Şimdi Ara

TEAC V9000 Tape Recorder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • elektürükçü (1 mesaj) Delerıum (1 mesaj) Rigorous (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2867 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Malatyadan bir arkadaşım istanbulda bulduğu TEAC teybi almamı rica etti , gittim teslim aldım ,teyp uzun süre yatmış , çalışmıyor ,muhtemelen lastik sorunu
    açtığımda 2 adet lastiğin çürümüş olduğu zift gibi kasnağa yapıştığını gördüm , öyle kötüdür ki , ele ,oraya buraya bulaştımı otur temizle . bir ara yere düşümüş bir parça terlikle farkında olmadan ezmişim ,terlik felaket ,alkol ile bez terlik altı silip yer ovaladık
    uygun ebatta lastik yok ,uzunluk varda genişlik yok olanlar 7mm ,olması gereken 5mm , oturduk düzgünce master kullanarak jiletle fazlalığı aldım ,yoksa motor kasnak yatağında taşma yapıp ,deviri etkiliyor .
    diğer lastiğinide hallettik . genel bir bakım yağlama yıkama derken . arkadaşa postaladık .
    güle güle kullansın .

|
    |

• Yarbay
    2619 Mesaj
    Güzel iş çıkarılmış tebrikler. Ne demişler işleyen demir paslanmaz özellikle mekanik cihazlar uzun soluklu yatırılmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj
    Resimleri görünce geçen hafta lastik değiştirdiğim Akai GX-R35 teybimi hatırladım.
    Neredeyse bütün mekaniği söküp, ertesi gün lastik alıp (İzmir'de lastik bulmakta problem), nereden neyi nasıl söktüğümü hatırlayıp toplamıştım.
    Şu an problemsiz çalışıyor ama resimleri görünce 2 gün yaşadığım stres gözümün önüne geldi.

Elinize sağlık.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.