Şimdi Ara

TCDD tren similatörü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.299
Cevap
2
Favori
466.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hercai kardeş train simulatorde trenleri kulanırken oyun içinde print screen ile fotograf cekme olayı var ben denedim bu çekilen resimleri nereye atıyor bilgin varmı ben aradım bulamadım.
  • Selam makinist71 kardeşim. bu çektiğin fotoları Train Simulatore atıyor direk. aramana gerek yok. C:\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator\ içine bak genelde burada olur.
  • erkan_35 aramadıgım yer kalmadı yok train simulator içinde tüm dosyalara baktım yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: makinist71

hercai kardeş train simulatorde trenleri kulanırken oyun içinde print screen ile fotograf cekme olayı var ben denedim bu çekilen resimleri nereye atıyor bilgin varmı ben aradım bulamadım.

frapps ı yükle video bile çekersin
  • trainz için birşeyler düşünüyormusunuz
  • valla dostum ben genelde foto çektiğimde oraya atıyorda ondan söyledim. Senin ki demek farklı hayret bir şey...

tranz 2006 oyununu inceledim fakat oynamadım. Bilmiyorum ama pek hoşuma gitmedi.
  • Yaw arkadaslar Lütfen Yardım Edin Bu oyun NasıL Oynanıyor?YoLcu AlMa yük taşıma falan yokmu bunda?hiç bişi anlamadım ben ya?nasıl Oynucam Bunu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: falcondeu

sende bana kendinde olan bir şeyler gönderirsin olur biter...

VAlla bende o kadar oyun yok ki? Sanırım bu iş yatacak.Kendi adıma sorunlar çıktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erkan_35

valla dostum ben genelde foto çektiğimde oraya atıyorda ondan söyledim. Senin ki demek farklı hayret bir şey...

tranz 2006 oyununu inceledim fakat oynamadım. Bilmiyorum ama pek hoşuma gitmedi.

trainz railroad simulator 2006 oyununu ben oynuyorum fena degil ama herhalde bizim tcdd trenleri eklenmiyor ama şafak beyin dedigi gibi yakında cıkacak olan rail simulator harika olacakmış bizim trenlerde eklenecekmiş

http://www.railsimulator.com/en/index.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: Slaughter

Yaw arkadaslar Lütfen Yardım Edin Bu oyun NasıL Oynanıyor?YoLcu AlMa yük taşıma falan yokmu bunda?hiç bişi anlamadım ben ya?nasıl Oynucam Bunu?

Arkadaslar Soruma Cewap Werecek olan yokmu Ya?Bosunamı İndirdim Bu Oyunu?:) Ms Train Simulator NasıL Oynanıyor..?
  • Dostum bu oyunun amacı öyle yolcu indirip bindirmek filan değil. Senin Sadece belirli görevler var onları yapabilirsin. Bu oyunda istediğin treni istediğin gibi kullanmak yani öyle puan toplamak filan yok. Senin aradıkların bunlarsa sen boşuna isndirmişin bu oyunu. Bu oyunun zevki başka.
  • Dostum verdiğin siteye girdim gerçekten görüntüler çok iyi fakat dediğin gibi bizim trenler yüklenmiyor. Ama yakında çıkacak olan oyunda bunlarıda göreceğiz. Görüntü kalitesi + TCDD trenleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erkan_35

Dostum bu oyunun amacı öyle yolcu indirip bindirmek filan değil. Senin Sadece belirli görevler var onları yapabilirsin. Bu oyunda istediğin treni istediğin gibi kullanmak yani öyle puan toplamak filan yok. Senin aradıkların bunlarsa sen boşuna isndirmişin bu oyunu. Bu oyunun zevki başka.

arkadasım Oyunun Zevki Ne Bana Bi anlatırmısın?Yanlıs anlama dalga geçmiyorum ama Hiç Bişi Yapamadım Daha Bu Oyunda..Girdim Sadece Tren'i yürütebiliom..başka Neler yapılabilio?Veya Sen Bu oyuna Girdigin zaman Neler Yapabiliosun?
  • arkadaşım bu oyunda routes yani yerler var treni alıp yürütüyorsun belli görevler var onları yapıyorsun birde sırasıyla programlar --microsoft games--train simulator--train simulator editor tools var burda degişik activites ekleye bilir degişik trenler vagonlar ekleye bilirsin hatlara vagon ekleye bilirsin kısaca biraz karışık ilk zamanlar banada karışık gelmişti ama ben çözdüm sen dedigim yerlere gir anlarsın vagon alıp vagon bıraka bilirsin yani manevra vallaha ben cok zevkle oynuyorum hele birde tcdd trenleri varsa ya şu oyun icinde cektigim fotografları nereye attıgını bir bulsam oyun içi resimleri ekliyecegim kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makinist71 -- 28 Temmuz 2006; 22:19:56 >
  • buda DE 22044 TEK MAKİNA

• makinist kardeş ben resimleri nereye attığını bilmiyorum ama genelde belgelerimde oyunun klasörü vardır ve oyunun içinde çektiğin resimleri oraya atar.belgelerim klasörünü bi araştır.eğer çekilen resimleri herhangi bir klasöre atmıyorsa oyundan çıkıp painte yapıştırmayı dene.

rail simülatör gerçekten güzele benziyor.çıkmasını bekliyorum.

tarinz railroad 2006 yı internetten buldum ama kendisi 5 cd olduğu için 256 kbit bağlantı ile ömrümün yetmeyeceğini hesaplayıp indirmekten vazgeçtim isteyen varsa mailine yollarım ama linkler ölmediyse tabi...
    bide okadar indirdikten sonra oyunun çalışmamasıda olası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 90alper90

quote:

Orjinalden alıntı: falcondeu

sende bana kendinde olan bir şeyler gönderirsin olur biter...

VAlla bende o kadar oyun yok ki? Sanırım bu iş yatacak.Kendi adıma sorunlar çıktı.

bendede fazla oyun yok zaten genelde simülatörlerle ilgileniyorum.
    sen sorun etme daha insanlık ölmedi yaff.
    elimemi yapışçak sanki...
  • vallaha tüm dosyaları araştırdım yok oyun icinde resimleri cekiyor ama nereye atıyor hayret birşey güzel yeni tcdd modelleri ile manevra görüntülerini verecektim ya bunun bir çözümü olması lazım
  • Arkadaslar bu Gorevleri falan Nerden Alıyoruz?Yaw Şunu Baştan aşagı Biri anlatsın ya?NasıL oynucam nasıL Görevleri Tamamlıcam?Şunu Sıfır'dan biri AnLatsın Sinir OLdum Bişi Beceremiom:))Hady Arkadaslar YardımLarınızı BekLiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slaughter

Arkadaslar bu Gorevleri falan Nerden Alıyoruz?Yaw Şunu Baştan aşagı Biri anlatsın ya?NasıL oynucam nasıL Görevleri Tamamlıcam?Şunu Sıfır'dan biri AnLatsın Sinir OLdum Bişi Beceremiom:))Hady Arkadaslar YardımLarınızı BekLiyorum..

arkadaşım sana başlat programlar train simulator editör tools var buraya gir burda görevleri kendin oluşturacaksın yani görev dedigim bi tren dizisi oluşturacaksın bir istasyondan mesela vagon alacaksın başka bir istasyona ulaştıracaksın birde tren traffic var buda karşıdan tren gelmesini ayarlıya bilirsin yani ayarlar dedigim yerde bir incele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makinist71 -- 31 Temmuz 2006; 18:46:23 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.