Şimdi Ara

Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu 5 telefon arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz
    bana göre - yönleri
    General Mobile 4G Androidone (GM yapımı olması kafamı kurcalıyor alırsam kesin sorun çıkacak gibi geliyor.)
    Lg G3 Beat (Kafamı karıştıran şey 1GB rami böyle bir telefona yeter mi bana yetmez gibi geliyor.)
    Asus Zenfone 5 (Bu Telefon gayet hoş fakat 2110 mAh bataryası uzun süre gitmez gibi.)
    Lenovo p70 ve Lenovo s60 (Lenovo hakkında hiç bir fikrim yok kullanan bir arkadaşım dahi yok özellikleri oldukça iyi özellikle p70in)

bana göre + yönleri
    General Mobile 4g Androidone (F/P açısından diğerlerinden daha iyi.)
    Lg G3 Beat (Tasarımı çok hoşuma gidiyor aynı şekilde arayüzü ve arkadaki ses tuşları bence çok şık.)
    Asus Zenfone 5 (Asus markasına güvenim tam yani alırsam bir problem yaşamayı beklemiyorum ayrıca arayüzüde gayet stabil.)
    Lenovo p70 ve Lenovo s60 (Kağıt üzerinde özellikleri diğerlerinden daha iyi ama dediğim gibi Lenovo hakkında fazla bilgim yok.)

Evet arkadaşlar yorumlarınıza açığım şimdiden teşekkürler

• P70 bildiğim kadarıyla batarya olarak çok iyi bir cihaz,eğer kağıt üzerinde özellikleri de diğerlerinden iyiyse fazla düşünmeyin derim ayrıca lenovo mobil cihazlarını denemedim bilmem lakin lenovo çok değerli bir markadır ,pişman edecek bir kalitesiz ürün yaptığına ihtimal vermiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    P70 gözümde bir adım önde 4000 mAh bataryasıyla fakat internette çok sınırlı sayıda yorum yapılmış piyasaya yeni giren bir telefon olduğu için bu yorumlardada 3g sorunu olduğundan bahsedilmiş.İşin aslı internette her telefon için sorunlardan bahsediliyor bunlarda benim kafamı kurcalıyor.Bu arada yorumun için teşekkürler
  • Yorumlara bizim ülke sınırıyla bakıyorsan şunu belirteyim ,bizim ülkemizde samsung ve apple ötesine gidilebilmiş değil yani fazla yorumlar beklememek lazım lenovo p70 bulup bilip almaya çalışacak insan sayısı çok çok az ülke samsungdan başka marka bilmiyor zaten,yurt dışı forumlarında yorumlara bakmanı öneririm daha gerçekçi ve bilinçli yorumlar olacaktır.Teknoloji şans işidir her türlü cihazda her türlü sorun çıkabilir evvela garantisi olduktan sonra bir çözümü bulunur tek size söyleyebileceğim lenovo dünyanın en büyük PC üreticilerinden biridir,kaliteside tartışılmaz.

Ayrıca internete sadece memnun olmayanlar yazar,memnun olanlar yazmaz bu ayrıntıyı atlamayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 23 Temmuz 2015; 17:48:36 >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Şu son söylediğin şey gerçekten çok doğru bi cümle olmuş en başta söylediğinde kesinlikle doğru bi tespit sokağa çıkıp baktığımda 10 kişiden en azından 6-7sinde samsung olduğunu görüyorum halbuki samsung bana göre piyasadaki en iyi firma değil hatta ilk 3 e bile giremez yaptığı telefonları ya değerinin üzerinde fiyatlarla satıyor yada özelliklerini düşük olarak çıkarıyor.Eğer alacağım şey laptop olsaydı lenovo markasının kalitesini kesinlikle düşünmezdim bile telefondada umarım aynı başarıyı göstermişlerdir.Düşüncelerini paylaştığın için sağol kafamdakiler biraz daha netleşmeye başladı
  • Maalesef ülke olarak kendimizi geliştirmemiz gereken çok şey var asla ülkede ki insanların internetten yorumlarına bakarak karar vermem sadece fikir edinirim,çünkü insanlar kendi bilinçsizlikleri nedeniyle yapamadıkları bir işte,ya da bir durumda hemen ürünü kötüleme yönelimine giriyorlar her yere yazıp çizşyorlar sonra cihazları almaya niyetlenen insanları yanlış bilgilendiyorlar,mutlaka yorumlara bakın ama karar verme kriteriniz bu olmasın,inşallah en doğru seçimi yaparsın ,şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Maalesef ülke olarak kendimizi geliştirmemiz gereken çok şey var asla ülkede ki insanların internetten yorumlarına bakarak karar vermem sadece fikir edinirim,çünkü insanlar kendi bilinçsizlikleri nedeniyle yapamadıkları bir işte,ya da bir durumda hemen ürünü kötüleme yönelimine giriyorlar her yere yazıp çizşyorlar sonra cihazları almaya niyetlenen insanları yanlış bilgilendiyorlar,mutlaka yorumlara bakın ama karar verme kriteriniz bu olmasın,inşallah en doğru seçimi yaparsın ,şimdiden hayırlı olsun.

Hocam tavsiyene uyarak P70 aldım 3 hafta kadar oluyor çok memnunum yoğun kullanım olmadan 4 günlük pil performansı aldım duyan şaşırıyor millet günde 2 defa şarj ediyor telefon oldukça başarılı şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim sana da teşekkür ederim önerin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanceyhan7

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Maalesef ülke olarak kendimizi geliştirmemiz gereken çok şey var asla ülkede ki insanların internetten yorumlarına bakarak karar vermem sadece fikir edinirim,çünkü insanlar kendi bilinçsizlikleri nedeniyle yapamadıkları bir işte,ya da bir durumda hemen ürünü kötüleme yönelimine giriyorlar her yere yazıp çizşyorlar sonra cihazları almaya niyetlenen insanları yanlış bilgilendiyorlar,mutlaka yorumlara bakın ama karar verme kriteriniz bu olmasın,inşallah en doğru seçimi yaparsın ,şimdiden hayırlı olsun.

Hocam tavsiyene uyarak P70 aldım 3 hafta kadar oluyor çok memnunum yoğun kullanım olmadan 4 günlük pil performansı aldım duyan şaşırıyor millet günde 2 defa şarj ediyor telefon oldukça başarılı şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim sana da teşekkür ederim önerin için

Ne ala,mutlu oldum,güzel günlerde kullanman dileği ile.

• Bize de hayirli olsun demek duser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.