Şimdi Ara

TCL PLEX [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
4
Favori
26.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka kablo ile de denedim aynısı oldu.
    Sanki telde sıkıntı ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technokopat T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme den sonra sıfırlama yaptınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technokopat T kullanıcısına yanıt
    Şarj halinde cihazın batarya ısısı 40 dereceyi geçiyor. Sıfırlama yapma imkanınız varsa deneyin.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Yanlış telaffuz ettim sanırım.Kısaca şöyle söyleyeyim..
    Bugün diyelimki sabah şarjdan telefonumu işe giderken çıkardım.Ardından bu telefonun şarjı ertesi gün akşamına kadar gidiyordu :)
    şimdi ise sabah şarjdan çıkardığım telefonu aynı günün gecesi yatarken tekrar şarja takıyorum
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte büyük bir kayıp var.

Bu sabahtan diğer sabaha 24 saat + diğer sabahın akşamına da 12 saat desek 36 saat kullanım yapıyor.
    Şimdi ise sabah 7nden akşam 12 de yatağınızı düşünsek 17 saat yapıyor farka çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 30 Eylül 2020; 10:32:35 >
  • E-posta olarak anket katılımı göndermişler. Nielsen üzerinden anket katılımı yapılıyor. Katılım sonrası 80 TRY amazon kartı gönderecekleri yazıyor. Ben ankete katıldım. Sizlere de gelmiş olabilir e-posta. Kontrol edin isterseniz. Gönderici adresi noreply@tcl.com

Bu da gelen e-posta içeriği

TCL PLEX [ANA KONU]

• ettaL kullanıcısına yanıt
    Bana Uygun değilsiniz dedi anket bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ettaL

E-posta olarak anket katılımı göndermişler. Nielsen üzerinden anket katılımı yapılıyor. Katılım sonrası 80 TRY amazon kartı gönderecekleri yazıyor. Ben ankete katıldım. Sizlere de gelmiş olabilir e-posta. Kontrol edin isterseniz. Gönderici adresi noreply@tcl.com

Bu da gelen e-posta içeriği

Merhaba, ben de katıldım, sonunda mailimi de verdimm ancak kupon gelmedi. Sizde durum nedir?

• Merhaba,

Anket sonunda bir hafta gibi bir süre gördüğümü hatırlıyorum kupon gönderimi için. Henüz 24 saat bile olmadı ama yine de ara ara da olsa spam klasörüne bile bakıyorum. Bahsettikleri gibi gönderim yaparlarsa bilgi veririm 👍

• TCL PLEX [ANA KONU]

Batarya kendini topladı gibi..
    Güncelleme den önce aldığım ekran süresine hala erişemedim acaba o zaman yanlış mi gösteriyordu?

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Orada yazanların gerçek olmadığını biliyorum ama bu kadar da olmaz dedirten bir durum var benim telefonda. Şarj azaldıkça bekleme süresi artıyor hatta ;) Bkz:

TCL PLEX [ANA KONU]
    TCL PLEX [ANA KONU]
    TCL PLEX [ANA KONU]
    TCL PLEX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettaL -- 5 Ekim 2020; 1:41:40 >

• ettaL kullanıcısına yanıt

Ooo cihazın kafası çok karışmış

• merhaba arkadaşlar,

bu cihaz şuan satın alınır mı? kronik sıkıntıları var mı? servis konusunda tecrübeniz var mı?

6 gb ram 128 gb hafıza işlemci ve ekran ve kasa olarak cihaz tatmin edici duruyor. beyaz olanı şuan 2460 tl hepsiburadada.

herşeye zam geliyor,bu yüzden hızlıca karar vermem gerekiyor. fikirlerinizi,tavsiyelerinizi rica ederim.

herkese selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 7 Ekim 2020; 23:57:55 >
  • Merhaba,

Kılıf ve aksesuar sorunu olmasaydı tavsiye etmemek işten bile değil. Hem çok şık hem de özellikleri açısından oldukça kullanışlı ve tatmin edici. Ön ve arka cam. Fakat genel olarak kullanan herkesin en büyük bir problemi kılıf olmaması. Kutusundan şeffaf sert bir kılıf çıkıyor ama dikkatli kullanmazsanız bazı aksamları kırılabilir. Mesela benim güç tuşu üzerindeki düğme düştü ve kılıfsız kullanmaya başladım. Daha sonra telefon çok kaygan olduğu için istemeden sehpa veya masadan düşmesin diye kılıfı tekrar kullanmaya başladım. Zaten ekranı parmak izi ile açıyorum. Kapatmak gerekirse de biraz içe doğru baskı yetiyor.

Hafızası çok yeterli, kamera performansı tatmin edici ki son güncelleme ile bazı sorunları düzelttiler. 6GB ram performans katkısını belli ediyor. Sürekli oynadığım tek oyun Marvel Future Fight ve oyun performansı açısından harika işler çıkartıyor. PubG gibi oyunlar HD olarak ön ayarlı açılıyor. Nextvision özelliği ile fotoğraf ve video konusunda hoşnut kalıyorsunuz vb.

Özetle fiyat/performans konusunda geçer not alır. Kılıf gibi olmazsa olmaz bir konuda ise sınıfta kalan bir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettaL -- 8 Ekim 2020; 0:33:6 >

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

Kılıf ana problemi, diğerleri ihtiyaçlarınıza bağlı. Uzun pil ömrü yok, yeterli seviyeyi karşılıyor ama. Üst mesajlarda çok istatistik paylaşıldı. Mobile legends her ayarı aktif ve full yapınca oynanıyor ama pil su gibi aktigindan yüksek ayarlarda ve gölge ile 60fps kapalı diğerleri açık oynamak iyi gibi. Nxtvision sadece full ekran videoda çalışıyor. Fotoğraflarda etkisi yok, instagram Twitter vs videolarında da yok... Full ekran yapınca oluyor. Özellikle YouTube'da yüksek kaliteli içeriklerde normalden iyi görüntü veriyor. Farkı anlıyorsunuz.

• arkadaşlar paylaşımlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. babam için bakıyorum cihaza. şuan huawei g8 kullanıyor ,uzun zamandır bunu kullanıyor, artık çok yavaşladı diyor ve değiştirmek istiyor.

öyle çok yoğun oyunlar oynamıyor. yazılımsal sıkıntılar yokki hiç bahsetmemişsiniz,bu çok önemli benim için.

tekrar teşekkür ederim.iyi forumlar herkese.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

Benim de babam kullanıyor cihazı. Nokia 6020’den geçti:). Yazılımsal bir iki sıkıntısı vardı. Onu da son güncelleme ile hallettiler. Samsung galaxy m21 e de bakabilirsiniz. Batarya konusunda çok daha iyi bir telefon. Süper Amoled ekranı da var(Her ne kadar ips’den güzel olsa da şu Amoled yanması olayı yüzünden pek sevmiyorum bu ekran türünü). Tabi bunun depolama 64gb rami 4gb ama baba telefonu olarak daha ideal duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ettaL

Merhaba,

Anket sonunda bir hafta gibi bir süre gördüğümü hatırlıyorum kupon gönderimi için. Henüz 24 saat bile olmadı ama yine de ara ara da olsa spam klasörüne bile bakıyorum. Bahsettikleri gibi gönderim yaparlarsa bilgi veririm 👍

Amazon hediye karti mailime ulasmis TCL PLEX [ANA KONU] 

• Bana göndermediler. Belki gelir belki aradan seçiyorlardır. Öyleyse nasip sizeymiş deriz. Güle güle harcayın TCL PLEX [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.