Şimdi Ara

TCL Idol x s950 vs zopo c2 platinyum/zp980 vs FAEA F2 Phone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhabalar bu üç telefon arasında kaldım kullanan varsa bu üç telefonuda lutfen yorumlarınızı paylasınız hangısını neden secmemız gerektıgıne dair yorum yaparsanız cok sevınırım oyun oynamam basıt sacma oyunları ara sıra oynarım benım ıcın ekran goruntusu onemlı gorilla glass olması onemlı bırde bu telefonlar en azından 15 ay bozulmadan kullanılabılırmı sızce lutfen benı aydınlatın

Kafama takılanlar
    zopo c2 platınyum/zp980= bunun ekranı gorılla mı degılmı bellı degıl bır suru cesıdı var hangısını almalıyım en karlı cıkmak ıcın bır turlu anlayamadım.bırde kenarındakı sacma metalık goruntu veren cerceve cok zırva gorunuyor sankı hemen boya kalkacak gıbı

FAEA F2 Phone=bu telefon hakkın malesef fazlaca bılgım yok kullanan ınsanların az oldugunu zannediyorum en azından tr ıcın bılen varsa bu telefonu anlatsa super olur bırde bunun FAFE F2S i varmıs 1.5 GHz hızında 2 gb ram lı fakat satan bır yer bulamadım

http://www.gizmochina.com/2013/06/04/faea-f2-v-s-zopo-c2-which-is-the-best-5-inch-1080p-phone/ soyle bir karsılastırma var ancak sizin düşüncelerinizi almak isterim

TCL Idol x s950=son olarakda benım favarım eger bu telefonun bataryası degıstırılebılır olsaydı hıc bu konuyu acmazdım bu telefonla ılgılı kafama takılan problem bu batarya acaba benı 15 ay götürürmü? birde ekran kesinlikle gorilla glass mı acaba? öte yandan miui olması benı adeta icine cekiyor

ah qualcomm ne vardı sende mtk imei menusu gibi menu yapsanda gönul rahatlıgı ıle xiaomi alabilsek

• millet fena yorum yapmıs yavv
  • Zopo 980 gorilla glass değil.Yeni çıkacak upgraded modelinde varmış oda 340 $ civarlarında..

Tcl İdol X benimde kafama takılan cihazdı ama pili değişmiyor ve pil süresi hakkında çok bilgim yok..Ayrıca henüz fazla rom desteği yok.Miui rom ile geliyor..

Forumda sskun nickli arkadaş Idol X almıştı ona sorabilirsin..

Faea 'da gorilla glass değil..

Gorilla glass istiyorsan Umi X2 veya Jiayu G3-G4 modellerinden birini alacaksın..Diğerleri hakkındaki sadece söylentiden ibaret..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Zopo 980 gorilla glass değil.Yeni çıkacak upgraded modelinde varmış oda 340 $ civarlarında..

Tcl İdol X benimde kafama takılan cihazdı ama pili değişmiyor ve pil süresi hakkında çok bilgim yok..Ayrıca henüz fazla rom desteği yok.Miui rom ile geliyor..

Forumda sskun nickli arkadaş Idol X almıştı ona sorabilirsin..

Faea 'da gorilla glass değil..

Gorilla glass istiyorsan Umi X2 veya Jiayu G3-G4 modellerinden birini alacaksın..Diğerleri hakkındaki sadece söylentiden ibaret..

hocam sskun hocamla görüstük fazlaca yorum yapmadı ama cok begendıgını soyledı bılemıyorum ama pil ekstradan istedsem sonra ben takdırırım yada takarım ya bır sorun cıkarsa zaten vıdeosu var onu ındırıp bır kenara koyarsam sonra ısıme gerek olunca ızler yaparım ote yandan bu soylentıden ıbaret dedıgnız ya zopolar ıcın benımde kafam karıstı hangısı nedir diye

jiayu g3 ve g4 lerın tıplerı o kadar gıcıgıma gıdıyorkı onlara o paraları vermek ıstemıyorum ama umi x2 sanırım bunlara rakip olabilir

Peki bu rom meselesınde neden destek bu kadar onemlı bu telefonlara en azından 5.0 gelmezmi ondan sonrası gelmesede olur sanırım

• foseptikons kullanıcısına yanıt
    Rom desteği önemli

3 sene evvel Htc Desire HD aldık 1300 Tl vererek..Htc amiral gemisi olarak lanse etti bu cihazı ama Android 2.3.5 romdan daha fazlasını vermedi..Yana yana Android 4.0.4 rom istedik ama çıkarmadılar..

Jiayu g3 kullanadım oldukça güzel cihazdı.Kasası hoşunuza gitmemiştir o ayrı.Onun dışında iyi cihaz..G4 ise çok bekledik geç çıkardılar herkes soğudu telefondan..Zaten satışlarıda iyi değilmiş..

