Şimdi Ara

Tayyip Erdoğan' ın yeni reklam filmi. Reklam böyle yapılır... #Zümrüdü Anka (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

bu devirde at mı kaldı diyen arkadaş reklam filmini izle önce atları orada izle birde

Alıntıları Göster
    Kafası güzel arkadaşım, Osman Gazi' den, Fatih' ten, Yavuz' dan Atatürk' ten bahseden bir filmde veya reklam filminde ulaşım olarak ne olması gerekiyordu? O devirde uzay mekiği mi vardı? Bu kadar mı dar görüşlüsünüz ben neye cevap vermişim sen ne saçmalamışsın. Sizi adam yerine koyup cevap vermek bile yakışmıyor ama insan tutamıyor kendisini. Allah anana babana sabır versin.

• Reklamdan anladığım kadarıyla kuş ötmüyor?
  • SON DEMOKRASİ BÜKÜCÜ

RECEP "AANG" ERDOĞAN GELIYOR!!! BEYLER !!!

• http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-erdogandan-mardinlilere-simdi-size-bir-mujde-veriyorum-40873108

quote:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin mitinginde konuştu. Mardinlilere 'Size şimdi bir müjde veriyorum.' diyen Erdoğan, "Bir millet bahçesini Mardin'imize kavuşturuyoruz. Anne baba yavrularımız gideceksiniz o millet bahçesinde yatıp yuvarlanacaksınız." ifadelerini kullandı.

Yeşilliklere yatıp, yayılıp yuvarlanacaksınız. 16 yıllık tek parti iktidarının vatandaşın cebindeki parayı buharlaştırınca yapabileceği tek vaad bu elbette.

Şaka gibi değil mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Hadi velev ki böyle diyelim. Neden yargılamıyorsunuz onları? Adam hayvana tecavüz eder serbest bırakılır, kadına şiddet uygular serbest bırakılır. Tecavüzcüsü, taksicisi tacizci çıkar.. Neden bir şey yapamıyorsunuz bunlara? Hadi onu bunu geçtim, 2 kere hayvan hakları yasasını reddedenler kimler?
    Bana ne diyorsun kardeşim git hükümete konuş 🤣 Ben burda kimseyi savunmuyorum neyse onu söylüyorum. Siz her doğru söyleyeni karşınızda yada AKP li mi görüyorsunuz. Ben size derken sen ve senin gibiler için genişlettim orayı. Hayır şimdi bile öyle konuşuyorsun ki sanki 16 sene önce kurulmuş TURKİYE CUMHURİYET İ bundan önceki onlarca hükümette varmış da AKP kaldırmış veyahut getirmemis bu kanunları. Valla ben artık çözemiyoru, anlamıyorum bu kafa yapısını ne düşünürseniz düşünün. Burada laf anlatmak imkansız. İyi forumlar.

• Osmanlı'daki herkesin adını söyleyip ATATÜRK diyemiyor. Kuyruk acınızı bu seçimde bitiricez inşallah AK'çılar.
  • Akp/tayyibin projeleri halktan para toplamaya yönelik projeler.Köprüleri kanal istanbulu yapacaklar ulaşım kolaylığı olacak.Fakat o köprülerden geçiş parası alınacak.Akpliler böyle düşünmezler.Onlar turkiye uçuyor diye düşünürler.Geçmişte baharata ulaşmak için keşifler yaptılar.Kanal istanbuldada rusya ukrayna kanal istanbuldan başka alternatif yollar ararlar mı bilinmez.

Türkiyede 16 yıl başka partide iktidarda olsaydı bölünmüş yolları köprüleri o iktidarda yapardı. Asıl önemlisi 2013e kadar türkiyeye para akışı olduğunda bunu değerlendiremediler.Kendi başarısı zannettiler.Birde geçmişte akpyi tayyibi eleştirenler bunda bir kerametmi var algı yönetimiyle türkiyedeki insanlar amerika almanya AB akp/tayyibin söylediklerine inanıyor teslim oluyorlar türkiye acaba uçuyormu diyerek akpye koştular.Algı yönetimi mesela türkiye borç içinde denildiğinde yandık bittik değilde dünyada en çok borcu çevirecek ülke diyorlar.bir süre sonra türkiye borç içinde söylemi unutuluyor.diyen kişi ülke kuruluşda unutuyor.Yıllarca akp algı yönetiminden kazandı.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır heykel diktiniz, her sabah çocuklara Atatürk dedirttiniz de ne oldu? Ülke " Muasır Medeniyetler Seviyesine " erişti mi ülke?

Bu reklamda Atatürk yer alsa bu defa da prim diyecektiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRoot -- 20 Haziran 2018; 22:45:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Yıllardır heykel diktiniz, her sabah çocuklara Atatürk dedirttiniz de ne oldu? Ülke " Muasır Medeniyetler Seviyesine " erişti mi ülke?

