Şimdi Ara

TCL PLEX [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
4
Favori
26.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün bana da anket gelmiş. Çekin harcama alt limiti var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Geyik Reoman

Bugün bana da anket gelmiş. Çekin harcama alt limiti var mı acaba?

Merhaba, alt limit yokTCL PLEX [ANA KONU] 

• Merhaba,

TCL+ uygulamasında bu anket ile ilgili ilk 200 kişiye kart verileceği yazıyor. Acaba siz anketi benim mesajımdan önce mi yoksa sonra mı doldurmuştunuz?

Eğer sonra ise en azından bir mesaj atıp sitem etmek isterim firmaya. Önce ise sanırım hak edemedim demektir. 🙂

• Bana 29 eylülde geldi hemen doldurdum gonderdim.

Ne yazıkki gelmedi ve gelmeyecek.

• Teşekkürler. Ben de 30 Eylül'de doldurmuştum. Captain'a gelmiş. Demek ki bizden önce doldurmuş anketi ve ilk 200'e girebilmiş.

• Ben iki gün önce mi ne doldurdum, kupon gelecek diye neye kullansamı düşündüm bi de. 😅 Madem ilk 200 mailde bunu belirtmesi lazım. Tam tersi anket sonunda da gönderilecek yazıyordu. tcl markadan soğutmak için elinden geleni yapıyor. İnstagram çekilişinde de bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Çekilişi nasıl yaptılar belli değil ve çıkanlar hem reklam yapabilecek tarzda hesaplardi.

• Ben de bugün kurcalarken gördüm. TCL+'a girince:

TCL PLEX [ANA KONU]
    TCL PLEX [ANA KONU]

• @Dr Geyik Reoman

Az önce bir eposta geldi ve kart gönderdiler. Bunun ilk 200 arasında olduğum için mi yoksa sadece katıldığım için mi olduğunu bilmiyorum ama.
    Not: Alışveriş yaptım. 80 TL direkt bakiye olarak görünüyor ve yapılan alışverişten düşüyor. Yani 41 TL alışveriş yapılırsa ödeme direkt bakiyeden kesiliyor ve 39 TL hediye hesapta kalmaya devam ediyor gibi.
    Umarım katılan herkese gönderirler.

TCL PLEX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettaL -- 20 Ekim 2020; 6:53:4 >

• ettaL kullanıcısına yanıt

Bana da göndermişler. Geçen gün mail atmıştım ve dün galiba 1 ay içinde anket firması size dönüş yapacak denmişti. Maile ''ilk 200'' bilgisi eklenmeden vermemeleri uygun olmazdı gerçekten. İyi günlerde harcayın.

• Teşekkürler. Siz de.

• Ya ne güzel kimsede sorun yok galiba. Kimseden ses çıkmıyor😀. 3 hafta olmuş.
    Bunlardan bir şey olmaz ya. Kılıf ihtiyacı olan 3d yazıcı kullanan yerlere sorsun. Kutu içindeki kılıfı verip başka malzemeden kılıf yazdırabilirsiniz. “Kılıf yapacaz. 100 liraya satmayı düşünüyoruz” dedikleri kılıfa bak ya🤣.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/casefree-tcl-plex-miknatisli-katlanir-kilif-P459579235

• Merhaba, ekran koruyucu için ön kamerası sol üstte olan başka telefonları araştıran oldu mu? Boyut ve kamera yeri olarak uyumlu bir seçenek bulabilir miyiz acaba?

• hacı1992 kullanıcısına yanıt

yapmıyor adamlar elden ne gelir :)

• Yeni güncelleme gelmiş.

Not: Kurulum 8 dakika kadar sürdü. Ben pek bir değişiklik göremedim. Zaten 167 MB ve güvenlik ağırlıklı sanırım. Zamanla eksisi artısı var mı anlaşılır sanırım.

TCL PLEX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettaL -- 28 Kasım 2020; 4:17:16 >

Ses dengesi ayarı gelmemiş değil mi? 😅

• Akıllı yönetici de değişim olmuş. İçeriği değişmiş ve Türkçe tercüme hataları var.

• Dr Geyik Reoman kullanıcısına yanıt

Geliştirici seçeneklerinde olur o sanırım ama göremedim öyle bir seçenek 🤔

Geliştirici seçeneklerini açmak istediğimde cihaz parolası istiyor. Önceden yoktu büyük güncellemeden sonra cihazı sıfırladım o ara mi koydum acaba..

Maalesef yok.

• Telefonla ilgili bir sorunum var.

1.40 saatte hızlı şarj olan telefonu son zamanlar şarj etmek istediğimde Ekranda yavaş şarj yazıyor ve eski telefonlar gibi çok geç şarj oluyor?

Sorunu nedir bilen varmıdır???

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.