Şimdi Ara

tatlı cuma mega paket 26 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.dsmart.com.tr/kampanyalar/tv-kampanyalari/d-smartta-laf-kalabaligi-yok-gercek-indirim-var
    www.dsmart.com.tr’den D-Smart ailesine katılmak isteyen herkese TATLI CUMA Kampanyası! www.dsmart.com.tr’den başvuru yapın sizi arayalım, MEGA PAKET'i % 50 İNDİRİMLİ alın... D-Smart'ı 2 yıl boyunca indirimli izleyin!
    Bu kampanya sadecewww.dsmart.com.tr'de geçerlidir.

Sadece 23 Kasım’a özel Mega Pakette%50 indirim
    Üstelik Belgeselsever+Eğlencesever Ek Paketi ilk 4 ay boyunca hediye.
    D-Smart GO hediye
    24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
    Aktivasyon bedeli hediye
    İç kurulum bedeli hediye
    HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

evet artık ip tv alma vakti geldi 2 senelik yapmanın anlamı yok keriz yerine konuluyoruz..

yeni müşterilere özelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 23 Kasım 2018; 14:53:8 >

• Yalnız fiyat süper

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultra mega süper sonic paket olsa ne yazar mega diyorlar bunlar dışında yok belgesel sever yok eğlence sever yok spor sever tonla kanalı paket dışı yaptılar yahu adı mega ama içinde olmayan kanallar var. bari ultra mega hyper paket yapsınlar komple koysunlar. fena halde kazık yemiş gibi hissediyorum ben 12 ay sanıyordum daha 11 ay üye kalmak zorundayım 13 aylık aboneyim 220 tl cayma bedeli çıkardılar müşteriyi soğutmaktan başka bir şey değil. bizi 2 yıl kafeslediler diye her şey yeni üyelere..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 23 Kasım 2018; 22:37:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.