simdide okul acildi daha programimi tam ayarlayamadim. Cuma gunu hesap kesimim,bir mikrofonlu kulaklik alayim diyorum oncelikle,mikrofonsuz size katildim bi kac defa ondada biraz garip oldu heralde.velasil ben surekli her maca katilamasamda aranizda oynamak isterim.listeden cikarirsaniz problem degil, hepimiz yetiskin insanlariz neticede :) buarada bicogunuz evli barkli hatta coluk cocuga katilmis,boyle oyuncularla oynadigimi bilmek bile guzel :)

edit: yav buarada siz nasil kulakliklar kullaniyorsunuz bir tavsiyeniz varmi soyle uygun fiyatli duzgun ses alan/veren?

creative tactic alpha 3d kullanıyorum yon galan gayet güzel ben ps3ten geçerken sonynin 300tllik 7.1 wifi kulaklığını almıştım bu kulaklığın sesi sonyden çok daha iyi fakat malzeme kalitesi berbat.adam gibi kullanılırsa sorun yok 100civari fiyatı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

quote:

Beyler kusra bakmayin bende epeydir adam gibi oynayamiyorum, bir mikrofon sorunu yasadim arkasindan ses sistemimi yeniledim o da bozuk cikti getir gotur oldu simdide okul acildi daha programimi tam ayarlayamadim. Cuma gunu hesap kesimim,bir mikrofonlu kulaklik alayim diyorum oncelikle,mikrofonsuz size katildim bi kac defa ondada biraz garip oldu heralde.velasil ben surekli her maca katilamasamda aranizda oynamak isterim.listeden cikarirsaniz problem degil, hepimiz yetiskin insanlariz neticede :) buarada bicogunuz evli barkli hatta coluk cocuga katilmis,boyle oyuncularla oynadigimi bilmek bile guzel :)

creative tactic alpha 3d kullanıyorum yon galan gayet güzel ben ps3ten geçerken sonynin 300tllik 7.1 wifi kulaklığını almıştım bu kulaklığın sesi sonyden çok daha iyi fakat malzeme kalitesi berbat.adam gibi kullanılırsa sorun yok 100civari fiyatı...

aslında oyun kulaklığı fikri fena değil ama fiyatlar çok uçuk geliyor bana. daha 2 hafta olmadı 168 liraya 5.1 sistem aldım bununla karşılaştırınca fazla geliyor o kulaklıklar :) logitech h130 diye bir şey gördüm 30 küsür lira civarında işimi görür gibime geliyor sanki ama araştırıyorum hala.

• quote:

quote:

quote:

aslında oyun kulaklığı fikri fena değil ama fiyatlar çok uçuk geliyor bana. daha 2 hafta olmadı 168 liraya 5.1 sistem aldım bununla karşılaştırınca fazla geliyor o kulaklıklar :) logitech h130 diye bir şey gördüm 30 küsür lira civarında işimi görür gibime geliyor sanki ama araştırıyorum hala.

Yön algilama olayı önemli değil diyorsan 30tlye kulaklıklar var ama bu oyunda yön şart diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yön algilama olayı önemli değil diyorsan 30tlye kulaklıklar var ama bu oyunda yön şart diye düşünüyorum

çok sorun olmaz sanırım, aslında ben kulaklıkları sadece konuşma için almayı planlıyorum, oyun sesleri sistemden gelicek, konuşma/dinleme için kulaklık kullanıcam, ses kartı 2 farklı kaynağa çıkış verebiliyor çünkü.

• Clanınız hayırlı uğurlu olsun ,forumun gerçekten düzeyli ve iyi oyuncuları bir araya gelmiş sizlerle birlikte oyun oynamak büyük keyif olurdu umarım bir gün bir yerler de nail olurum.

Birde bu server alma meselesinde küçük bir not düşmek isterim müsaade ederseniz;

Gameserver ve multiplay in serverları iyi hoş ama bazen yüksek ping oluyor, özelikle akşam saatleri h.ping malumunuz serverın boş kalması demek o yüzden daha küçük ancak franfurt lokasyonlu servis sağlayıcıları araştırırsanız max 32 veya 48 lik alıp çok çok eğlenebilirsiniz.Aldığınız zaman buradan duyurursanız
    favorilerime eklemek isterim şimdiden iyi eğlenceler iyi oyunlar...
  • Yeni sayılırım daha ama aranıza katılmak isterimhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Crank03/
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper201

Yeni sayılırım daha ama aranıza katılmak isterimhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Crank03/

akşam haberleşelim dostum eve gidince ekleyeceğim
  • tamamdır
  • Yeni güncelleme ile gelen Araç düzeltmeleri bunlar.. Diğer kalemleri de zamanım olursa çeviririm. ancak bunlar bile harbiden baya baya oyunu değiştiriyor.

