Şimdi Ara

Tayland'ta hangi tarihlerde bulunacaksınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
5
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu acma nedenim herkes taylanda gidiyor gitmekte hatta kimileri suan orda ve cogu kisi yol arkadası tatil arkadası deneyimli bir dost arıyor ama kimse kimin ne zaman orda olacagını bilemediginden kiminle iletisime gecip plan program yapacagını bilemiyor. forumlarda genelde aa sendemi o tarihte orda olacaksın gibi sozler donuyor işi tesadufe ve şansa bırakmak yerine herkes buraya ne zaman gidecegini yada ne zaman zarfında gidebilecegini yazarsa belki beraber gidilebilir yada yakın bir zamansa gidis tarihleri aynı zamana denk getirilebilir diye dusunuyorum. benden baslıyalım bismillah :)

Gidiş : 24 OCAK 2014
    Dönüş: 08 ŞUBAT 2014
    gidilecek yerler: 25-01 subat Phuket + 01-08 Pattaya
    Tatil arkadaşı isteği: evet

bu sekilde 4 ana bilgi belirtirsek ortaya cok guzel gruplasmalar cıkacaktır diye dusunuyorum.
    Herkese iyi tatiller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 19 Ocak 2014; 16:04:08 >

• Gidiş : 6 şubat 2014
    Dönüş: 21 ŞUBAT 2014
    gidilecek yerler: Phuket + Pattaya
    Not: Tarihler kesindir. İsteyen bize taylanda da katılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoş bir konu olmuş. herkes taylanda gitmeden rahat edilmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SeS- -- 5 Ocak 2014; 22:23:50 >
  • 15/23 Şubat gidilecek yer: Pattaya 7 gece tek gidiyorum gelecek arkadaşlar irtibata geçsinler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 OCAK - 23 OCAK phuket thy direk uçuş. 1 hafta kaldı :))
    2 kişi birde Mehmet arkadaşım eklendi. 3 kişi olduk.
  • Bi benmi aomestr tatilini sectim yahu

• 17 ocak -27 ocak pattaya
    2. gidişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper79

17 ocak -27 ocak pattaya
    2. gidişim

iyi tatiller kardes tek mi gidiyon kac kisisiniz insallah kafa dengi arkadaslarınla gidiyorsundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

quote:

Orijinalden alıntı: alper79

17 ocak -27 ocak pattaya
    2. gidişim

iyi tatiller kardes tek mi gidiyon kac kisisiniz insallah kafa dengi arkadaslarınla gidiyorsundur

ekip kalabalık biraz sonradan gelecek arkadaslarda mevcut zaten pattayayı biliyorum bu sefer biraz daha kültürel turlar, sahil deniz ve kumsal düşünüyorum :)
  • su an ankaradan ucaga bindim istanbula gidiyorum 00.55 ucagi ile Pattaya ya gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kon211

su an ankaradan ucaga bindim istanbula gidiyorum 00.55 ucagi ile Pattaya ya gidiyorum

İyi yolculuklar kardes tum tatili pattayadami gecirrceksiniz?

• atatürk hava limanindayim tatil pilanim beli degil simdilik pattaya

• iyi tatiller herkese selam

• Arkadaşlar bende 15/23 şubat pattayadayım işk ve tek gidicem varsa maceracı arkadaş sırt çantasını alaın gelsin benimle

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanks06

Arkadaşlar bende 15/23 şubat pattayadayım işk ve tek gidicem varsa maceracı arkadaş sırt çantasını alaın gelsin benimle

tarihllerimiz uymuyor dostum bende tek gidecem simdilik gorunen o
  • guncell
  • Ben de 18-25 ocakta pattayadayım arkadaşlar... Tarihleri uyan arkadaşlarla görüşebiliriz, güzel olur
  • bizim bi parti dondu taylandtan mahalledeki arkadasların dedigine gore pattayada herhangi bi olay yok asayiş bekemalmiş
  • Ben en son 2008 de gitmiştim. O zamanla bu zaman arasındaki en büyük fark türk lirasında ki değer kaybı. 100 lira şu an 1500 baht alıyor, o zaman ise 2800 baht alıyordu. Dolar kuru 1200 civarıydı, şimdi ise 2200 :(

Tayland parasını dolara sabitlemiş. Yani dolar kazanana fiyat farkı yok. Dolar sabit ama diğer parabirimleri değişken. Bir anlamda Resmen para birimleri dolar gibi

ben bankong phucket ve patayayı biliyorum. Bir ay kalmıştım

esnek tarihlerle isteyenlere yol arkadaşı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİ2 -- 17 Ocak 2014; 14:07:28 >
  • 11 Mart gidiş 21 mart Dönüş.

3 kişilk bir ekip kurduk hali hazırda. Ekip sağlam :)

Rota taylandın belli başlı her yerini kapsıyor. Koh samuiden phukete kadar . fırsat olursa kamboçyaya bile akabiliriz.

Okeye 4. eleman olmak isteyen varsa uçak biletini de 1800 tl den alabilme imkanımız var. Free takılmak isterse zaten zorlama yok sadece bizle uçakta eşlik eder. Dönüş yolunda tecrübeleri karşılaştırırdık :))
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.