Atatürk olmasaydı Türkiye komşusu Irak ve Suriye'den farksız olurdu 15 senede getirdiğiniz yer ortada.

• shankssan kullanıcısına yanıt
    Tatava yapma. Soruyoruz işte. Hükümetin bir taraflarından tutmak isteyenler cevap versin cevap verecek yüzü varsa. CHP iki kere meclise önerge sunduğu zaman neden reddettiler? MHP'nin sunduğu "Çocuk istismarını engelleme komisyonu" neden AKP oyları ile reddedildi?

• Pokemondaki efsanevi pokemona benzemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    İtitirt İlmisiydi....

Çiyaçet mi yapiyoçun çennn.....

En büyük Atatürk'çü biziz! Arka planda neler oluyor zerre haberiniz yok :) Heykel dikip zevke gelmekle, rakı yudumlayıp kendini aydın zannetmekle olmuyor bu işler. Keşke olsaydı ama gerçekler işte.....
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    Haklısın valla hocam.. Pokemona benzemiş..
    Biz ne anlarız Kızıl Elma'dan, Zümrüd'ü Anka'dan...
    Biz ne anlarız " Kudretinin ulaştığı yerlere onların hayallerini dahi ulaşamasın" cümlesinden..
    Biz ne anlarız " Süleyman Şah'dan, Melik Şah'dan, Alparslan'dan, Kürşad'dan.. "
    Biz ne anlarız " Tarihi, Atayı, Kardeşi Kollamaktan "

Bize Snapchat filtreleri lazım.
    Bize Insta filtreleri lazım.
    Bize bağımsız yerli filmler lazım.
    Bize haksız frag elde edilemeyen " ÇİİİT " siz oyunlar lazım.
    Biz zaten üreten bir gençliğiz, bize yüksek download hızları lazım..

Biz Atatürk gençliğiyiz! Bize sansürsüz filmler lazım...
  • vaypcnet kullanıcısına yanıt
    Hocam ak parti projleri başkalarına yaptıracağına devlet yapsa daha iyi değilmiydi. Avrasyayı osmangaziyi yavuz sultan selimi havalimanını şehir hastanelerini yapmak için Yap işlet devrete ne gerek var. Avrasya osmangazi yss toplam maliyeti 15 milyar dolar kadar. Havalimani 25 milyar euro. Zaten kredilerin çoğunu birkaç yıl geri ödemesiz kamu bankaları veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

Hocam ak parti projleri başkalarına yaptıracağına devlet yapsa daha iyi değilmiydi. Avrasyayı osmangaziyi yavuz sultan selimi havalimanını şehir hastanelerini yapmak için Yap işlet devrete ne gerek var. Avrasya osmangazi yss toplam maliyeti 15 milyar dolar kadar. Havalimani 25 milyar euro. Zaten kredilerin çoğunu birkaç yıl geri ödemesiz kamu bankaları veriyor.

Hiç itiraz etme şansı olmayan vatandaşa borcu takıp yıllarca geçmeyeceği köprünün parasını ödetmek varken kendi medya grubunu besleyeceği devletin bütçesini neden buna harcasınlar ?

• Twitter'da gördüm iyi koymuş lafı gediğine

quote:

Ak parti’nin reklam filmindeki kuş, Osmangazi ve Yavuz Selim köprülerini havadan geçiyor! Gişelerden bi geçse tüy kalmayacak üstünde

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    İlginç olan da bu zaten. Hükümet cebimizden bir kuruş çıkmıyor diyor. Peki toplanan vergiler nereye harcanıyor. 16 yılda hükümet devletin parasıyla ne kadar proje yaptı kaç para harcadı bunların ayrıca hesabının yapılması lazım.

• vaypcnet kullanıcısına yanıt
    Hastane yapmış devletin değil
    Baraj yapmış devletin değil
    Havalimanı yapmış devletin değil
    Köprü yapmış devletin değil
    Nükleer Santral yapacak çoğunluğu devlete ait değil üstelik yapan firma ülkede bazı ayrıcalıklar kazanacak vs.
    İHA, SİHA vs. şeyleride üretenler devlet değil zatende yapan firma AKP'li Allah biliyor tanesinden ne kadar öpüyorlardır devlet demirbaşına alım yaparkene.
    Ak parti yapmış(?) ama vatandaşa hizmet için değil yandaşın cebini doldurmak için.
    Uyku tatlı geliyor sanırım, kalk bir banyoya git yüzüne bir su sür belki gerçekleri görürsün rüyandan uyanıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

4 milyon Suriyeliyi ulkeye sokmadilar en azından.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.