Şimdi Ara

Tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna yeni başlamayı düşünüyorum öncelikle ücretsiz programda. Duruma göre ve fiyatı ve beklentilerime cevap vermesi durumunda premium alabilirim. Hangi serverda başlamamı ve ücretsiz versiyonda hangi sınıfla oyunu öğrenmemi tavsiye edersiniz? Server tavsiyesini yardım bulabilme durumuna göre söyleyebilirseniz sevinirim

• pvp seviyorsan rage server inda , pve diyorsan cromda basliyacaksin. free de barbarian ile basliyabilirsin , assasian ile oynamasida zevklidir. ebayda falan 2-4 euro ya cd key satiyorlar , 1 aylik prem olmus olur istedigin classlarida secmis olursun ,onun sonrasindada seversen prem alir ek paketlerle devam edersin
  • Düşündümde us serverina girdiğimde genel olarak yorucu eğlenceden uzak geldi oyun. aksiyonu yok. aoc ölü doğdu benim için yıldırdı 9 lvla gelene kadar daha silah alınacak yeri bulamadm karışık şehir
  • Dün gece sinir olmuştum şimdi inada bindi olay çözmem lazım aocye devam durumundayım
  • biz eu da rage serverındayız türk guıldı kurduk kafamıza gore takılıyoruz ıstersen buyur gel her turlu elımızden geldıgınce yardımcı oluruz onlıne oyun pvp ıcın oynanır zaten baska severda takılma nickim : zaloglu,zorbey,mszorbey
  • :) Zaloğlu Marasal 'den (HOX), ya da Demonist de diyebiliriz, nicklerimi unuttum bile, selamlar....
  • ulaş nerdesin yaa ben knight ı bırak tım buraya gectım sen oraya kacmıssın o oyun bitti artık:)
  • :)

2 seçeneğim vardı. Aslında GW2 en sağlan seçenekti ama çok gecikti, bende kendimi Knightonline da buldum.

Oyun el değiştirdir ve yeni server çok uçuk kaçık sayılmaz, hele hele yeni bir server açsalar bambaşk aolur. Şu an keyif alıyorum, sıkılırsam GW2 geçeceğim. Duyduğum kadarıyla World of World PVP si çok başarılıymış. Üstelik belli bir lvl le falan gelmenede gerek yokmuş, daha ilk lvl lerde bile girebiliyormuşsun.

Not: KnightOnline de Level Jump var (50 'den 73 'e atlatıyor yada 65 'de 78 lvl 'e gibi), eğer EXP Premium alırsan 1 ay da 80 belki de 83 lvl olmam mümkü. Hele hele bizim ekiple daha da mümkün, USKO 'nun yeni serverine beklerim. Class olarak assasin iyi seçim olur, Priest dışında ne açarsan aç. Çünkü Pri miz çok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.