Şimdi Ara

TBL -Avrupa Transfer Gündemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
8.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer sezonu açıldı transferler başladı..

Efes Kerem ile sözleşme yeniledi.Yabancılar Rako hariç yollar ayrılacağı söyleniyor ,Cenk-Sinan kalıcı,Thorton belli değil .Dusko Savanovic ile sözleşme imzalanmış.
    Fenerbahçe Ülker ..Bourousis söylentileri başladı...Kaya ,Kinsley ve Jasi gidecek isimler olabilirler diye düşünüyorum..Ama final noktalandıktan sonraya bırakmışlardır.
    Beşiktaş ...Serkan ayrılmak istiyor..Ergin hoca merak etmeyin diyor..Bence artık Beşiktaş tamamen gençlere yönelsin arada bir renk katarlar hiç değilse..Ne taraftar hakediyor şampiyonluğa oynayan bir takımı ne de bu yönetim ile olmaz bu iş..

Real Madrid de yeniden yapılanmaya gidiyor oradan biraz yararlansak diyorum hani.Diğer yandan NBA de lokavt durumunu falan beklemeli ona göre hareket etmeli diyorum.Son rütuşlar o zaman yapılır falan.Sanırım birçok takım da böyle düşünüyor.

• Efes Savanovic'i alabilirmiş. Almış.

Ha bu arada yazmışsın.

Çok beğendiğim bir oyuncu.Bize gelsin çok isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 11 Haziran 2011; 1:31:09 >
  • Yahu o değilde Saras gelsin diye bekledik yıllardır gelsin de adamı canlı izleyelim dedik.Geldi canlı izleyemedik gidiyor.Keşke kalsa.
  • Bence Fenerbahçe'den gidecekler, May, Lavrinovic ve Saras. Kaya ve Kinsey'e daha düşük ihtimal veriyorum. Fenerbahçe kesinlikle şut yüzdesi yüksek bir guard almalı öncelikle. Vidmar'ın iyileşeceğini düşünürsek, yanına dış tehditi olan bir pivot alınabilir Bourousis bu konuda iyi bir tercih. Bourousis gerek boyalı alandaki sertliği gerekse 3 sayı çizgisinden iyi bir tehdit. Bir ara Pargo söylentisi çıkmıştı, ama Pargo uzatmış duyduğum kadarıyla kontratını.
  • Yalnız Lavrinovic finalde beklediğimiz,istediğimiz gibi oynuyor.May ile Saras giderse kalabilir bence.İyi bir Lavrinovic kalmalı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Yalnız Lavrinovic finalde beklediğimiz,istediğimiz gibi oynuyor.May ile Saras giderse kalabilir bence.İyi bir Lavrinovic kalmalı hatta.

Lavrinovic'i hocam Euroleague'te gördük, sürekliliği olan bir adam değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

http://www.htspor.com/beko_tbl/haber/638838-fbahcenin-dev-plani

Umarım doğrudur.

Papaloukas 3 3.5 milyon euro alıyor. O parayı veremeyiz

quote:

Yalnız Lavrinovic finalde beklediğimiz,istediğimiz gibi oynuyor.May ile Saras giderse kalabilir bence.İyi bir Lavrinovic kalmalı hatta.

Gs uzunları yerine Euroleague uzunlarına karşı iyi oynaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

http://www.htspor.com/beko_tbl/haber/638838-fbahcenin-dev-plani

Umarım doğrudur.

Papaloukas 3 3.5 milyon euro alıyor. O parayı veremeyiz

quote:

Gs uzunları yerine Euroleague uzunlarına karşı iyi oynaması gerekir.

Yok o da var ama iyi şut soktu.Ben bize geldiğinde acayip sevinmiştim süper transfer diye.
  • Güzel konu olmuş,

Gs de ender arslan ve seibutis söylentisi vardı seibutis rtyas la anlaştığını açıkladı.
  • Fenerbahçe Bogdanovic ile de anlaşmış. Açıklama için final serisinin bitmesi bekleniyor.
  • Bogdanovic'i baya önce duymuştum.İzledim bu sene birkaç kere.Aslında çok aradığımız adam olabilir.Ara ara skor kısırlığı yaşıyor takım.O aralarda garip garip şutlar sokabilecek bir takım.
  • Sırp yıldız CSKA Moskova'da
    Gelecek sezona iddialı bir kadro ile girmek isteyen CSKA Moskova, Nenad Krstic ile anlaştı

Yakın geçmişte Avrupa'nın en etkili takımları arasında yer alan ancak özellikle bu sezon, yatırımın azaltılmasına paralel olarak eski günlerini aratacak performans sergileyen CSKA Moskova, gelecek sezon yeniden ayaklanmaya hazırlanıyor.