Araç düzeltmeleri

-A10 yeniden tam Jet skoru vericek.
    -Güdümsüz tank mermileri ve RPG'ler artık Jetleri,Taaruz helikopterlerini ve izci helikopterleri hemen parçalayacak.
    -MBT'nin ana silahının diğer tankların ön ve yan zırhlarına yaptığı zarar artırıldı. Öncelikle bu önden 1 mermi daha az atarak yada yandan iyi bir atışla disable etmesine yarayacak.
    (Bu cümle biraz uyuz bi daha bakarım olmazsa)

-Tamir cihazının hızı biraz düşürüldü.

-TOW silahlarrın zrıhlı araçlara yaptığı zarar artırıldı.
    -Coax HMG'nin atış hızı ve min zararı artırıldı.
    -50cal HMG'nin uzun mesafedeki verdiği hasar artırıldı.
    -Tamir cihazının insan ve araçları öldürürkenki gücü biraz artırıldı.
    -Yakındaki 2 hedefe kitlenirken ortaya çıkan bir problem düzletildi. Artık kitlenme sırasında farklı hedeflere zıplama olmayacak. Tüm kilitli silahlarda ve lezar güdümlüler için geçerli.

-Javelin ve havadan yere güdümlü füzelerin verdiği hasar artırıldı.
    -Lazer işaretlemesi olmadan ateşlenen Javelin füzelerin MBT araçlarının yandan ve arkadan verdiği hasar artırıldı.
    -Lazer güdümsüz tüm silahların kitlenme süresi biraz düşürüldü (lazer güdümlüyle kıyaslandığında)
    -Lazer güdümlü füzeler artık Flare ile saptırılabilir

-Jetlerdeki AGM füzelerinin kitlenme mesafesi artırıldı.
    -Jetlerdeki AGM füzelerinin kitlenme süresi azaltıldı ki yer hedeflerine karşı daha aktif olsun. (viable yaşanabilir demek ama cümleyi oturtamadım.. bakarım bidaha)
    -Jetlerdeki AA füzelerinin kitlenme süresi azaltıldı böylece hava hedeflerine karşı daha aktif olsun.

-Flare'ler arık kitlenen bir aracın kilitini bozmayacak. Sadece füzeleri saptıracak.
    -Flare'ler özellikle Helikopterler için daha güvenilir olacak.
    -Flare Jet ve helikopterlerde 11 saniyede yenilenecek. Gunner hariç; onlarda değişmedi, hala 20 saniye.

-AA füzeleri artık jetlerde daha zor atlatılabilir. Bu daha önce istenmeden ortaya çıkan bir durumdu ve yetenekli jet pilotlarına karşı bir dengesizliğe neden oluyordu.
    -AA füzeleri artık araç yerine pilotu öldürmeyecek. (aracın sapasağlam kalıp, pilotun öldüğü durumlar kastediliyor)
    -AA füzeleri artık hedefe yada ECM/Flare bulutuna girmeden patlamayacak.
    -AA füzelerinin Jetlere verdiği hasar %45'e düşürüldü.

-SU-35'in havadan-havaya füzelerinin atış hızındaki bug giderildi (diğer araçlardan biraz daha yavaştı)
    -IGLA ve Stinger hava hedeflerine artık daha kolay ve çabuk kitlenecek ve 1 atışta hava aracını disable edecek. Ancak mesafesi önemli oranda azaltılacak. Böylece küçük bölgesel bir savunma aracı haline gelecek.
    -Helikopterlerin AA füzelerinin kitlenme süresi düşürüldü böylece havadaki it dalaşının doğasına sadık kalındı ve Jetlere karşı defan kabiliyeti artırıldı.
    - Jet makinalı tüğeğinin hava araçlarına verdiği zarar azaltıldı. Zarar artık oyun ilk çıktığındakinden çok az yüksek.

