Şimdi Ara

TBL -Avrupa Transfer Gündemi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
8.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ukic tamamen iyileşti, haftasonu Two Nations Cup'ta oynayacak. Ayrıca Spahija sanırım Erbil'i de Hakan'dan önce düşünüyor, en azından benim elde ettiğim izlenim bu yönde. CSKA'ya karşı harika oynamıştı Erbil. Eğer guardlarımız bu en azından hazırlık maçlarındaki performanslarını sürdürürlerse 1 numarada sıkıntı çekmeyiz. Zaten Ukic'i tartışmaya gerek yok, maç kondisyonu kazanması yeterli olacaktır.
  • Kobe, kendisine senelik 6.7 milyon dolar öneren Virtus Bologna'dan 15 milyon dolar civarı bir rakam talep etmiş deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Kobe, kendisine senelik 6.7 milyon dolar öneren Virtus Bologna'dan 15 milyon dolar civarı bir rakam talep etmiş deniyor

o o o o 15 mi
  • Kobe'nin Virtus Bologna ile büyük oranda anlaştığı söyleniyor. 40 günlük bir kontrata karşılık 3 milyon dolar para alacakmış deniyor.

Bologna'nın başkanı anlaşma ile ilgili "Ekonomik bir anlaşmaya vardık ancak bir sorun var, benim o kadar param yok." demiş
  • Anadolu Efes-Aliaga Petkim maçı çok güzel ! geçmiş MM & İsmet Badem ikilisi yine muhabeti koyulaştırmışlar..Ne yapsak alsak mı Lig tv?
  • Kevinn Pinkey, Aliağa'yla anlaşmış.
  • arkadaş şu kirk penney'yi yine kimse almadı ya, delirecem
  • Beşiktaş-Telekom maçında atmayanı dövüyorlar ! ..İddia programında 162 üst verdim sanmıştım ama meğerse 172 olmuş ,dedim 90-80 bitmez bu maç..Ama şimdi ...
  • NBA Semih'e yaramış mı yoksa bu maçta mı öyle görünüyor
  • Bu takımın Eurocup da olmaması anlaşılmaz....Yalnız ligde falan DW gitmese bile başarı gelmez, çünkü Ergin hoca rotasyonu çok kısa tutuyor..Bir bakıma mecbur da ,yedekler belli.
  • Sine ödül aldı
    Karşıyaka-GS maçı beklediğim gibi geçmedi.Umarım Efes-Olin maçı zevkli geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sine ödül aldı
    Karşıyaka-GS maçı beklediğim gibi geçmedi.Umarım Efes-Olin maçı zevkli geçer.

hiç sanmıyorum efes zaten önde olin geçen seneki gibi değil zaten her sene o bütçeye o kadar iyi yabancılar bulamazsın, olin gibi takımlar alttan oyuncu yetiştirmezlerse belli bi seviyede belki tutunurlar ama belli bi yerden sonra düşmeye başlarlar
  • Zaten çekişmeli beklemiyordum ama şu ana dek ekran karşısında sıkılmadım atmosfer ile zevkli bir maç izleniyor...Çekişme olmasa da 20+ ile giden maçlar bile zevkli olabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.