Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten 40 çeşit kahve var mı? sumatra kahvesi göremedim...
  • Merhaba,

Paket açılmadan kahvenin tazeliğini koruma süresi ne kadardır acaba? Haftada 4-5 fincan tüketiyorum. Çekirdek olarak alıp kendim çekiyorum. Kampanyadan yararlanabilmek için 2 paket aldığımda bana bayağı idare eder gibi geliyor. Bu nedenle tazelik süresi önemli.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan387

06-06-2019 tarihinde sipariş ettiğim Sipariş #14984 (06/06/2019, 01:47) kahvelerim hala elime ulaşmadı. Kargo kontrol ettiğimde hiç adrese gelmediği halde iade olduğu görünüyor.

Konuyla ilgili mail attım, dh üzerinden yazdım, site üzerinden yazdım herhangi bir geri dönüş olmadı.

Arkadaşlar açıkcası pek tavsiye etmiyorum siparişleri takip etmiyorlar. Ve sorunum düzelene kadar bu mesajı editlemeyeceğim.
    Ozan Bey Merhabalar;

Normalde her kampanyada kargo firmasından dolayı %2-4 arası problemli gönderi sorunu yaşanıyordu. Bu etaba özel bayram öncesi ve sonrası döneme denk geldiği için yaşadığımız kargo firması kaynaklı problem %15'e kadar çıkmış durumda. Gelen tüm mailleri dikkate alıyor ve paketlerin tekrar gönderimi için işlemleri yapıyoruz.

Sizin gönderiniz de geri döndüğü gün tekrar tarafınıza yola çıkmıştır. Yarın yeni gönderinin takipçisi olup bir sorun yaşanması halinde müdahale edeceğim. Bayram sonrası yoğunluğu geçtiği için bir sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtybgl

Salı günü 3 tane kahve siparişi verdim, Perşembe günü elime ulaştı. PM’den satıcı arkadaşa yazdım hızlı olması için ama sanırım yoğunluktan dönemedi. Fakat sonuçta gayet hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kahveler güzel paketlenmiş, beğendim.
    Tekrar sipariş vermek istiyorum ama aromalı kahvelerden hangisini önerirsiniz? Site de çok bulamadım aromalı kahveleri.
    Merhabalar; hızlı gönderi talebinizi gördük ve dikkate aldık ancak hem pm hem mail hem wattsap üzerinden farklı kanallarla çok fazla mesaj alıyoruz hepsini dikkate almaya çalışıyoruz ancak cevap vermek için hepsine yetişemediğimiz oluyor kusura bakmayın. Aromalı kahve üretimini maalesef durdurmuş bulunuyoruz, üzülerek bu konuda yardımcı olamayacağımı belirtmek isterim. Keyifli forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

gerçekten 40 çeşit kahve var mı? sumatra kahvesi göremedim...
    Merhabalar; 33 yöresel 11 harman kahve ile toplamda 44 çeşitte indirim kampanyamız devam etmektedir. Sumatra şu an mevcut olmamakla birlikte ithalat programımızda yer almaktadır. Keyifli alışverişler.
  • kampanyayı geç gördüm. daha doğrusu eski başlığı takip ediyordum bu başlığı yeni gördüm.
    çoğu kahvede stok bitmiş gözükuyor. stok açılma durumu var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TirelessMidfielder

Tekrar merhaba
    Biraz sitede gezinirken siparişimi verdim.#15026
    Karışımlarınızı bir deneyeyim bakalım.diğer konulardaki önerilerinizi inşallah bir sonraki etkinlikte deneyeceğim.
    Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Selamlar
    Siparişim kargoya verilmiş görünüyor.ancak takip kodu ne sitenizdeki profilimde ne de bana gelen emailde yazmıyor.mng kargodan da herhangi bir sms gelmedi kargonuz teslim alınmıştır diye.takip kodunu özelden gönderirseniz veya profilime yüklerseniz sevinirim.kargoya verilişin üzerinden 5 gün geçtiğini hesaba katarsak ilgilenmenizi rica ediyorum.
    Sipariş no :15026
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TirelessMidfielder -- 19 Haziran 2019; 2:2:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: egurme

Ozan Bey Merhabalar;

Normalde her kampanyada kargo firmasından dolayı %2-4 arası problemli gönderi sorunu yaşanıyordu. Bu etaba özel bayram öncesi ve sonrası döneme denk geldiği için yaşadığımız kargo firması kaynaklı problem %15'e kadar çıkmış durumda. Gelen tüm mailleri dikkate alıyor ve paketlerin tekrar gönderimi için işlemleri yapıyoruz.

Sizin gönderiniz de geri döndüğü gün tekrar tarafınıza yola çıkmıştır. Yarın yeni gönderinin takipçisi olup bir sorun yaşanması halinde müdahale edeceğim. Bayram sonrası yoğunluğu geçtiği için bir sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Siparişim MNG Kargo sebebi ile 17 günde elime ulaştı bence kargo şirketini değiştirmeniz lazım acilen

Kahve yorumlamak gerekirse 1.Crack Light kahve daha önce hep dark içenlere farklı gelebilir açıkcası bana baya farklı geldi daha sonra anladım ki dark içtiğim için sanırım hep.

• kahveler bitmiş stok yok mu?
  • indirim bitmiş heralde böyle bir kupon bulunmamaktadır diye benTaze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyorde uyarı veriyor
  • Merhaba, haziran kampanyası olacak mı? Ayrıca Kenya AA plus stokta yok gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynak19 -- 21 Haziran 2019; 10:27:52 >
  • Yeni kampanya yok mu :(

• Stokta olmayan kahvelerin sayfada gösterilmemesini sağlamak o kadar da zor olmamalı...
  • Herkese selamlar, Haziran etabı yani kampanyamızın son aşaması bir önceki etapta araya bayram tatili girmesi sebebiyle kısa bir müddet sarkacaktır. Biraz bekletip güzel bir duyuru yapacağız.
  • ksk35461 kullanıcısına yanıt
    Bu seri de çok güzel çıktı, özellikle Guatemala huehuetenango kahvesini çok beğendim. Teşekkürler

• takip
  • Hocam yeni kampanya olmayacak mı Temmuz için?

• Benim de 5-6 günlük kahvem kaldı
    Son siparişimde en beğendiğim kahve Peru Grade 1 oldu bu arada.

• Benim de kahvem bitmek üzere. Beklemedeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, 6-7 gün içerisinde güncel kampanyamızın duyurusunu yapacağız. Görüşmek üzere, herkese iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.