Şimdi Ara

Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
14
Favori
35.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

tivibu deneme şansınız var mı acaba?

birde bunun içinde ip tv varmı kendi içinde gelen?

Tivibu aboneligim yok..Turktelekom internetini kullanmıyorum..Bu şartlarda oluyor mu bilmiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar beelink gt1 cihazından aldım fakat ttorrent dahil olmak üzere birçok torrent programı denedim. harici hdd ye filmi atmıyor. salt okunur dosya seçilemez diyor. yardımcı olan bilen varsa çok mutlu olurum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnGets A kullanıcısına yanıt
    DigiturkPlay Tivibu dsmart deneyebilir misiniz rica etsem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esode

arkadaşlar beelink gt1 cihazından aldım fakat ttorrent dahil olmak üzere birçok torrent programı denedim. harici hdd ye filmi atmıyor. salt okunur dosya seçilemez diyor. yardımcı olan bilen varsa çok mutlu olurum..

Öncelikle hdd yi bilgisayara takip, özelliklerden salt okunur tiki varsa kaldırmayı deneyin..

Ayrıca Android dosya sistemi kimi zamanlarda Windows tabanlı dosya sistemi olan ntfs ye yazmaya izin vermeyebiliyor..

Diğer denemenizi isteyeceğim şey hdd yi gt1 e taktıktan sonra cihazın Ayarlar kısmından depolama ve sıfırlamaya gelip, harici hdd yi gerçek depolama alanı gibi göstermek olabilir.. yalniz bu işlemde harici depolamayi kimi zaman sadece cihazda kullanılacak şekile çevirip, içindeki herşeyi silerek formatlayabiliyor.. dikkatli olmakta fayda var..

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

DigiturkPlay Tivibu dsmart deneyebilir misiniz rica etsem.

digitürk play i denemişler yukarda yazıyor 3 -4 mesaj öncesi
  • Cihaz son guncellemeyle rootlanmis oldu ve sorun cozuldu.

• Şimdiye kadar 3 farklı android tv box kullandım , şu an windows lu tv box kullanıyorum ,250 tl gibi rakamlara çıkılacaksa tavsiyem windows lu tv box almanız. Görüntü kalitesi ve esneklik olarak çok farkediyor

• landmoon L kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız Windows Box 'in linkini verir misiniz?

• esode E kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile mi otomatik root oldu cihaz

• Wintel Pro W8 , pekçok yurt dışı stesinde satılıyor , ben 80usd ye almıştım

• Arkadaşlar bu cihazı tavsiye eder misiniz??http://m.gearbest.com/tv-box/pp_471553.html?wid=21

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    S912 işlemcili cihazlar çıktı.10-15 USD daha ekleyip S912 işlemcili almanız daha iyi olur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Güncelleme ile mi otomatik root oldu cihaz

Aynen son güncellemeyle root lanmış oluyor. ilk başta harici hdd ye torrentten indirme yapamıyordum. bunun sebebi de rootlanmamış olmasıydı. fakat bunu çözmek için son güncellemesiyle adamlar cihazı rootlu hale getirdi ve sorun çözüldü.

cihazım beelink gt1 yaklaşık 1 haftadır. kullanıyorum çok memnunum. x264 ve x265 lerde 4k larda sıkıntı frame atlama vs. yok.
    sistemde menüde donmalar sorunlar yok. wireless bağlantısı çok iyi önceden kullandığım android box taki gibi kopmalar olmuyor.
    youtube ve internet hızı çok iyi.
    kodi kullanmıyorum çünkü televizyonum 55 inç ve oradaki filmler ve diziler düşük çözünürlüklü olduğundan gözüme kötü geliyor.
    video oynatıcı olarak mx player pro kullanıyorum. torrent olarakta ttorrent

• esode E kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim hocam, bende s905 tronsmart vega kullanıyorum, gayet iyi ama değişik olsun

• Arkadaşlar PostNL sitesinde kargo durumu olarak The item is pre-advised gözüküyor. Ne zaman yola çıkar bu kargo. 1 hafta oldu sipariş vereli.
  • http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_540112.html

Yeni beelink Beelink R68 II Android 6.0 modeli çıkıyormus ama G1 den farkıni göremedim

• cartok kullanıcısına yanıt
    Cihazım bugün geldi. Digiturk playde eğer bağlantı genişliği sorununuz yoksa sıkıntı cekeceginizi sanmıyorum. Rk3288 Beelink R89 ile 2 sene sorunsuz izledim. Bu yıl iptv server kullanmaya başladım o nedenle bilgim güncel sayılmaz. Deneme imkanım yok. Digiturk aboneligimden dolayı heryerde uygulamasını kullanabiliyorum ancak gt1 root içerdiği için error veriyor filmlerde. Digiturkun seçimi bu. Bende sayelerinde iptv neymiş onu keşfettim.

• Bilgi için teşekkürler hocam. @AnGets hocam da denemişti sorun yok demişti. Umarım rootlu güncellemeden sonra uygulama hata vermez. Gearbestten 2$ lık hızlı kargo ile aldığım benimki de gelmiş. Aramexin teslim etmesini bekliyorum. Kargo 3 günde Çinden Türkiyeye geldi. 3 gündür Türkiye içi teslim edemiyorlar.

@AnGets hocam kullanıcılar artıyor seninde Beelink konusu açma vaktin geldi bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 10 Kasım 2016; 9:43:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Bilgi için teşekkürler hocam. @AnGets hocam da denemişti sorun yok demişti. Umarım rootlu güncellemeden sonra uygulama hata vermez. Gearbestten 2$ lık hızlı kargo ile aldığım benimki de gelmiş. Aramexin teslim etmesini bekliyorum. Kargo 3 günde Çinden Türkiyeye geldi. 3 gündür Türkiye içi teslim edemiyorlar.

@AnGets hocam kullanıcılar artıyor seninde Beelink konusu açma vaktin geldi bence :)

Ben zaten 3. Güncellemeyi aldıktan sonra Digiturk Play i denemiştim.. Yani zaten rootlu haldeydi denediğimde..Film kısmı için bişey diyemem, arkadaşın dediği muhtemelen doğrudur..

Sevgili kardeşim kargonu eve Aramex teslim etmeyecek..Onlarda yurtiçine getirdikten sonra yerel firmalara teslim ettiriyorlar..Mesela benim kapıma Yurtiçi kargo getirdi..Seninde kapına bununla gelirse demekki ülkemiz içinde teslimi Yurtiçi Kargo ile yaptırıyorlar.. Belki sana da benim gibi 4. Gün teslim ederler (Senin için yarın oluyor tabi bu süre;))

Beelink konusu için hazırlıklara başladım..😉 Ayrıca daha önce sana dedigim gibi incelemesinide konuya ekleyecegim.. Suan da kafamdakileri toparlıyorum.. Ekstra olarak kumanda konusunda da araştırmaları yapıyorum.. O konuda da tavsiyem olacak bu yeni topikte..

Bakalım bi aksilik olmazsa 1 hafta - 10 güne konuyu açmış olurum..✌

• AnGets A kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni model geliyor 86 dolar satışta var ama alibaba da yok, baktınızmi, 20 dolar fark var G1 ile, 11.11 indirmi ile alacam bende ama G1 mi R68 II MI

http://www.bee-link.com/Beelink-MiniPC-TV-BOX-59-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 10 Kasım 2016; 21:40:43 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.