Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burası Türkiye 100 dolar fiyat belirlemesi ne kadar yasal bilmiyorumda yani çok abes olmuş bu olay,yeni firmasın sen müşteri toplamaya çalışıyorsun turkcell bile 100 dolar yazmaz yani ilginç bi işlem yapmışlar gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

Burası Türkiye 100 dolar fiyat belirlemesi ne kadar yasal bilmiyorumda yani çok abes olmuş bu olay,yeni firmasın sen müşteri toplamaya çalışıyorsun turkcell bile 100 dolar yazmaz yani ilginç bi işlem yapmışlar gerçekten

aynen 100 usd nedir gözümüz gibi mi bakacağız modeme. evraklarım ulaşmış ama bu evrağı da ayrıca istiyor firma, az önce mail yoluyla gönderdiler. imzalasammı bilemedim :/

• bu arada oristen geçecek arkadaşlar, hizmet numarası ile sorun yaşıyor musunuz, orisin belirttiği hizmet numarasını kabul etmiyor tbtnet.

• Jayus kullanıcısına yanıt

E-devlet sabit hat sorgulama kısmındaki 88 ile başlayan numarayı yazdınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: psu

E-devlet sabit hat sorgulama kısmındaki 88 ile başlayan numarayı yazdınız mı?

hocam şimdi baktım 179 ile başlayan abone no var ,bu numara mı acaba

Xdsl hizmet numarası 10 haneli ve 88 ile başlar.E-devlet sabit hat sorgulama internet hizmeti abone kısmında yazıyor.

• quote:

Xdsl hizmet numarası 10 haneli ve 88 ile başlar.E-devlet sabit hat sorgulama internet hizmeti abone kısmında yazıyor.

hocam bu şekilde üstteki ev telefon numaram . acaba ,179 ile başlayan numaramı hizmet numarası

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 23 Şubat 2021; 18:24:39 >

88 ile başlaması lazım.10 haneli olacak.88 dışındakini kabul etmiyorlar.

Benimki resimdeki gibi.

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET
  • quote:

88 ile başlaması lazım.10 haneli olacak.88 dışındakini kabul etmiyorlar.

Benimki resimdeki gibi.

beni bulmazsa şaşardım bu şekilde anormal durumlar. :) oris adam gibi işini yapsa dediğiniz gibi 88 ile başlardı. şimdi sıkıntıyı gelde anlat iki firmaya .TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 23 Şubat 2021; 18:48:8 >

Ben gıbırnet kullanıyorum, e-devlette abonelik bile görünmüyor.
  • Başvuru sayfasında ilk seçimde “evet, hayır” seçeneği var ama ne için sorduğu belli değil ?
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Evinizde internet aboneliği var mı? Diye yazıyor ama beyaz zemin üzerine beyaz yazıyla yazıldığı için çok zor farkediliyor.
  • SerÇel kullanıcısına yanıt
    Hiç farketmedim eyvallah
  • Dün evrakları kargoladım, bugün öğleden sonra ulaştı ve işlemler başladı diye aradılar. Saat 18:00 de eve geldim internet yok. Aradım geçiş tamamlanmış kullanıcı adı ve şifreyi girdim net geldi.

Geçiş işlemi aynı gün 3-4 saat içinde tamamlandı.

Modemde ulaşılabilir hız 98 Mbps, 79 Mbps hız tanımlanmış 5 ghz bağlantı ile 73 Mbps alıyorum.

Gıbırnet'e göre ping değerleriniz ne durumda hocam? Online oyun, video vb. siteleri deneyimleyip sonuçları aktarabilirseniz memnun olurum.

• Pazartesi günü başvuru evraklarını göndermiştim. Bugün ulaşmış, işlemler başlamış. Bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gıbır düşük ping vaad ediyor. 8 den yukarı görmedim. Siz de kaç? Vaadiniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökkubbe G kullanıcısına yanıt
    Speedteste gıbır 6 çıkıyordu tbtnette 8 çıkıyor Hocam. Oyun maalesef oynamıyorum.

Teşekkür ederim hocam. Bazen speedtest kafasına göre otomatik sunucu seçebiliyor test yaptığınız sunucu aynı mıydı ona dikkat ettiniz mi?

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt
    Gıbırnetin kendi sunucusundan yapıyordum, tbtnetin de kendi sunucusundan yapıyorum. İstanbul sunucularını seçtiğim zaman 12 çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.