Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende turknette memnunum ama ekstra hız için geçmeye değer mi ping değerleri nasıl kopmalar yoğunlukta hız düşmeler var mı kullanıcı yorumlarını takip edelim bakalım.

Ayrıca altyapı sorgulattigimda Max 18mb alabilirsiniz diyor ama VDSL mevcut 100mb alabiliyorum port mağduru olmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @BoDuR @mustafa371988 Hala %50 kayıp var mı sizde de?

88 mbit tanımlı hat

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 22 Şubat 2021; 19:28:56 >
  • Bizim bina altyapısını fiber miş o yüzden diğer 74.90 lık paketi kullanamıyorum diğeride biraz pahalı sanırım buna biz çözüm yok mu?

• NewsTR kullanıcısına yanıt

Kayıp nasıl belli oluyor benim şuan iyi sorun yok.Modemim 2.5 ghz kablosuz test yapınca bu değer çıktı.Kablolu yapsam 90 üstü çıkıyor bu hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa371988 -- 22 Şubat 2021; 20:21:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

Kayıp nasıl belli oluyor benim şuan iyi sorun yok.Modemim 2.5 ghz kablosuz test yapınca bu değer çıktı.Kablolu yapsam 90 üstü çıkıyor bu hız.

Kablolu test yapın paketin hızına göre %45-50 daha az çıkıyor özellikle akşam saatlerinde.

Arada düzeliyor tekrar aynı oluyor stabil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 22 Şubat 2021; 20:44:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NewsTR kullanıcısına yanıt

Farklı sitelerden kablolu test yaptım geçiş yapmayı düşünen arkadaşlarda bi fikir sahibi olsunlar.

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Görünen o ki ping ve jitter biraz kötü diğerlerine göre. 75 mbit turknet vdsl var ve altyapım çok iyi olmadığı için 40-42 mbit bağlanıyorum. Az önce nperf testi yaptım ping 13 jitter değeri 4 çıktı. Sizde ise ping 25 jitter 8 çıkmış. Önceki sayfalarda da hafta sonu maç zamanı bağlantı bayağı kötü olduğundan bahsetmişler. Ayrıca yalın internetmiş. Ev telefonunu taşımam mümkün değil. Yine başka firmalara bakmam gerekecek gibi.

• DasheriM kullanıcısına yanıt

Ev telefonu ile internet veren turknet ve türk telekom oris var galiba diğerleri telefon işine girmiyor,onlardada bu fiyatlara internet yok.

• TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

Telekom ve orisin fiyatları uçuk evet. Turknet aynı fiyat 85 tl 100 mbit fiber ama vdslden geçiş yapmıyorlar. Kapatıp tekrar açın diyorlar. O zaman da numarayı kaybetmiş olacağım. Sinir bozucu bir durum.

Merhaba hocam hangi şehirden alıyorsunuz bu değerleri ve altyapı nedir fiber/vdsl?

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

Merhaba,Kastamonu/Merkez vdsl altyapısı türktelekomun

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Bende gıbır'da 35 mbps kullanıyorum cumartesi ve pazar hızlar bende bariz düştü. FB maçında donması kötü oldu. Gıbır ana konusunda da bazılarının hızı düşmüş yazanlar vardı. Hafta içi sorun yoktu. Sanırım kapasite sorunu başladı hayırlısı.

tbt gecmeyi dusunuyorum bende ama modem ucreti kafama karısdırdı telekom kiralik modem kullanıyorum sartmanade 370 tl karsılıgında alabilirsin diyor bunların gonderdigi sartnamede 100 dolar+kdv diyor 370 tl lik modeme yaklasık 1000 lira istiyorlar bisey oolursa cok sacma geldi bana..

• promil06 P kullanıcısına yanıt

Hocam o ücretler modemi geri iade etmezseniz size fatura edilecek tutarlar. Yani modeme 370TL vermiyorsunuz. Abonelil iptalinde o modemi geri iade etmek zorundasınız. Yoksa fatura ederler.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    hocam onu biliyorum onda sikinti yok olurda modeme bisi olursa o parayi odersiniz diyor sartnamede..olurda dustu kirildi yada basina bisi geldi 370 tl makulda 100 dolar+ kdv cok ucuk bir rakam olmus..cin menseli dandik modem verdigi zaten ttnetin.
  • promil06 P kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi verdikleri modem o fiyatı hak etmiyor ama yapacak bir şey de yok.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    iyide hocam gibirnet sartnamede 350tl yazmis bunlar sartnamade 100 dolar+kdv yaklasik 3 kati ayni modem . sonucda telekoma oduykruz modem ucretini bu fark neden oluyor. 3krs kar edecez derken zararli cikacaz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promil06 -- 23 Şubat 2021; 0:57:15 >
  • Bugün geçiş için evrakları verdim, hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerÇel

Bugün geçiş için evrakları verdim, hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun. Umarım bizim gibi sizler de memnun kalırsınız.

• BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hocam, inşallah
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.