Rus devi, kariyerinin önemli bir bölümünü NBA'de geçiren Nenad Krstic ile anlaşmaya vardı. 27 yaşındaki Sırp pivotun 2 yıllık kontrat karşılığında 6 milyon Avro alacağı öğrenildi.

2001-2004 yılları arasında Partizan'da oynadıktan sonra New Jersey Nets'in yolunu tutan Krstic, 2008'e kadar bu takımda oynayıp, bir yıllık Triumph Lyubertsy (Rusya) macerasının ardından Oklahoma City Thunder'ın yolunu tutmuştu. Bu takımın as uzunu olan 2.13 metre boyundaki milli oyuncu, geçtiğimiz Şubat ayında, Jeff Green ile birlikte Boston Celtics'e takas edildi ancak burada genellikle yedek uzun olarak görev yaptı.

Celtics'te 24 maçta 23.0 dakika, 9.1 sayı, 5.3 ribaunt ortalamalarıyla oynayan Krstic'in NBA kariyer ortalaması 419 maçta 25.2 dakika, 10.0 sayı ve 5.4 ribaunt oldu.
  • Bourousis gelecekse Lavrinovic' i gözden çıkarabiliriz.May ve Saras büyük ihtimal gidecektir.Vidmar ve Bourousis' le pota altımız çok sağlam olurdu.Birde guard pozisyonuna en az Ukic kadar kaliteli bir adam aldıkmı EL' de iyi işler çıkarır bu takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bourousis gelecekse Lavrinovic' i gözden çıkarabiliriz.May ve Saras büyük ihtimal gidecektir.Vidmar ve Bourousis' le pota altımız çok sağlam olurdu.Birde guard pozisyonuna en az Ukic kadar kaliteli bir adam aldıkmı EL' de iyi işler çıkarır bu takım.

PG ye para harcamaya gerek yok bence. Zira Ukic zaten mükemmel bir PG. Hatta bana göre Emir PG pozisyonunda Ukic'den bile daha iyi. Bize pota altında kalıplı ve orta mesafe şutu iyi bir pivot lazım. Bourousis gayet iyi bir seçim. Bence başka da bir transfere ihtiyacımız yok. Tabii Bogdanovic ile anlaşıldı ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bourousis gelecekse Lavrinovic' i gözden çıkarabiliriz.May ve Saras büyük ihtimal gidecektir.Vidmar ve Bourousis' le pota altımız çok sağlam olurdu.Birde guard pozisyonuna en az Ukic kadar kaliteli bir adam aldıkmı EL' de iyi işler çıkarır bu takım.

PG ye para harcamaya gerek yok bence. Zira Ukic zaten mükemmel bir PG. Hatta bana göre Emir PG pozisyonunda Ukic'den bile daha iyi. Bize pota altında kalıplı ve orta mesafe şutu iyi bir pivot lazım. Bourousis gayet iyi bir seçim. Bence başka da bir transfere ihtiyacımız yok. Tabii Bogdanovic ile anlaşıldı ise.

Aynen katılıyorum çünkü Vidmar, Engin ve Kinsey de dönüyor olacak. Sadece can alıcı yerlere bu transferleri yapmamız lazım.
  • Bence FBÜ'de Jasi ve May'in yerine mesela Bourousis ve Llull olsa tadından yenmez.Llull tam aradığımız adam olabilir PG,SG oynuyor.3 lük tehdidi var.Smaç da var,hızlı..ELde mesela

Ukic-Llull-Tomas-Bourousis-Vidmar

Daha kenarda Ömer,Lavrinovic,Emir,Engin,Oğuz,Kaya,Mirsad,Kinsey gibi isimlerin olduğunu düşünürsek F4 o kadar da zor değil gibi bu tür bir kadroyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Something -- 13 Haziran 2011; 23:46:49 >
  • Llull çok dağınık yahu.Onun biraz daha toplu olanı belki onun kadar yeteneklisi gelecek büyük ihtimalle Bogdanovic.
  • quote:

Llull çok dağınık yahu.Onun biraz daha toplu olanı belki onun kadar yeteneklisi gelecek büyük ihtimalle Bogdanovic.

İspanyollara ayrı bi sempatim var da Mesela Navarro'yu çubuklu içinde görsem Sarası gördüğümden daha çok sevinirim heralde.Gözyaşı damlaları yeter

Ayrıca Bogdanovic aslında ekol olarak Ukic,Tomas,Lavrinovic ile daha iyi anlaşabilir.O yüzden daha mantıklı olabilir uyum açısından.Ama gene de Llull'u izlemek daha bi keyif verir bence.
  • Kinsey'i bize verin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.