Şimdi Ara

tatile gidiyorum yer sorunu var arabada nasıl uyunur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
19.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl uyunur deneyimi olan yazsın.ön yolcu tarafına gecip koltugu geri cekip 45 derece yatırsam.ayaklarım yukarıda kalsın diye paspasa valiz koysam.ustume pike örtü mü örteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

ön koltuklar en öne itilir ve kaldırılır, arka koltuklar komple yatırılır düz olacak şekilde (oturma kısmı genelde çıkınca düz yatar), üstüne minder tarzı birşey serilir, yatak gibi olur bu sayede, araba yatılabilecek en konforlu şekil bu

Alıntıları Göster

böyle bir araba alıyosun otel masrafından kurtuluyosun..
    quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

quote:

Orijinalden alıntı: asdfewf

quote:

quote:

quote:

quote:

Dogan slx veya Caravella olsa anlayacagimda
    Fiestanin neresine sığacan.

Doğan slx dedi la adam, kardeş kekoluk mu var?

Kutu gibi araba degil en azından.
    Sonuçta tofas dogan yegane delikanli arabasi

Ya bana yürüyen teneke tabuttan bahsetme....

Emin ol
    Fistadan daha saglam.
    Senin aracin icinde elini degsen kopar. Ama dogan saglam kaliteli işçilik cok iyi.

Evet

Alıntıları Göster
  • Arka boşsa arka koltukta yat direk. Ayaklar aşağıda kalınca hiç rahat olmuyor.
  • 2000 yılında bir gece arabada yatmak zorunda kalmıştım, düşünün yani nasıl ızdırap olduysa , 16 senedir tekrar denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

2000 yılında bir gece arabada yatmak zorunda kalmıştım, düşünün yani nasıl ızdırap olduysa , 16 senedir tekrar denemedim.
    araç ne marka bilmiyorum ama en iyisi arka koltuğa kıvrılmak bence tabi burda boyunuzda önemli .Ben birkaç kez uyudum bütün koltukları denedim önde uyuyacaksanız koltuğu yatırıp en arkaya kadar çekip dediğiniz gibi ayakların altına bişey koymak gerekiyor.Direksiyon ve pedallardan kaçınmak için sağ yolcu koltuğunda uymak gerekiyor. Ama boyunuz çok uzun değilse arka koltuk da ben daha rahat etmiştim
    birde havalandırmaya dikkat edin içerde bunalmayın kumandayı cebinizde tutmayın sağa sola dönerken kapıları açabiliyor insan yanınızda su olsun birde mümkünse dışarda gezin zamn geçirin yorgun bir şekilde araca gelin ki kolay uyuyun.

ama mümkünse booking comda ucuz bir otel bulun kalın diğer arkadaşların dediği gibi pek tadı yok arabada yatmanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor_o -- 3 Temmuz 2016; 22:13:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: doktor_o

araç ne marka bilmiyorum ama en iyisi arka koltuğa kıvrılmak bence tabi burda boyunuzda önemli .Ben birkaç kez uyudum bütün koltukları denedim önde uyuyacaksanız koltuğu yatırıp en arkaya kadar çekip dediğiniz gibi ayakların altına bişey koymak gerekiyor.Direksiyon ve pedallardan kaçınmak için sağ yolcu koltuğunda uymak gerekiyor. Ama boyunuz çok uzun değilse arka koltuk da ben daha rahat etmiştim
    birde havalandırmaya dikkat edin içerde bunalmayın kumandayı cebinizde tutmayın sağa sola dönerken kapıları açabiliyor insan yanınızda su olsun birde mümkünse dışarda gezin zamn geçirin yorgun bir şekilde araca gelin ki kolay uyuyun.

ama mümkünse booking comda ucuz bir otel bulun kalın diğer arkadaşların dediği gibi pek tadı yok arabada yatmanın

Alıntıları Göster
    araca göre değişir, benim eski pajero'da arka koltuğu yatırıp bağajla birleştirmiş bayaa da rahat etmiştim. yastık şart ama.

ama sedanlarda zor iş.

• siena var.arka koltuk yatıyor.o halde on yolcu koltugunu on cama dogru yatırıp ayakları bagaja sokmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

2000 yılında bir gece arabada yatmak zorunda kalmıştım, düşünün yani nasıl ızdırap olduysa , 16 senedir tekrar denemedim.

aynen öyle arabada uyumayı en son deneyeceğiniz seçenek olsun. mümkünse 5 liralık bir kilim alın aracın yan tarafına yere yatın uyuyun. ben daha önce o şekilde yaptım. bir daha araba içinde uyumak kesinlikle en son yapacağım iştir.
  • fiesta nin icinde uyudugumu hatirlarim.
  • quote:

fiesta nin icinde uyudugumu hatirlarim.
    oturduğun yerde uyumak zorunda kalmak kadar lanet bişey yok bana göre. mesela otobüs koltuğunda bile uyuyamam.
  • quote:

Eski aracımda arka koltukları yatırıp bagaja doğru uyuduğumu hatırlarım.

Ama sabaha doğru feci soğuk oluyor, bazen insanın her yanı tutuluyor. Dikkat etmek lazım. Ama hele güze bir manzara varsa değiyor bence.
  • quote:

araba istop ettirilmez,yazın klima kışın kalorifer uygun ısıya ayarlanır , 4 kapı kilitlenir , camın biri 2 parmak kıyıktırılır, ayakkabılar çıkartılır,ön koltuk arkaya gidebildiği kadar itilir ve deneme yanılma yoluyla en rahat açıya gelene kadar yatırılır, 1 adet seyahat yastığı başın altına veya sol yana konur kafa sola yaslanır veya düz yatılır ,,, aslında kafayı sola yaslayıp hafif vücudu yan çevirmek en rahat pozisyon olsada devamlılığı yok, en güzeli dümdüz yatıp enseye yastık koymak,ayakları uzatmak,uzun süre bu pozisyonda uyunuyor,çok mu rahat çok rahat değil ama yoklukta gideri var
  • quote:

Daracik araba
  • Araci guvenli bir yere çek
    2 parmak camı aç. Uyu
  • Arabada çok uyurum. Dikkat etmeniz gereken başka birşey de gölge olması. Gölge yoksa en azından güneşin doğduğu yöne gore aracı yerlestirmeyin. Yüzünüze sabah güneşi vurmasin
  • Araba da uyuyacaksan tatile gitme daha iyi.
  • quote:

quote:

Daracik araba

Şuana kadar rahat yattığım yerlerden birisidir araba..
  • 9FiestaM6 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Doğan slx dedi la adam, kardeş kekoluk mu var?
  • quote:

Carabellayı anlarım da doğanı anlamadım. İronicem pek yok
  • quote:

Arabanın altında mı uyudun?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.