Şimdi Ara

Tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar (600tl) Alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun oynarken kasmayacak donnayacak , film ve dizi izlerken aynı şekilde tatmin edecek güzel bir tablet arıyorum. Donanımdan anlıyorum ancak tablet konusunda acemiyim.

600tl civarlarında arıyorum. Yani 700-800 verecek bütçem var ancak o kadar para vermektense 100tl daha koyup PS4 almayı düşünürüm.

Dediğim gibi 500-600 civarlarında "kesin al bu iyidir" dediğiniz bir model varsa yine 600'ünde üstüne biraz çıkabilirim. Fiyat performans olarak ne tavsiye edersiniz,teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The VIII -- 10 Aralık 2014; 21:02:48 >

• Lg gpad 8.3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Merhaba , öncelikle cevabınız için teşekkürler ancak ürün için nereye baksam 799 lira.

560 liraya bimekste bir tane var o da teşhir ürünü , bir de istanbulbilişimde 560tl civarında orda da stokta yok.

Şu ürün nasıldır acaba ;http://www.vatanbilgisayar.com/p8110-b-nexus-siyah-arm-a15-17ghz-2gb-16gb-101-cam-bt-android-42.html?srt=UP#genel-bakis
  • Beğenirsen bir çok tablete taş çıkartan asus memopad 7 me 176c alabilirsin hiç bir oyunu kasmaz ama stabilite sorunu var galiba işlemciden dolayı tablet en pahalı 349 tl
  • muhsinarsl4n M kullanıcısına yanıt
    Cevapladığınız için teşekkürler hocam,

Ancak ram minimum 2gb olmalı. Günü kurtarmak istemiyorum,uzun vade kullanmak istiyorum. Bir de 7" değilde 8 hatta 9" arıyorum.

Codegen Quantum 94 modelini alacaktım , 2gb ram 1280x800 çözünürlük ve 4 çekirdek. Ama yorumlar çok dengesiz.O yüzden almadım.

Almışken sağlam bir ürün almak istiyorum maksimum 600-650tl verebilirim.
  • Tab pro 8.4 ü araştır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

Tab pro 8.4 ü araştır hocam.

Merhaba hocam , 600tl'ye LG G Pad V500 8.3" aldım az önce. Bakalım İNŞALLAH pişman olmam :) , teşekkürler yorumlarınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: -VIII-

quote:

Merhaba hocam , 600tl'ye LG G Pad V500 8.3" aldım az önce. Bakalım İNŞALLAH pişman olmam :) , teşekkürler yorumlarınız için

Bence bi bak iptal edebilirsin tab pro da snapdragon 800 var gpadde sd600 var.

• quote:

quote:

Nerden aldınız 600 tlye.Pek piyasada yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

quote:

Nerden aldınız 600 tlye.Pek piyasada yok çünkü.

Gittigidiyor dan hocam. Seventeknoloji diye bir satıcı'dan aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.