-RPG ve SMAW'ın hava araçlarına verdiği zarar artırıldı.
    -Güdümlü roketler artık sadece yer hedeflerini takip edebilecek. (gerçekte olduğu gibi)
    -Taaruz helikopterler gunner'ının zırha verdiği direk miktar azaltıldı.
    -Helikoper silahları artık doğru şekilde supress etkisi verecektir.
    -Taaruz helilerinin güdümlü ve güdümsüz roketlerinin isabet oranı geliştirildi.
    -Heli roketlerinin askerlere ve diğer helilere verdiği zarar artırıldı.
    -TV missle'ın ateşlendiği aracı patlatmasını önlemek için ek düzeltmeler yapıldı.

-HAVOC (Mi28) tırmanma ve yanal dönüş manevra kabilitleri geliştirildi.
    -Havoc'ta güdümlü füzelerin hedefi tutturamamsı gibi bir durum vardı, düzeltildi.
    -Havoc'un silahlarının isabet oranı Viper'a eş değer hale getirildi.

-APFSDS mermilerinin IFV'ler için direk vuruş etkisi artırıldı.
    -IFV güdümlü füzelerinin kitlenme süresi düşürüldü.
    -Minigun ve heli gunner'ları artık park edilmiş araçları daha hızlı patlatacak.
    -Araçların yada diğer statik nesnelerin patlama gücü artırıldı.
    -Araç yada nesnelerin patlamasıyla ölen kişilerde artık buna sebep olan kişi daha doğru şekilde yazacak.

-F35'in kütle merkezi ve havada asılı kalma motoru daha stabil hale getirildi (tüm modlarda)
    -F35'in silah sistemleri öteki jetlere karşı daha tutarlı hale getirildi.
    -F35 artık sadece düşük irtifada asılı kalma moduna geçicek (hover) ancak sadece ilerleme moduna geçene kadar öyle kalacak (yüksek irtifaya çıksa bile)
    -F35 ve SU35 araçtan çıkmak için artık düzgün fırlatma koltuklarına sahip olacak.
    -Wake Island'ta Kornet'ler TOW ile değiştirildi ve AAV'lerin spawn noktaları daha yüksek yerlere alındı.

-Hava araçlarının yüksek hızlarda bazı nesnelere değmesi ve hiçbir hasar almaması gibi birçok bug düzeltildi.
    -Oyuncular artık araçlarını çarparlarsa SUICIDE yada Team KILL olmayacaklar. Ölmek zaten yeterli bir ceza.
    -MAV artık üzerine hareket ettiği araçları parçalayamayacak.. Onun yerine kendisi parçalanacak.
    -Jet ve Heli çarpışması durumunda artık sonuç doğru bir şekilde 2 aracın da ölmesi ile gerçekleşecek.

-Artık EOD botla spotlama yapabilirsiniz.
    -AA silahlarının temel isabeti artırıldı ve burst modu için isabet oranı düşürüldü.
    -Mobil ve sabit AA'in piyadelere verdiği zarar azaltıldı.

-Taşıyıcı temelli CRAM istasyonlarının artık sabit silahlarla daha iyi takip edilebilecek.
    -CRAM ve Pantsir sabit AA silahları artık kendiliğinden Air Radar ile donatıldı.
    -Alınan hasarlardaki ses etkisi ve geri dönüşü geliştirildi, böylece oyuncular sesin şiddetinden ne kadar hasar aldıklarını tahmin edebilirler.

-A10 yangın söndürücüsü artık düzgün çalacak.
    -Disable olmuş araçların geri geri hareket hızları artırıldı, böylece kaçmalarına yardım edebilir.
    - T90'ın hedefi ana silahın mermi yolunu artık daha doğru şekilde gösterecek.
    -Zoom değiştirme ve tutma ayarları tüm araçlar için geçerli olacak

-AAV artık zoom'a sahip ve turret'ı kullenirken 3. kişi kamerasına sahip.
    -AAV'in turret kontrollerine ince ayar yapıldı ve araç giderken daha kullanışlı hale getirildi.

-Z11 artık düzgün şekilde Below Radar özelliğini kullanabilecek.
    -Below Radar artık Stinger ve IGLA füzelerinden de koruma sağlayacak.

-Tüm jiplere korna eklendi
    -Wake Island'da tanklar artık suyun içe girip karşıya geçemeyecekler.

