Şimdi Ara

TAVSİYE LÜTFEN ÇOK ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Candoğan Bey'e de bu sorularımı ayrıca ilettim ama sizlere de sormak istiyorum. Bir süredir forumu takip eden biri olarak kafam iyice karıştı.
    Temmuz ayında evlilik hazırlıklarım var. Yarın beyaz eşya konusundaki alışverişimizi tamamlamayı düşünüyoruz. Bir süredir bayiler ve elektronik marketlerde araştırmalarımızı yapıyoruz. Genel olarak bilgi vermek gerekir ise;
    Evimizi tuutuk, oldukça geniş bir mutfağımız var, inox tip buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi düşünüyoruz, çamaşır makinesinde beyaz tercih edebiliriz. Fiyat aralığı olarak 2500 TL civarı buzdolabı, diğer ürünler için ise 1500 TL civarı düşünebiliriz. Bu arada servis açısından düşünülecek olursa Ankarada oturuyoruz. Evimiz kira olacağı için bu doğrultuda yardımlarınızı rica ediyorum.

Buzdolabı için alan genişliğimiz 88 cm, yükseklikte sorun yok. Samsung ve Vestel'i beğendik, özellikle Vestelin yeni bir ürünü olan BZA-XXL3405 GE modeli 2300 TL mertebelerinde, özellik ve görünüm olarak çok hoş. Samsungda ise RT63EBPN modeli üzerinde duruyoruz. Sizce hangisi?

Çamaşır makinesi olarak Vestel OLYMPUS 1000CL 8 kg ve Samsung WF9700N5W Çamaşır mak. 7 kg, 29 dk hızlı yıkama modellerini beğendik,

Bulaşık makinesinde bir tek Arçelik hoşumuza gitti, modeli hatırlamıyorum,

Fırın ise Bosch HGV746455T Multifonksiyonlu fırın için fikirleriniz nedir? Vestelde de bu tip bir model vardı ama karar veremiyoruz. Ankastre olarak alırsak bir üniteye monatjı yapılarak kullanılıyormuş fakat mutfak tezgahımıza uygun bir renk veremiyorlar, Beyaz venge veya Gri oluyormuş, bizim mutfak tezgahımız sütlü kahve, dolaplarımız koyu kahve şeklinde.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar yorumlarını paylaşır ise çok sevinirim.

•  TAVSİYE LÜTFEN ÇOK ACİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 30 Nisan 2011; 0:52:06 >
  • Sayın OVERCLOCKM@NI@ güzel afiş olmuş,

sayın maresby seçimleriniz yanlış olmuş belki görünümlerine aldanmışsınızdır ama bir kaç sene sonra elinizde patlayabilecek markalar yazık o kadar para verip iki sene sonra tekrar beyaz eşya için yollara düşmeyin,forumu bir okuyun ç.makinası:sıemens,bosch,lg b.makinası:sıemens,bosch buzdolabı;sharp,lg.samsung,lıebher gibi kaliteli markalara bakın bir kaç model belirleyin arasından seçim yapmak daha kolay olur

bir örnek vereyim ilk buzdolabımız ariston du görüntü güzeldi ama bir çorba üç gün kalmazdı hemen kokardı sebzelerin durumu daha kötü baktık olmayacak sahrp aldık altı senedir maşallah diyeyim servis getirdi kurdu bir daha ne onlar bizi ne biz onları gördük..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yağmur34 -- 1 Mayıs 2011; 1:41:52 >
  • @yağmur34

vestel le ilgili olan afişi forumda vestel mağduru bir kişi koymuştu oradan almıştım bu resmi

Siemens 12S763TR ile aranız nasıl gidiyor çamaşır makineleri sayfasına yazmıştım ama buradan da tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın dileklerimi ileteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@yağmur34

vestel le ilgili olan afişi forumda vestel mağduru bir kişi koymuştu oradan almıştım bu resmi

Siemens 12S763TR ile aranız nasıl gidiyor çamaşır makineleri sayfasına yazmıştım ama buradan da tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın dileklerimi ileteyim

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,makinamla aram iyi ama dediğim gibi iki makina arasında kalmıştım hangisini alsam gözüm diğerinde kalacak diye LG 9 kilo olan makina,sıemensıme gelince beyazlarımın rengi bir iki yıkamada farketti gerçekten veee şimdi çamaşırlarımı hiç değilse asınca mis gibi yumuşatıcı kokuyor,iki defa çift kişilik peluş battaniye yıkadım makina hiç zorlanmadı doğal olarak köpük algıladı sadece ve bir iki durulama ekstradan yaptı o kadar, sıkmasıda gayet rahattı,birde şunu gözlemledim bu makinanın 800 hatta 600 devri bile diyebilirim eski frıgıdaırein 1000 devirinden daha iyi geldi bana yani çamaşırlar daha kuruya yakın çıkıyor şimdi sıra ödemede,inşallah rahat bir şekilde öderiz darısı isteyenlerin başına

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.