Şimdi Ara

Tavsiye..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar strateji oyunlarına yıllardır baya uzak kaldım. en son Red Alert falan oynamıştım heralde :) şimdi bilgisayarıma sıkılmayacağım, zevkle oynayacağım kaliteli bi strateji oyunu önerebilirmisiniz..

bilgisayarımın başlıca özellikleri: 4gb RAM, 64 bit İşletim sistemi, Win7.

• Her türlü strateji seviyorsan:

-Company of Heroes
    -Starcraft 2
    -Rise of Nations(Bence efsane oyundur)
    -Empire Earth
    -Command&Conquer:Generals serisi çok iyidir
    -World in Conflict

Aklıma gelenler bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 19 Ocak 2012; 18:55:06 >
  • Company Of Heroes
    The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 1-2
  • savaş olarak . Company Of Heroes
    ticari olarak,yapı olarak . Anno 1404 - 2070
  • Rise of Nation ve Company of Heroes

@kımyasal Anno 2070 bir tek benim mi ilgimi çekmedi anlamadım
  • çok teşekkürler arkadaşlar tavsiyeler için özellikle Company Of Heroes tavsiye edilmiş.. hepsini inceleme altına alıyorum şimdi :)
  • HEPSİ için bkz: Civilization 3
  • Sid Meier's Civilization V
    Shogun 2 : Total War (!)
    Starcraft 2
  • Civilization V
    Starcraft 2
  • Total war serisini tek geçerim
  • itiraf etmeliyimki anno 2070 i bende sevmedim 1404 daha iyi.
  • Dostum. Navyfield diye gemi oyunu var. Çok güzel. Irklar var. Onları seçip tayfa yapıyorsun. Gemin oluyor. Okyanusta savaşa çıkıyorsun. Gemi batırıyorsun vs. vs. . Çok güzel taktiksel bir oyun. Oyunda Türk filosu var. Liman saldırıları , filo savaşları gibi değişik aktiviteleri var. Kısacası oyuna başladın mı arkası geliyor . :)) İyi akşamlar. sitesiwww.navyfield.com Türk filosunun sitesiwww.nfturkiye.com bilgi edinmek istersen bu sitelere girebilirsin yada burdan cevaplarım.

• ilk olarak generals'i kuruyorum.. empire total war en çok dikkatimi çeken ve oynamak için can attığım oyun oldu gibi incelediğim kadarıyla ..

tekbir05 ; hocam merak ettim bak şimdi onuda :) konsoldan vakit bulamadığım için oldukça uzak kalmışım bu tarz oyunlara
  • R.U.S.E.
  • TexasLee_16 dostum 2. dünya savaşında , gemi savaşlarını ele alıyor. okyanusa açılıyorsun felan. Bir dene derim. Beğenmezsen silersin. İlk başlarda zorlanabilirsin her oyunda olduğu gibi ama oyunun mantığını çözdükten sonra tamam ! tam benlik bir oyunmuş dersin :)
  • editttt. sorun halledildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenWhite. -- 20 Ocak 2012; 19:42:04 >
  • World in Conflict.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.