Ben umi x2 sipariş ettim.Şu an iocean x7 kullanıyorum oda güzel
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    evet aslına bakarsanız rom gercekten onemlı bır konuda sorun şuki firma kendisi farzı muhal 4.0.4 u cıkarmadıktan sonra devşirme romlar tat vermiyor ben atrix ve ideos x5 kullandım ıkısınınde rom destegı ciddi denecek kadar fazla ama malsef adam gibi calısan rom sayısı cok az oluyor ideos da elite rom vardı onu severdım miui olmasından dolayı ama atrixde cok fazla dayanamadım romların sorunlarına felan neyse ama haklısınız rom destegı olması cok buyuk bır avantaj

o zaman sizce x7 ve umi nasıl cihazlar onlar hakkındada kısa bilgi verebilirmisiniz kusuruma bakmayın sizi yoruyorum sanırım ama:S

@TheNorth
    Iocean X7 güzel..Ben çok memnunum tavsiye ederim.Kızkardeşime vereceğim için Ioceanı kendime Umi x2 sipariş ettim.
  • quote:

Iocean X7 güzel..Ben çok memnunum tavsiye ederim.Kızkardeşime vereceğim için Ioceanı kendime Umi x2 sipariş ettim.

anladım hocam o zaman sızınkısı gelınce goruslerınızı aktarırsınız hocam :)
    Gelince uygun bir inceleme ve başlık açarım zaten.Tcl idol x hem pil değişmemesi hemde Miui olması sebebiyle tercih etmedim..Ama kasası çok güzel..
  • quote:

Gelince uygun bir inceleme ve başlık açarım zaten.Tcl idol x hem pil değişmemesi hemde Miui olması sebebiyle tercih etmedim..Ama kasası çok güzel..

hocam bende bilakis miui romlara bayılıyordum ondan oturu tercıh etmek ıstıyorum.O zaman arada sizin actıgınız konuları takıp ederım ıncelemeyı merak edıyorum

bu aradahttp://www.gizchina.com/2013/08/19/faea-f2s-launching-21st-september-at-212-in-china/ hocam su fıyata bızde alabılsek keske

O cihazın kasasını pek sevemedim..

Dün aldığım Umi X2 bugün Singapur posta verilmiş..Daha önceki kargo rekorum 8 gün..bakalım bu kaç günde gelecek
  • quote:

O cihazın kasasını pek sevemedim..

Dün aldığım Umi X2 bugün Singapur posta verilmiş..Daha önceki kargo rekorum 8 gün..bakalım bu kaç günde gelecek

hadi hayırlı olsun hocam sevındım ınsallah kazasız belasız gumrukdende gecer nasıl gondertıyorsunuz acaba bu konuda hıc bır bılgım yok da bırde hocam sızın aldıgınız beyaz mı sıyah mı sımdı arastırmaya basladımda guzel gorunuyor telefon en azından kasası saglam gorunuyor sankı boyasındada soyulmalar falan olmayacak gıbı kaca geldı sıze acaba nerden almıstınız bırde 1.2 ghz olması sızı dusundurmedımı bu konudakı fıkrınız nedır
    Beyaz aldım..

Mtk 6589 1.5 ghz 2 Gb ram ,32 Gb Rom olan modelden aldım..

304,19 $ fiyatı..
    Burdan aldım
    http://www.aliexpress.com/item/S9300-Smartphone-mtk6515-Android-2-3-3-5-Capacitance-touch-screen-Wifi-Bluetooth-FM-HK-Free/672796752.html

Gümrük olayı bende kalsın
  • quote:

Beyaz aldım..

304,19 $ fiyatı..
    Burdan aldım
    http://www.aliexpress.com/item/S9300-Smartphone-mtk6515-Android-2-3-3-5-Capacitance-touch-screen-Wifi-Bluetooth-FM-HK-Free/672796752.html

satıs yaptıgınız ıcın mı hocam pm den bılgılendırme yapsanız olmazmı fiyat o zaman fena degil sanırım

• quote:

Beyaz aldım..

304,19 $ fiyatı..
    Burdan aldım

hocam merhaba umi x2 geldimi acaba

Selam
    Hayır henüz gelmedi..Bu kadar kısa zamanda gelmez zaten
  • iyi gunler aceba mysaga m2 mi tcl idol x mi yorumda bulunabilir mi arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebuzer02 E kullanıcısına yanıt
    ben olsam mi3 alırım eger ona param yetmezse hongmi red rice
    mi3 asar red de turkiye de 3g uyumu yokmus galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebuzer02

mi3 asar red de turkiye de 3g uyumu yokmus galiba

hocam uyumlu versıyon wcdma diye satılan oda su an ındırımde hemdewww.ibugou.com da 210 dolar dıye bılıyorum cok cok ıyı fıyat al derım ben yenı almıs olmasam alacam aslında belkı gelecek ay dedeme hedıye dıye almayı dusunuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.