• quote:

Yeni güncelleme ile gelen Araç düzeltmeleri bunlar.. Diğer kalemleri de zamanım olursa çeviririm. ancak bunlar bile harbiden baya baya oyunu değiştiriyor.

Araç düzeltmeleri

-A10 yeniden tam Jet skoru vericek.
    -Güdümsüz tank mermileri ve RPG'ler artık Jetleri,Taaruz helikopterlerini ve izci helikopterleri hemen parçalayacak.
    -MBT'nin ana silahının diğer tankların ön ve yan zırhlarına yaptığı zarar artırıldı. Öncelikle bu önden 1 mermi daha az atarak yada yandan iyi bir atışla disable etmesine yarayacak.
    (Bu cümle biraz uyuz bi daha bakarım olmazsa)

-Tamir cihazının hızı biraz düşürüldü.

-TOW silahlarrın zrıhlı araçlara yaptığı zarar artırıldı.
    -Coax HMG'nin atış hızı ve min zararı artırıldı.
    -50cal HMG'nin uzun mesafedeki verdiği hasar artırıldı.
    -Tamir cihazının insan ve araçları öldürürkenki gücü biraz artırıldı.
    -Yakındaki 2 hedefe kitlenirken ortaya çıkan bir problem düzletildi. Artık kitlenme sırasında farklı hedeflere zıplama olmayacak. Tüm kilitli silahlarda ve lezar güdümlüler için geçerli.

-Javelin ve havadan yere güdümlü füzelerin verdiği hasar artırıldı.
    -Lazer işaretlemesi olmadan ateşlenen Javelin füzelerin MBT araçlarının yandan ve arkadan verdiği hasar artırıldı.
    -Lazer güdümsüz tüm silahların kitlenme süresi biraz düşürüldü (lazer güdümlüyle kıyaslandığında)
    -Lazer güdümlü füzeler artık Flare ile saptırılabilir

-Jetlerdeki AGM füzelerinin kitlenme mesafesi artırıldı.
    -Jetlerdeki AGM füzelerinin kitlenme süresi azaltıldı ki yer hedeflerine karşı daha aktif olsun. (viable yaşanabilir demek ama cümleyi oturtamadım.. bakarım bidaha)
    -Jetlerdeki AA füzelerinin kitlenme süresi azaltıldı böylece hava hedeflerine karşı daha aktif olsun.

-Flare'ler arık kitlenen bir aracın kilitini bozmayacak. Sadece füzeleri saptıracak.
    -Flare'ler özellikle Helikopterler için daha güvenilir olacak.
    -Flare Jet ve helikopterlerde 11 saniyede yenilenecek. Gunner hariç; onlarda değişmedi, hala 20 saniye.

-AA füzeleri artık jetlerde daha zor atlatılabilir. Bu daha önce istenmeden ortaya çıkan bir durumdu ve yetenekli jet pilotlarına karşı bir dengesizliğe neden oluyordu.
    -AA füzeleri artık araç yerine pilotu öldürmeyecek. (aracın sapasağlam kalıp, pilotun öldüğü durumlar kastediliyor)
    -AA füzeleri artık hedefe yada ECM/Flare bulutuna girmeden patlamayacak.
    -AA füzelerinin Jetlere verdiği hasar %45'e düşürüldü.

-SU-35'in havadan-havaya füzelerinin atış hızındaki bug giderildi (diğer araçlardan biraz daha yavaştı)
    -IGLA ve Stinger hava hedeflerine artık daha kolay ve çabuk kitlenecek ve 1 atışta hava aracını disable edecek. Ancak mesafesi önemli oranda azaltılacak. Böylece küçük bölgesel bir savunma aracı haline gelecek.
    -Helikopterlerin AA füzelerinin kitlenme süresi düşürüldü böylece havadaki it dalaşının doğasına sadık kalındı ve Jetlere karşı defan kabiliyeti artırıldı.
    - Jet makinalı tüğeğinin hava araçlarına verdiği zarar azaltıldı. Zarar artık oyun ilk çıktığındakinden çok az yüksek.

