Şimdi Ara

TAVSİYENİZ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Smile ile olan sözleşmem bu ay sonu itibari ile bitiyor sizden tavsiyelerinizi rica ediyorum hangi kampanyaya geçeyim uygun ve kullanışlı olanı hangisi acaba ben 1 mbit sınırsız kullanıyorum şu an...

• 13.05.2010'DA SMILE ADSL'DEN TELEFONLA ALDIĞIM BİLGİLER
    İNTERNETİNİ TAŞI KAMPANYASI YOĞUN TALEP ÜZERİNE DEVAM EDİYORMUŞ.
    1 MBIT SINIRSIZ 12 AYLIK TAAHHÜT İLE 6 AY 26,81 TL + 6 AY 45,35 TL ÖDENİYOR. AKTİVASYON ÜCRETİ ALINMIYOR.
    2 MBIT SINIRSIZ 12 AYLIK TAAHHÜT İE 6 AY 36,07 TL + 6 AY 63,81 TL ÖDENİYOR. AKTİVASYON ÜCRETİ ALINMIYOR.
    Not:Bende smile adsl abonesiyim.
  • teşekkürler 1 mbit devam o zaman desenize..
  • Bence netlimitsiz al.
  • netlimitsiz nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

netlimitsiz nedir acaba

8mbit e kadar hıza sahip ve 15 gb ı geçince hızının 512kb a düştüğü ttnetin 49 liralık internet paketi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

13.05.2010'DA SMILE ADSL'DEN TELEFONLA ALDIĞIM BİLGİLER
    İNTERNETİNİ TAŞI KAMPANYASI YOĞUN TALEP ÜZERİNE DEVAM EDİYORMUŞ.
    1 MBIT SINIRSIZ 12 AYLIK TAAHHÜT İLE 6 AY 26,81 TL + 6 AY 45,35 TL ÖDENİYOR. AKTİVASYON ÜCRETİ ALINMIYOR.
    2 MBIT SINIRSIZ 12 AYLIK TAAHHÜT İE 6 AY 36,07 TL + 6 AY 63,81 TL ÖDENİYOR. AKTİVASYON ÜCRETİ ALINMIYOR.
    Not:Bende smile adsl abonesiyim.

Yeni abone olanlar icin gecerli bence tahütü dolan kapatsın baska ısp gecsin
  • Dediklerim aynen geçerli. Smileadsl müşteri temsilcisinin söylediğine göre yoğun talep olduğundan aynı kampanyayı 16 değil de 12 aylık düzenlemişler. Fiyatı da uygun. 1 ay sonra ya smileadsl de kalacağım yada fiber internete geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

netlimitsiz nedir acaba

8mbit e kadar hıza sahip ve 15 gb ı geçince hızının 512kb a düştüğü ttnetin 49 liralık internet paketi.

ayrıca kotayı geçtiğiniz zaman bir çok kişide görülen bir sorun hızınız düşürülmüyor özellikle ayın 25 inden sonra ... (şuan bende olduğu gibi :) full down a asıldım :D şuan kota 57 GB... )
  • Slm, ben şuan TTNet 4gb kotalı kullanıyorum. Limitsize geçmek istiyorum benim için 2 seçenek var

8mb / Limitsiz (15 gb kotalı)

1 mb / Limitsiz

8 mb / Limitsiz aklıma yatıryor, kotayı geçince belki 512 ye düşürmezler, bir denemek istiyorum.

TTNET den Smile adsl' e geçmeliyim, Smile'ın en uygun kampanyası hangisi.
  • Biraz önce Smile müş.hiz. aradım.

TTnet i kapatıp, S mile adsl' in 8 mb/ Limitsiz' ine (15 gb kotalı) geçmek istiyorum dediğimde, en uygun seçeneğin

İnternetini taşı kampanyası olduğunu, 12 ay X 29 tl ödeyeceği ve aktivasyon ücreti alınmadığını söyledi. Büyük ihtimal bu paketi değerlendiririm.
  • Smile ADSL in internetini taşı 24 aylık anlaşmalı 8 mbit e kadar sınırsız kampanyası için hesaplama yaparsak.

12*29 = 348

12*49 = 588

24 ay boyunca ödeyeceğiniz tutar 936.

Kampanya dahilinde 1 port airties modem

http://www.internetinitasi.com/

Biri ADSL

6*7,77 =46,62

18*49 = 882

24 Ay boyunda ödeyeceğiniz Tutar 928,62

Kampanya dahilinde 4 port Airties adsl modem

http://www.biri.com.tr/hesaplibiri.aspx

Doping ADSL

12*29 = 348

12*49 = 588

24 ay boyunca ödeyeceğiniz tutar 936.

4 port Zyxel yada fishnet modem

http://www.dopinginternet.com/doping-adsl-kampanyalari.html

Ben malesef Smile kullanıcısıydım kurtulmak istesem de kurtulamıyorum. Ben sizin yerinizde olsam Smile a hiç bulaşmazdım. Karar size kalmış yine de ama çektiğim sorunları burada yazdım bakmadan almayın derim.

http://forum.donanimhaber.com/m_40070904/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntheX -- 30 Mayıs 2010; 22:22:09 >

• Fiyat olarak smile biraz daha uygun sanırım, aktivasyonu ücretsiz. Ancak, aboneliği iptal ettirmek bu kadar mı zor

Şu an kullandığım ttnet in modemini smile adsl' de kullanamazmıyım. Smile' in modeminden almak zorunda mıyım?
  • bol miktarda telefon ve e-mail yolu ile ugraşıp duruyorum hala iptal ettirebilmiş değilim.. Alırken de sonlandırırken de kafanızın rahat edeceği bir şey almanızı tavsiye ederim.

Modem konusunda da başka servis sağlayıcılardan aldığınız modemleri de rahatça kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntheX -- 30 Mayıs 2010; 22:25:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.