Şimdi Ara

Tavsiye Lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu hafta nasipse telefon almayi dusunuyorum.1200- 1250 tl arasi butcem var.Alinacak telefonu uzun sure kullanmayi dusunuyorum.Oncelikle kamerasi iyi olmasi gerekiyor.internette kasma donma yapmasin.Aklimda lg g3 almak var.Ithalat garantili olarak.Lg g3 u tavsiye eder misiniz ? Veya alternatif bir telefon onerir misiniz ? Yardimlariniz icin teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxjokerxxx -- 25 Kasım 2014; 19:10:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o fiyata g3 bulamazsın g2 alırsın anca
  • Gitti gidiyorda suan 1450 tl. 100 tl world puan + % 10 cek ile 1200 kusure denk geliyor

• Bence G2 al hem paran cepte kalır hemde şarjı daha uzun gidiyor ama tabiki karar senin G3 de kötü cihaz değil
  • G3 16 Gb alma,G2 32 kullanıyorum harika cihaz tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: infected_

G3 16 Gb alma,G2 32 kullanıyorum harika cihaz tavsiye ederim

Hocam menuler arasinda kasma donma var diyorlar dogru mu ? Birde oyunlarda kasma oluyormus sanirim 2k dan dolayi ?

G2 ile arasinda cok fiyat farki olmadigindan g3 istiyorum hocam.alirsamda 32 gb alicam zaten.

• Saf android al sakın samsung alma onlarda çok donma kazma olur WP telefonlarda çok iyidir onlarda da asla kasma donma olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerbahçe1994

Saf android al sakın samsung alma onlarda çok donma kazma olur WP telefonlarda çok iyidir onlarda da asla kasma donma olmaz

Lg g3 düşünüyorum ama oyun konusunda ilerde sikinti yasarsin diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

quote:

Saf android al sakın samsung alma onlarda çok donma kazma olur WP telefonlarda çok iyidir onlarda da asla kasma donma olmaz

G3 128 GB ye kadar genişletile biliyor ve RAM 3

• quote:

quote:

quote:

Hafizadan dolayi degilm 2k ekrandan dolayi.islemci sanirim tam uyum saglayamiyor.

• Kasma oluyor diyorlar ama ben hiç kullanmadım özellikleri süper yani ne diyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hafizadan dolayi degilm 2k ekrandan dolayi.islemci sanirim tam uyum saglayamiyor.

Evet onu hiç düşünmemiştim

• quote:

Kasma oluyor diyorlar ama ben hiç kullanmadım özellikleri süper yani ne diyim

Hocam özellikleri iyi güzel ama stabil olması önemli. Discovery 2 de 8 çekirdek varda noluyor :) iphone da 1 gb ram var ama stabil konusunda önder. İnternette videolar var. Arasında kaldığınız telefonların menü hızı , internette gezme sayfa açma vs gibi özellikleri karşılaştırabilşrsiniz. Bana şahsen bu videolar çok yardımcı oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

quote:

Kasma oluyor diyorlar ama ben hiç kullanmadım özellikleri süper yani ne diyim

Hocam özellikleri iyi güzel ama stabil olması önemli. Discovery 2 de 8 çekirdek varda noluyor :) iphone da 1 gb ram var ama stabil konusunda önder. İnternette videolar var. Arasında kaldığınız telefonların menü hızı , internette gezme sayfa açma vs gibi özellikleri karşılaştırabilşrsiniz. Bana şahsen bu videolar çok yardımcı oldu :)

Evet bu videolar işe yarar 8 çekirdek olsa ne olacak doğru söylüyorsun

• 32lik g3 alin alirsaniz yok pahali ise 32lik g2

• Joker kardeş bence G3'te gereksiz şu an bile bence G2 donanım ve yazılım olarak çok üst düzey bir cihaz,Kasma donma,kronik sorunlar var tarzı yorumlar okudum ama ben rastlamadım cihaza leke mi sürmek istiyorlar anlamıyorum,Lg fanboyu falanda değilim hangisi iyiyse onu tavsiye ederim ,bence Lg En üst oynuyor bu yarışta,malzeme kalitesine gelirsek en iyi telefonuda alsan kılıfla kullanacağını düşünüyorum bence malzeme kalitesi önemsiz(Samsung hariç harbiden çok berbat kalite hissi var)ve G2 bence gayet premium ve kalite hissi yaşatıyor,kameraya bence gayet güzel ve ortalamamın üstünde,Sarj desem bilen bilir gayet yeterli başka bir sorun olursa yazabilirsin amacım az para harcayıp kalite kullanmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olmak G2 32 tavsiye ederim...
    Dipnot=Konuyla belki alakasız ama İphone 5s'in maliyeti telefonun 9 Tl'miş...
    O kadar para vermeyelim telefonlara G2 32 1150 civarında birşey,Vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: infected_

Joker kardeş bence G3'te gereksiz şu an bile bence G2 donanım ve yazılım olarak çok üst düzey bir cihaz,Kasma donma,kronik sorunlar var tarzı yorumlar okudum ama ben rastlamadım cihaza leke mi sürmek istiyorlar anlamıyorum,Lg fanboyu falanda değilim hangisi iyiyse onu tavsiye ederim ,bence Lg En üst oynuyor bu yarışta,malzeme kalitesine gelirsek en iyi telefonuda alsan kılıfla kullanacağını düşünüyorum bence malzeme kalitesi önemsiz(Samsung hariç harbiden çok berbat kalite hissi var)ve G2 bence gayet premium ve kalite hissi yaşatıyor,kameraya bence gayet güzel ve ortalamamın üstünde,Sarj desem bilen bilir gayet yeterli başka bir sorun olursa yazabilirsin amacım az para harcayıp kalite kullanmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olmak G2 32 tavsiye ederim...
    Dipnot=Konuyla belki alakasız ama İphone 5s'in maliyeti telefonun 9 Tl'miş...
    O kadar para vermeyelim telefonlara G2 32 1150 civarında birşey,Vesselam

Yorumun icin teşekkür ederim.Yakin zamanda yeni bir g serisi cikacagini düşünüyorum eger oyle olursa g2 guncelleme alamayacak.ben uzun sure kullanmayi dusundugum icinde benim icin sıkıntı olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.