-RPG ve SMAW'ın hava araçlarına verdiği zarar artırıldı.
    -Güdümlü roketler artık sadece yer hedeflerini takip edebilecek. (gerçekte olduğu gibi)
    -Taaruz helikopterler gunner'ının zırha verdiği direk miktar azaltıldı.
    -Helikoper silahları artık doğru şekilde supress etkisi verecektir.
    -Taaruz helilerinin güdümlü ve güdümsüz roketlerinin isabet oranı geliştirildi.
    -Heli roketlerinin askerlere ve diğer helilere verdiği zarar artırıldı.
    -TV missle'ın ateşlendiği aracı patlatmasını önlemek için ek düzeltmeler yapıldı.

-HAVOC (Mi28) tırmanma ve yanal dönüş manevra kabilitleri geliştirildi.
    -Havoc'ta güdümlü füzelerin hedefi tutturamamsı gibi bir durum vardı, düzeltildi.
    -Havoc'un silahlarının isabet oranı Viper'a eş değer hale getirildi.

-APFSDS mermilerinin IFV'ler için direk vuruş etkisi artırıldı.
    -IFV güdümlü füzelerinin kitlenme süresi düşürüldü.
    -Minigun ve heli gunner'ları artık park edilmiş araçları daha hızlı patlatacak.
    -Araçların yada diğer statik nesnelerin patlama gücü artırıldı.
    -Araç yada nesnelerin patlamasıyla ölen kişilerde artık buna sebep olan kişi daha doğru şekilde yazacak.

-F35'in kütle merkezi ve havada asılı kalma motoru daha stabil hale getirildi (tüm modlarda)
    -F35'in silah sistemleri öteki jetlere karşı daha tutarlı hale getirildi.
    -F35 artık sadece düşük irtifada asılı kalma moduna geçicek (hover) ancak sadece ilerleme moduna geçene kadar öyle kalacak (yüksek irtifaya çıksa bile)
    -F35 ve SU35 araçtan çıkmak için artık düzgün fırlatma koltuklarına sahip olacak.
    -Wake Island'ta Kornet'ler TOW ile değiştirildi ve AAV'lerin spawn noktaları daha yüksek yerlere alındı.

-Hava araçlarının yüksek hızlarda bazı nesnelere değmesi ve hiçbir hasar almaması gibi birçok bug düzeltildi.
    -Oyuncular artık araçlarını çarparlarsa SUICIDE yada Team KILL olmayacaklar. Ölmek zaten yeterli bir ceza.
    -MAV artık üzerine hareket ettiği araçları parçalayamayacak.. Onun yerine kendisi parçalanacak.
    -Jet ve Heli çarpışması durumunda artık sonuç doğru bir şekilde 2 aracın da ölmesi ile gerçekleşecek.

-Artık EOD botla spotlama yapabilirsiniz.
    -AA silahlarının temel isabeti artırıldı ve burst modu için isabet oranı düşürüldü.
    -Mobil ve sabit AA'in piyadelere verdiği zarar azaltıldı.

-Taşıyıcı temelli CRAM istasyonlarının artık sabit silahlarla daha iyi takip edilebilecek.
    -CRAM ve Pantsir sabit AA silahları artık kendiliğinden Air Radar ile donatıldı.
    -Alınan hasarlardaki ses etkisi ve geri dönüşü geliştirildi, böylece oyuncular sesin şiddetinden ne kadar hasar aldıklarını tahmin edebilirler.

-A10 yangın söndürücüsü artık düzgün çalacak.
    -Disable olmuş araçların geri geri hareket hızları artırıldı, böylece kaçmalarına yardım edebilir.
    - T90'ın hedefi ana silahın mermi yolunu artık daha doğru şekilde gösterecek.
    -Zoom değiştirme ve tutma ayarları tüm araçlar için geçerli olacak

-AAV artık zoom'a sahip ve turret'ı kullenirken 3. kişi kamerasına sahip.
    -AAV'in turret kontrollerine ince ayar yapıldı ve araç giderken daha kullanışlı hale getirildi.

-Z11 artık düzgün şekilde Below Radar özelliğini kullanabilecek.
    -Below Radar artık Stinger ve IGLA füzelerinden de koruma sağlayacak.

-Tüm jiplere korna eklendi
    -Wake Island'da tanklar artık suyun içe girip karşıya geçemeyecekler.

eline saglık dogan hocam :) guzel cevırı olmus...
    bu patch dan sonra sanırım bazı sacmalıklar duzeltılmıs oluyor guzel gelısme bence..

• sağol doğancım eksik olma süper anlatım
  • Gayet güzel eklemeler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.