Şimdi Ara

Team Force (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
1
Favori
13.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onunla ilgili cok sorun yaşayan var galiba ama ayarları hk benmde cok bilgim yok ama aksam bakalim birlikte galiba kalitesini dusurmek gerekiyor gibi bir islem vardi diye hatirliyorum
  • Bu arada akşam ESL ye kayıt olalım dün aklımdaydı benim unuttum sonradan
  • ne kadar sorunlu bir oyun
  • mumble güzel bence ama ayarları duzgun yapmak gereklı. ses ayarı cok hassas :) ısteyen bas konus yapar ısteyen sureklı acar falan .. ses kalıtesıde skypden gerı kalmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

mumble güzel bence ama ayarları duzgun yapmak gereklı. ses ayarı cok hassas :) ısteyen bas konus yapar ısteyen sureklı acar falan .. ses kalıtesıde skypden gerı kalmıyor..

onu 1 türlü ayarlayamadık üçümüz varken sorun yoktu sonra herkes girdi 1 tuhaf oldu ses aslında gayet temiz veriyor sesi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

mumble güzel bence ama ayarları duzgun yapmak gereklı. ses ayarı cok hassas :) ısteyen bas konus yapar ısteyen sureklı acar falan .. ses kalıtesıde skypden gerı kalmıyor..

onu 1 türlü ayarlayamadık üçümüz varken sorun yoktu sonra herkes girdi 1 tuhaf oldu ses aslında gayet temiz veriyor sesi bence

2 li 3 lu gruplar seklınde ayar yapılırsa duzelır, kalabalık oldugunda sorun kımde anlamak zor oluyor...
  • Aslında nb güzel olurdu ama daha skype da bile arka plan seslerini sterilize edemezken nb da daha zor gibi geliyor bana, dün bir kaç defa kulaklığı çıkartmak zorunda kaldım sırf büzden çünkü çok rahatsız ediyor o sesler.
  • kanki senin mikrofon valla bangır bangır bazen skypeın sesini kısmak zorunda kalıyorum cok temizz ve biraz tiz veriyor sesi
  • quote:

kanki senin mikrofon valla bangır bangır bazen skypeın sesini kısmak zorunda kalıyorum cok temizz ve biraz tiz veriyor sesi

Bende Doğan gibi yumurta içiyorum ondandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

kanki senin mikrofon valla bangır bangır bazen skypeın sesini kısmak zorunda kalıyorum cok temizz ve biraz tiz veriyor sesi

desene kalite kulaklık gösteriyor kendisini

• quote:

quote:

quote:

desene kalite kulaklık gösteriyor kendisini

Kapatmıştım mikrofon bass larını söyledigin iyi oldu aksam acarım biraz.

• tmm kanka eywallah..akşam eslye bakalım ben giremiyorum her siteye şirketten
  • Yaw dün ne eğlendim ya.. Eşim bile ne güzel eğleniyorsun dedi ve biraz izledi.. O sırada da saolsun Uğur tak tak indirdiğinden. Diyo ki kim öldürdü seni niye görünmüyor..

Evet kabiliyet düşmanıyım ama yavaş yavaş laptop ve trişka (locitekin en tirişkası) mouse ile ana bu kadar oluyo demeye başladım..

Bu arada saolsun gece geç saatlere kadar olmadıktan sonra eşim pek sıkıntı yapmıyor, artık.. Taktiği kaptım.. Önceden saat 6-7 gibi bilgisayarın başına geçiyordum.. sonra gece 1 olunca tabi kızıyordu.. Şimdi saat 9'a kadar açmıyorum bilgisayarı.. :) daha iyi oluyor. Genelde 12 gibi kapatmam gerekiyor.. İdare edersiniz artık.

Siz gece geç durunca gündüz zorlanmıyor musunuz? Ben ölü gibi oluyorum.

• quote:

quote:

Hacı şu konu başlığına Klan adını ve Tag'i yazsak mı.. Zati üye olmak isteyen geliyor.

Böyle hiç göze hitap etmiyor

• Clanın ismi böle kaldı herhalde, öyleyse konununda başlığını değiştirmenin vakti geldi ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Yaw dün ne eğlendim ya.. Eşim bile ne güzel eğleniyorsun dedi ve biraz izledi.. O sırada da saolsun Uğur tak tak indirdiğinden. Diyo ki kim öldürdü seni niye görünmüyor..

Evet kabiliyet düşmanıyım ama yavaş yavaş laptop ve trişka (locitekin en tirişkası) mouse ile ana bu kadar oluyo demeye başladım..

Bu arada saolsun gece geç saatlere kadar olmadıktan sonra eşim pek sıkıntı yapmıyor, artık.. Taktiği kaptım.. Önceden saat 6-7 gibi bilgisayarın başına geçiyordum.. sonra gece 1 olunca tabi kızıyordu.. Şimdi saat 9'a kadar açmıyorum bilgisayarı.. :) daha iyi oluyor. Genelde 12 gibi kapatmam gerekiyor.. İdare edersiniz artık.

:))) valla abi bencede laptop olmasına rağmen m320leri caktın kafama , caktın kafama

• quote:

quote:

quote:

Hacı şu konu başlığına Klan adını ve Tag'i yazsak mı.. Zati üye olmak isteyen geliyor.

Böyle hiç göze hitap etmiyor

Tamam hocam halledelim akşam. bu arada cumartesi buluşma olayına ne diyorsunuz?
    facebook dan sordum gelen haber versin diye, buradan da yazalım ki görmeyen kalmasın.

• ben geliyorum kanka biliyorsun haberleşiriz
  • quote:

Yaw dün ne eğlendim ya.. Eşim bile ne güzel eğleniyorsun dedi ve biraz izledi.. O sırada da saolsun Uğur tak tak indirdiğinden. Diyo ki kim öldürdü seni niye görünmüyor..

unıvden kalma alıskanlık gece uykusuzlugu :P yıllardır boyle ayrıyetten 9 a kadar sepet gıbı yatıorum ben genelde .. 9 dan once pek ayıldıgım soylenemez :D :D

• quote:

DOGAN hocam dün biraz fazla kaçırdık saat 4tu yattım 7de kalktım arada hastanede ölü gibiydim ameliyatta ben duramıyorum gelin beni biriniz çıkarın yoksa hastaları uyuturken bende yanlarına geçip sızacağım diye :) sagolsun gelip beni çıkardılar,eşim gelince herhalde benimde durum senden farksız olur

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.