Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba cuba serrano lavado kahvesini denemek istiyorum. Satış planiniz var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni satış kampanyanızı bekleyen kişi sayısı oldukça fazla. Umarım bu kadar beklediğimize değecek güzel bir kampanya yaparsınız. İyi çalışmalar.
  • Arkadaşlar firmayla az önce telefonla iletişime geçtim. Çarşamba veya perşembe günü güzel bir indirim gelecekmiş. Stoklarınızı tüketin haftaya taze kahve kokacak her yer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mehmet beyden tam bayram öncesi 4 adet single origin kahve aldım. Kendisinin de söz verdiği gibi bayram tatili öncesi yetiştirdi hepsini. Ayrıca satışta olmayan Türk kahvesinden de hediye olarak göndermiş. Kendisine teşekkür ederim. Mehmet beye anlaşmalı olduğu kargo firmasını değiştirmesini tavsiye ederim. Her ne kadar e-gurme özenle adresleri hazırlasa da, kargo firması anlaşılmaz bir şekilde, sistemlerinde geçerli olan adresi giriyorlar. Bu da ne yazık ki çoğunlukla hatalara ya da gecikmelere yol açıyor.

• Arkadaşlar merhaba; önerebileceğiniz kaliteli bir çekirdek var mıdır?(asiditesi yüksek)
  • geçtiğimiz ay 3 kahve aldım. kahveler hızlı ve sorunsuz geldi. aromalı kahvelerde siteye eklenirse çok güzel olacak.
  • merhaba 2 kahve aldım (250gr ikisi de) fakat %45 indirim uygulanmadı dh45 koduna?
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    egurme kullanıcısına yanıt
    geçmiş kampanya kodu olduğu için geçerli değildir. bu ayın kampanyası başladığında egurme kullanıcısı yeni bir kod yayınlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyankizu

geçmiş kampanya kodu olduğu için geçerli değildir. bu ayın kampanyası başladığında egurme kullanıcısı yeni bir kod yayınlıyor.
    Bu ayın kampanyası nezaman başlıyor peki ayın 10'u oldu? :) Olmadı overdose'dan alıcam fiyatlar daha uygun orada aslında fakat ben burayı denemek istedim.
  • Herkese selamlar, kampanyamız güncel stoklarla yarın sabah yayınlanacaktır.
    Detaylı açıklamada da başlığın güncellenmesi ile birlikte girilecektir.

Kampanyayı sıcak fırsat olarak işaretleyen ve favorilere ekleyenlere ayrıca teşekkür ederim, daha fazla kişiye ulaşmamıza katkıda bulunduğunuz için.

Görüşmek üzere :)
  • Merhaba,

Kampanyamız an itibariyle aktiftir

İyi günler dileriz
  • Merhabalar kampanyanızdan ve sitenizden bugün haberdar oldum. 4x100Gr. Fiyat/Performans Harman Kahve Tadım Paketi denemek için almak istiyorum fakat 69,50 liralık fiyattan dh45 kodu indirim mi yapacak yoksa indirimli fiyatı mı bu yoksa?
  • indirim kodu çalışmıyor.

• bir kez daha siparişimi verdim bakalım.

spooker42

tek paket üründe kod çalışmaz. en az iki paket olmalı
  • tadım paketlerinde de indirim olmuyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: egurme

Merhaba,

Kampanyamız an itibariyle aktiftir

İyi günler dileriz
    İndirim kodu çalışmıyor?
    Edit: Dün çalışmıyordu bugün çalışıyor sipariş verdim #15063 teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 11 Temmuz 2019; 12:52:42 >
  • Siteye girmiyor

• 3 adet sipariş verdim, indirim kodu da çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

Siteye girmiyor
    Şu an sitemiz aktif, sitede oluşan yoğunluktan dolayı ufak bir arıza yaşadık, kusura bakmayın
  • egurme kullanıcısına yanıt
    Yeni kahveler eklenir mi yakın zamanda? Özellikle benim favorim Kenya/Kariru ve Endonezya/Sumatra. En azında sumatra kahvesi olması lazım diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.